Yüzbaşı
25 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Değerli arkadaşlar apartmanın en üst katındayım.Gizli çatı şeklinde bir üst yapı var. Çatı içine herhangi bir durumda su basmasın diye çatı koridoruna balkonumun üzerine 750litrelik bir depo koyduracağım.Açık alan olması sebebiyle kararsızım.

1)Galvaniz depo

2)Polieliten(Plastik) depo

Hangisini tercih etmeliyim? Uzun ömürlü ve sorun yaşanmaması açısından.İÇME SUYU OLARAK DEĞİL GÜNLÜK KULLANIM İÇİN.

Değerli arkadaşlar apartmanın en üst katındayım.Gizli çatı şeklinde bir üst yapı var. Çatı içine herhangi bir durumda su basmasın diye çatı koridoruna balkonumun üzerine 750litrelik bir depo koyduracağım.Açık alan olması sebebiyle kararsızım.

1)Galvaniz depo

2)Polieliten(Plastik) depo

Hangisini tercih etmeliyim? Uzun ömürlü ve sorun yaşanmaması açısından.İÇME SUYU OLARAK DEĞİL GÜNLÜK KULLANIM İÇİN.

Siz degerli arkadaslar bana 4bin liraya kadar parasinin hakkini veren marka model belirterek laptop tavsiyesi verir misiniz. Bugun alacağim beklememe gerek yok.
Çok meşhur bir e-ticaret sitesinden aldığım bu ayakkabı için orijinallik konusunda emin olamadım. Model ve markayı kullananlar yardımci olabilir mi,fotolar aşağıda ve 259 tl ye aldım.

Ashford alisveris sitesi hakkinda bilgisi olan bi yardimci olsun. Ecnebi site oldugundan bize urun yolluyor mu yolluyorsa vergisi teferruati nedir,iyi bir kurumsal midir?cunku fiyatlar yuzde elli uygun gorunuyor...
3 yasindaki evladimin odasindaki klimadan kaynakli bronsit rahatsizligi var. Onun yerine yagli radyator dusunuyorum.

Arkadaşlar fiyat performans urunu dediginiz kullanip memnun kaldiginiz marka ve modelleri yazar misiniz?
Yönetimle ilgili davalık durumlar söz konusu. Yardımcı olabilecek kimse var mı?
Ev 110m2 3+1
En üst kat
Binada mantolama yok
Çatı içine taş yünü serildi
Alt kat boş
Zemin parke kaplama
Isınma tipi klima

Alt kat boş olduğu için benim parkeler kışın buz pisti gibi oluyor. 3 yaşında yerlerde yuvarlanan bir evladım var. Bana zeminden gelen bu soğuğu kesmem için ısı yalıtım tavsiyesi lazım.

Parke üzerine duvardan duvara nasıl bir kaplama yapmalıyım ki hem evin icinde abes durmasin dekor olarak hem de ısınmaya faydası olsun???
Bugün kart ekstreme bakınca en altta

yurt dışı harcamaları

31 aralık 2016 itunes.com 269.99tl

harcamayı görünce garanti bankı aradım. Kartı hemen kapattılar. Itiraz formu doldurup gönderin dediler. Apple Türkiye ile görüstüm. Samsung kullanıcısı olduğumu hic apple kullanmadığımı ve itunes hesabımın olmadığını söyledim. Şaşırdilar ve kart bilgileriniz çalınıp itunes hesabı açılmış olabilir dediler ve bankaya attılar topu. Bu konudaki amacim sizde benzer durumlar olabilir hesaplarinizi kontrol edip dikkatli olun. Ayrica buna benzer durum yasayan varsa yardimci olsun. Bu parayi geri alabilir miyim?
Bu markayı ilk kez kullanacağım. Genel itibariyle fiyatları bu seviyelerde olan bir firma. Tasarımı hoşuma gitse de kararsızlık yaşıyorum. Linkteki marka model için saat experleri değerli fikirlerini beyan ederse çok makbule geçer.
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/bayan/gc/GCY16002L1/PD/?gclid=CNmc8IftltECFQoo0wod7AoG0A
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.207
İkinci El Bölümü Mesajları: 52
Konularının görüntülenme sayısı: 90.791 (Bu ay: 291)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 245 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.