Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.019
Cevap
126
Favori
869.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devlet hast ortalama.kac paraya yapiyorlar.bu islemi ? 1500-2000 tl mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Ben özelde çalışıyorum. O yüzden bu konuda net bilgim yok. Ama bildiğim kadarı ile jinekomasty ssk tarafından karsilanmiyor. O yüzden bu sizin doktorla aranızda. İr durum ki devlet hastanesinde doktorların para alması yasak ama win win durumu olduğundan kimse sesini çıkarmıyor. Bazı doktorlar para alırken ki dediğim gibi yasal değil bazı doktorlar bana su firmadan su ürünü hediye edersen yaparım diyor. Böylece hem kendisi ameliyatlarında kullanacağı bir aleti size aldırmış oluyor hemde bir durum olursa kıvırma şansı doğuyor. O yüzden bunun bir fiyatı yok. 1500-2000 liralara yapanlar da duydum bu ameliyatı devlette yapma şansı çok bulamadığı için ücretsiz yapan da var tecrübe edinmek amacıyla. O yüzden ne desem yalan olur...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yepyeni12 Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Evet ıbrahım hocanın sıze dedıgı teknıgı ıle amelıyat oldum. Dedıgı gıbı lzer ıle bır kesıden ıcerı gırıp hem yag hem doku aldı. Genel olarak oyle bısey olamaz dıyorlar ama aslında yapılıyor ama lzer ıle kesılıp alınıyor cok sukur suanda da sorunum yok sporumu rahat rahat yapıyorum. Ibrahım hocaya olup olmamak sana kalmıs ama dedıgı sekılde hem doku hemde yag alıyor onda problem yok dıgerlerıne gore fıyatı daha makul.
  • Mert._.ozturk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler verdiğiniz teyit bilgi ile büyük oranda kararımı verdim. Bir de dediğim gibi instagram kullanmıyorum, bana bir sonrası fotosu atmanız mümkün mü buradan?

• Tecrübeli arkadaşlar bende olan durum jinekomasti mi 5-6 yıllık bir spor salonu hayatı sonrası göğüs kaslarım fazla büyümüştür düşüncesi vardı ama sporla aram kesilmeye başlayınca dikkat etmeye başladım. Plastik cerrahdan randevu aldım ama önceden bu konuda tecrübeli arkadaşlar belki tahmin yürütebilir. Göğüs uçlarım da bir anormallik sezemiyorum ama göğüslerim büyük.

• icankilic İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizde jinekomasti yok gibi görünüyor. Meme dokusu yani kadın tipi süt bebzi oluşumu göremedim ben, sadece geliştirilmiş göğüs kasının üzerinde vücut genelinde birazcık yükselmiş yağ oranı gibi görünüyor. Diyet veya cardio'yla rahatlıkla çözülebilecek bir durum bence
  • lokal anesteziyle bu işi düzgünce yapan doktor var mı beyler
  • sahin419941 S kullanıcısına yanıt
    Ben lokal anestezi alarak oldum
    Volkan Tayfur Ankarada
    Ameliyat cok sikinti degil.
    Bir iki defa yoklama oldu ama dayanilmaz degildi
    Dis ameliyatlarim daha zorluydu.
    Gecmis olsun.
    Yukarida bir anestezi uzmani arkadasimiz da vardi onun yazdiklarini bir okuyun isterseniz.

• ücret ne ödediniz.önerir misiniz
  • cvp
  • yepyeni12 Y kullanıcısına yanıt
    ozelden yazaıp numara verırsenız wp den detaylı resımlerımı atarım buraya pek gırmıyorum vakıt olmuyor.
  • Merhabalar arkadaşlar, Antalya içinde önerebileceğiniz bir hekim var mı? MedicalPark için ücret almış olan var mı aramızda?
  • fatihsaydam F kullanıcısına yanıt
    Kac tl ye oldunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsarı -- 13 Eylül 2020; 14:49:9 >
  • yaklaşık 11 gün önce ben de bu ameliyatı oldum hem kesi hem de liposuctionla. şuanda korse kullanıyorum ama sağ gögüs ucum dümdüz sol göğüs ucu çook hafif daha çıkıntılı sağa göre acaba bu ödemden midir bir kaç hafta içinde ikisi de aynı olur mu? bilgisi olan var mı bu konuda merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoezoe_ty -- 1 Eylül 2020; 1:21:50 >
  • Mesaj nasıl siliniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB34B1250 -- 20 Eylül 2020; 1:55:42 >
  • s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunsickday -- 10 Eylül 2020; 20:2:22 >
  • sunsickday kullanıcısına yanıt
    Koltuk altı bölgesideki yağlarıda alıyormu acaba, Bazıları oradakileri de alıyormuş.
    Göğüs daha derli toplu görünüyormuş.
  • Arkadaşlar bende 40 gün önce ameliyat oldum ilk 1 hafta düzdü ama sonradan sertlik ve şişlik oldu gitmedi mi acaba yağlar bir daha olmaktan korkuyorum doktor gider diyor sadece lipo oldum

• Arkadaslar, Bursa'da önerebileceğiniz ve kesinlikle önermeyeceğiniz bir doktor var mıdır,genel olarak İstanbul tavsiyeleri mevcut..
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.