Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.446
Cevap
94
Favori
454.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 651
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 2 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 11885
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 651
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Erwin (12 mesaj) Mertcan. (3 mesaj) veracocha (2 mesaj) Lezgi (1 mesaj) pm204 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (557 mesaj) Mobil (986 mesaj) Tablet (23 mesaj) Mini (28 mesaj) Uygulama (49 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Saç Ekimi, Epilasyon ve Estetik >> JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI
Giriş
    15 Mesaj

Ayni gün zor. Genel anestezi olursa imkansiz bildigim kadariyla.

Diren varsa diren cikana kadar kullanilmamasi daha iyi. Diren cukurlarda falan aci yapiyordu. Cikinca rahat. Cikmasi 2-3 gün civari.

Diren olmayinca saniyorum ertesi gün kullanilabilir ama her durumda 2-3 gün direksiyondan uzak durmak en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sahin419941 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba ben de Uğursel Güçlü'ye ameliyat olmayı düşünüyorum. Öncesi sonrası fotoğrafları atabilme imkanınız var mı?
    |
    |
    fatihsaydam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Instagram kullanmıyorum maalesef. Size bi şey sorabilir miyim, ben İbrahim Bey'in asistanı ile telefonla görüştüm, bana İbrahim Bey'in kendi geliştirdiği bir yöntemle koltuk altından kesi ile giriş yapıp tüm meme dokusu ve yağları çıkardığını söyledi. Ben şaşırdım bu zamana kadar meme başından kesi hariç hiçbir yöntemle meme dokusu çıkarılamıyor sanıyordum. Sizin ameliyatınızı hangi yöntemle yaptı acaba? Eğer koltuk altından meme dokusu çıkarılabiliyorsa meme başında iz kalmaması harika bir şey çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 23 Temmuz 2020; 1:42:56 >
    |
    |
    Mert._.ozturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Devlet hast ortalama.kac paraya yapiyorlar.bu islemi ? 1500-2000 tl mi ?

|
    |
    selocanq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben özelde çalışıyorum. O yüzden bu konuda net bilgim yok. Ama bildiğim kadarı ile jinekomasty ssk tarafından karsilanmiyor. O yüzden bu sizin doktorla aranızda. İr durum ki devlet hastanesinde doktorların para alması yasak ama win win durumu olduğundan kimse sesini çıkarmıyor. Bazı doktorlar para alırken ki dediğim gibi yasal değil bazı doktorlar bana su firmadan su ürünü hediye edersen yaparım diyor. Böylece hem kendisi ameliyatlarında kullanacağı bir aleti size aldırmış oluyor hemde bir durum olursa kıvırma şansı doğuyor. O yüzden bunun bir fiyatı yok. 1500-2000 liralara yapanlar da duydum bu ameliyatı devlette yapma şansı çok bulamadığı için ücretsiz yapan da var tecrübe edinmek amacıyla. O yüzden ne desem yalan olur...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    flyer_mig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj

Merhabalar,

Evet ıbrahım hocanın sıze dedıgı teknıgı ıle amelıyat oldum. Dedıgı gıbı lzer ıle bır kesıden ıcerı gırıp hem yag hem doku aldı. Genel olarak oyle bısey olamaz dıyorlar ama aslında yapılıyor ama lzer ıle kesılıp alınıyor cok sukur suanda da sorunum yok sporumu rahat rahat yapıyorum. Ibrahım hocaya olup olmamak sana kalmıs ama dedıgı sekılde hem doku hemde yag alıyor onda problem yok dıgerlerıne gore fıyatı daha makul.
    |
    |
    yepyeni12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkürler verdiğiniz teyit bilgi ile büyük oranda kararımı verdim. Bir de dediğim gibi instagram kullanmıyorum, bana bir sonrası fotosu atmanız mümkün mü buradan?
    |
    |
    Mert._.ozturk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tecrübeli arkadaşlar bende olan durum jinekomasti mi 5-6 yıllık bir spor salonu hayatı sonrası göğüs kaslarım fazla büyümüştür düşüncesi vardı ama sporla aram kesilmeye başlayınca dikkat etmeye başladım. Plastik cerrahdan randevu aldım ama önceden bu konuda tecrübeli arkadaşlar belki tahmin yürütebilir. Göğüs uçlarım da bir anormallik sezemiyorum ama göğüslerim büyük.

• Onbaşı
    27 Mesaj

Merhaba, sizde jinekomasti yok gibi görünüyor. Meme dokusu yani kadın tipi süt bebzi oluşumu göremedim ben, sadece geliştirilmiş göğüs kasının üzerinde vücut genelinde birazcık yükselmiş yağ oranı gibi görünüyor. Diyet veya cardio'yla rahatlıkla çözülebilecek bir durum bence
    |
    |
    icankilic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben lokal anestezi alarak oldum

Volkan Tayfur Ankarada

Ameliyat cok sikinti degil.

Bir iki defa yoklama oldu ama dayanilmaz degildi

Dis ameliyatlarim daha zorluydu.

Gecmis olsun.

Yukarida bir anestezi uzmani arkadasimiz da vardi onun yazdiklarini bir okuyun isterseniz.

|
    |
    sahin419941 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

ozelden yazaıp numara verırsenız wp den detaylı resımlerımı atarım buraya pek gırmıyorum vakıt olmuyor.
    |
    |
    yepyeni12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar arkadaşlar, Antalya içinde önerebileceğiniz bir hekim var mı? MedicalPark için ücret almış olan var mı aramızda?
    |
    |

• Kac tl ye oldunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fatihsaydam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsarı -- 13 Eylül 2020; 14:49:9 >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    mehmetc8080

yaklaşık 11 gün önce ben de bu ameliyatı oldum hem kesi hem de liposuctionla. şuanda korse kullanıyorum ama sağ gögüs ucum dümdüz sol göğüs ucu çook hafif daha çıkıntılı sağa göre acaba bu ödemden midir bir kaç hafta içinde ikisi de aynı olur mu? bilgisi olan var mı bu konuda merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoezoe_ty -- 1 Eylül 2020; 1:21:50 >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Merhabalar,
    21 yaşındayım ve 13-14 yaşımdan beri jinekomasti sorunum var. En sonunda cesaretimi toplayıp ameliyat olmaya karar verdim. İstanbul'da yaşıyorum. Sizden ricam bana ameliyat olmayı düşündüğüm doktorlar hakkında yorum yapmanızdır. Ali Mezdeği ve Uğursel Güçlü isimleri hakkında gidip geliyorum. Ali Mezdeği meme başından kesi yapmadığı için çok cazip geliyor. Hastaların ameliyat sonrası halleri de iyi gözüküyor. Diğer taraftan Uğursel Güçlü'nün sonuçları da çok iyi ama birçok cerrah gibi meme başından kesi yaptığı için aklım Ali Mezdeği'de. Sizler Ameliyat olmuş arkadaşlarım ve abilerim tecrübelerinizi aktarırsanız çok sevinirim. İki hafta içerisinde ameliyat olmayı düşünüyorum. Doktor önerilerinizi, cevaplarınızı bekliyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    formetuecon

s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunsickday -- 10 Eylül 2020; 20:2:22 >
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.