Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.019
Cevap
126
Favori
868.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesi olmadan lazer ile ameliyat olan varmı doktor lazerle tüm dokuyu alacağını söyledi öneren varmıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşininehli doktoru bi bulsak beklemeye gerek yok aslında ama tam referans bulamıyorum maalesef izmir için.

• arkadaşlar corona döneminde devlet hastanesinde ameliyat oluyor mu olan varsa bilgilendirebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenietzsche -- 7 Temmuz 2020; 12:40:56 >
  • Arkadaşlar Meltem Hastanesi'nden İbrahim Karahan'a ameliyat olan var mı? Instagram hesabındaki öncesi sonrası fotoğraflar gördüğüm en iyi sonuçlardan. Tecrübelerini paylaşabilecek olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 6 Temmuz 2020; 17:23:52 >
  • yepyeni12 Y kullanıcısına yanıt
    Uğursel GÜÇLÜ

• Blg96 B kullanıcısına yanıt
    Baya iyi görünüyo. İz, göçme, deformasyon herhangi bir şey yaşadınız mı, sonuçtan memnun musunuz?
  • istanbulda en iyi jinekomasti doktoru kimdir arkadaşlar
  • doktor bulamıyorum arkadaşlar kime gitmeli kime?
  • Arkadaşlar merhaba ameliyat olalı 16 gün oldu 16 gündür ağzıma sigara sürmedim ama artık içmem lazım tutamıyorum çünkü kendimi içersem herhangi bir problem olur mu günde 3 4 tek içmeyi düşünüyorum.(2 haftadır içmiyorsun. bırak demeyin 2 3 ay sonra içerim büyük ihtimal kendimi biliyorum çünkü)
  • ben 3 sene önce oldum. memelerim çok büyüktü çoğu kızdan daha fazlaydı. ameliyattan sonra dümdüz oldu çok güzeldi. 3 sene sonunda şu an ameliyat olduğum zaman göre 20 kilo almış durumdayım. memelerim yine yağlandı büyüdü. ama kesinlikle ameliyat öncesi gibi değil. kilo verince geçecek.
  • Bir de soyle bir tavsiyem olacak
    Bu asagidaki video umarim acilir
    Amerikali doktor 3. Dakikadan itibaren ameliyat sonrasi nasil masaj yapilmasi gerektigini gosteriyor
    Ben bunu uyguladim Büyük faydasini gördüm ameliyat sonrasi o sertlikler olusabiliyor herkes icin gecerli mi bilmiyorum ama bu tip masajla kirilmasi mümkün

https://www.youtube.com/watch?v=VX-l0Fzk8So&feature=youtu.be

• selocanq S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,
    Dediğinizi okudum Anladim. Bunun tekrar etmesinin belli başlı sebepleri vardır sürekli kilo alıp vermeden kaynaklı tekrardan oluşma ihtimali var ayriyetten kullanılan ilaçların da yan etkisi olabilir. Ben zaten sporla uğraşıyorum eğer testesteron içerin ilaç kullanırsam tekrardan oluşma ihtimali var elbet. Ameliyatı şubat ayında oldum maşallah diyeyim ameliyattan sonra pandemi dönemi derken yine kilo aldim suanda veriyorum sağlıklı şekilde ve herhangi bi yağ birikintisi göğüslerde olmadi cok şükür. Bilginiz için teşekkürler.

Merhaba dostum ben oldum orda şubat ayında bahsettiginiz doktora. Suanda sorunum yok cok şükür tavsiye edebilirim. Ama karar sizin kararınız yinede iyi araştırın oyle gidin olun derim.

Merhabalar, detaylar için instagramimdan ulaşırsanız sevinirim ordan detaylı bilgi veririm mert._.ozturk buyrun ekleyin dm atin bu konu için ben size dönüş yapacağım. Buraya nadir giriyorum oyuzden gec cevaplar verebilirim. Instagramdan daha detayli görüntüler atarim

• Mert._.ozturk kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olabildi isem ne mutlu. Burada söylemeye çalıştığım şey şu aslında vücut tipi kas yapısı çok önemli.eğer esnek bir cilt yapınız varsa bir kadın memesi düşünürsen içini boşalınca iş bitmiyor cilt eğer esnek kalırsa kesi ile cilt alınabiliyor. Yoksa bu bölge altı yeniden hacim kazanıyor. Burada uygulanan liposaction işlemi ile sadece yağ dokuları alınmıyor aynı zamanda parçalanıp ufalaniyor bu yüzden tekrar hacim kazanması dikkat edilmese bile az. Ama gene de bu ihtimal var. Hem sağlık açısından maddi acıdan tekrar ameliyat olmak yerine basit önlemler almak daha iyi. Demek istediğim de bu aslında. Bazı arkadaşlar bu konuda bana cevaben ben kilo aldım yada dikkat etmedim hiçbirşey olmadı diyor ama her insanın çil yapısı kas yapısı kilosu boyu yaşı metabolizmasi aynı değil tabiki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaç günde normale döndünüz beyler mesela aynı gün araç kullanılabilir mi kısa mesafe
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de bu hastalıktan muzdarip biri olarak ameliyat oldum . Instagram : fatihsaydamm
    Bana bu adresten ulaşıp aklınıza gelen herşeyi sorabilirsiniz.

Kısaca bahsedeyim yine de. Ben 10 temmuz 2020'de Uğursel Güçlü'ye ameliyat oldum. Ameliyatın ertesi günü pansumana gittim(ameliyat olduğum gün taburcu oldum eve gittim.İsteyen kalabiliyor). Zaten üstümde korse vardı ameliyattan çıktığımdan beri. Hoca pansuman için korseyi çıkardı ve sonuç gerçekten mükemmeldi. Yarın ilk defa duş alıcam,1 haftalık duş yasağım doluyor. Daha fazla bilgi isteyen hiç çekinmeden yazabilir yukarıdaki instagram adresinden.

• sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Ayni gün zor. Genel anestezi olursa imkansiz bildigim kadariyla.
    Diren varsa diren cikana kadar kullanilmamasi daha iyi. Diren cukurlarda falan aci yapiyordu. Cikinca rahat. Cikmasi 2-3 gün civari.
    Diren olmayinca saniyorum ertesi gün kullanilabilir ama her durumda 2-3 gün direksiyondan uzak durmak en iyisi.

• fatihsaydam F kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de Uğursel Güçlü'ye ameliyat olmayı düşünüyorum. Öncesi sonrası fotoğrafları atabilme imkanınız var mı?
  • Mert._.ozturk kullanıcısına yanıt
    Instagram kullanmıyorum maalesef. Size bi şey sorabilir miyim, ben İbrahim Bey'in asistanı ile telefonla görüştüm, bana İbrahim Bey'in kendi geliştirdiği bir yöntemle koltuk altından kesi ile giriş yapıp tüm meme dokusu ve yağları çıkardığını söyledi. Ben şaşırdım bu zamana kadar meme başından kesi hariç hiçbir yöntemle meme dokusu çıkarılamıyor sanıyordum. Sizin ameliyatınızı hangi yöntemle yaptı acaba? Eğer koltuk altından meme dokusu çıkarılabiliyorsa meme başında iz kalmaması harika bir şey çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 23 Temmuz 2020; 1:42:56 >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.