S

Çavuş
23 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Yan sanayi filtre kalite sıralaması sizce nedir. Filtron ve Fil en kaliteli söylenenlere göre birde orjinal otomobil marka kutulu satılan filtreler var internette n11 hepsiburada vs. bunlar hakkında bilginiz var mı sahte gibi duruyor 1. sınıf replika gibi geldi bana.

Tesadüfen az önce e devlette ceza kesildiğini gördüm bana postadan birşey gelmedi ayrıca jandarma beni durdurmuştu normal hızla gidiyordum ben rutin kontrol zannettim makbuz kesilmedi kamera kaydı kesinlikle yok kısacası itiraz edebilir miyim şu an bana bir bildirim gelmedi süre geçmiş midir ne yapmalıyım? Not:Ceza Tarihi 05.04.2019 olarak gözüküyor e devlette
Dar kasko tavsiye edeceginiz şirket var mı aksigorta tamamlayıcı paket ara sokaklarda yapılan kazaları karşılamıyormuş deniliyor mesela yardım lütfen
R10 adlı siteye geçen gün üye olayım dedim neymiş efendim nüfus cüzdanınla beraber fotoğraf çekileceksin göndereceksin böyle saçma sapan bi istek daha önce görmedim duymadım bu işte bi bit yenigi var gibi geliyor üye olmadım tabiki.
cebteteb habersiz ekstre adı altında para kesiyor hesaplarınızı kontrol edin ve eksi hesaba düşürüp faiz almış üstelik benim kredi kartım yok bu rezaletten herkesin haberi olsun.
Bugün Kocaelide ekmek 1.25 tl oldu tabelaya da tarife dışında satmak yasktır yazmışlar. Başka yerde 75 kuruşa satılan ekmek burda 1.25 tl 75 kuruşa satan adamda para kazanıyor düşünün rantı
1 milyon plaka değeri olan taksiye ötv muafiyeti adalet bunun neresinde olacaksa herkese olmalı asgari ücretli araba almaya kalksa vergi verecek bunlar vermeyecek bu mu adalet
Dizele benzin kondu calismadan yakit alindi sorun cikar mi axil cevap su an benzinlikteyim
sadece pcden tv sesi için hangisini alayım frekans değerleri farklı

RMS: 2x 3W
Frekans Aralığı: 100Hz-18KHz
Bağlantı: USB
Voltaj: 5V/1A
Hassasiyet: 8dB digeri de

RMS: 2x 2.5W
Frekans Aralığı: 40Hz-20KHz
Bağlantı: USB
Voltaj: 5V/1A

http://www.hepsiburada.com/hiper-ms-10m-1-1-mini-usb-mavi-hoparlor-p-BD803795

http://www.hepsiburada.com/hiper-ms-20b-1-1-multimedya-usb-beyaz-speaker-p-BD305318
2015 YENİ LİNEADAN FİYAT ALAN VAR MI? 45000 E SAHİBİNDEN DE 0 KM DİYOR BU ARAÇLAR GÜVENİLRİ Mİ YİNE 10 BİN KM DE 40 BİNE BIRAKAN İLANLAR VAR KM DÜŞÜRÜLMESİNİ KESİN OLARAK ANLAYABİLİR MİYİM RİSK VAR MIDIR ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 463
İkinci El Bölümü Mesajları: 202
Konularının görüntülenme sayısı: 4.762 (Bu ay: 182)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 119 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.