Şimdi Ara

'Jahrein bu konuyu izleyip yorumluyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
24.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yemin ediyorum çıldıracağım. Kafa dağıtmak için YouTube'a giriyorum. Videoların %70'i "Jahrein kıyamet sonrası olacakları izliyor, Jahrein liselileri izliyor, Jahrein blabla'yı izliyor" gibi saçma sapan şeyler. Üstelik video içeriğide cidden ismi gibi. Adam videoyu açıyor ve izliyor sadece.

Virüs gibi yayılmışlar heryere. Bıktım yemin ediyorum.

• Olum ne saçma insanlar var lan ülkemde.

Bak Jahrein’in hardcore takipçisi değilim, 1 aydır yayın izliyorum hepsi bu ama dediklerinizin %90’ı boş gereksiz şeyler.

Adama isteyen para yollar isteyen yollamaz size ne? Siz mi kazanıyorsunuz parayı hayırdır? Şeffaf bir şekilde para akışı olunca ötüyorsunuz da kapalı kapılar ardında mevki sahibi kişiler milyonlar götürünce sesiniz çıkmıyor mu? He?

Egoisttir değildir umrumda değil, olmamalı. Kimse size zorla birşey izletmiyor beyler. Farkında mısınız bu durumun? İzlemezseniz hayatınıza etki etmeyen bir unsur bu.

Jahrein’e yollayacağınıza bağış yapın falan diyorlar. 1)Jahrein’e para yollayan adamın bağış yapmadığını nerden biliyorsun? 2)Jahrein’in bağış yapmadığını nerden biliyorsun?

Eleştiri yapmayalım mı diyor bir Einstein. Ya kardeşim yaptığın eleştiri değil ki. Hakaret ediyorsun, kendince bulduğun kılıfa adamı sokmaya çalışıyorsun.

Eleştiri şudur: “Ben egoist olduğunu şu şu sebepten dolayı düşünüyorum, o yüzden takip etmiyorum”

Sizin yaptığınız şu: “Egoist şişko”

Eleştiri yaparsanız birşeyler düzelir diğeri yıkıcıdır. İnsan olmak lazım biraz.
  • 1- sevmiyorsanız izlemeyin.

2- adam twitch türkiyede en çok izlenen kişi.

3- para atan atar atmayan atmaz kimseyi zorlamıyor.

4- adamın kazancı sizi ilgilendirmiyor.

5- bu kadar kıskanmayın yapabiliyorsanız buyrun açık platform siz de katılın yayın yapın.

6- jahrein 4 5 saat yayın yapıyor ama siz sadece youtubede gördüğünüz 4 dk lık kısma göre bir insanın kişiliğine laf edemezsiniz.

7- kendisi her zaman yardımseverdir ve asla egosu yoktur.

8- kendisine söveni söver. Sövmeyenide sövmez. Ekşide en ufak eleştiriyi sövüyor diyene gelsin bu cevabım. Eleştirinin bir dozu vardır karşınızdaki bir lord dahi olsa sabrı vardır.

Ayrıca; Jahrein o youtube de gördüğünüz videoları yüklemiyor tamamen anonim kişilerden yükleniyor. Burdan lorduma selamlar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 5 Şubat 2018; 15:10:53 >
  • Kanalları engelleyebilirsin chrome eklentileriyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Kanalları engelleyebilirsin chrome eklentileriyle

İsmi ne eklentinin
  • videoların sağ alt köşelerinde üç noktalı bi yer var oraya tıklayıp ''ilgilenmiyorum'' u işaretleyin
  • Çünkü para var. Yayını takip edemeyenler ordan highlightleri takip ediyor, onların üzerinden de deli para kaldırıyorlar. İzlemek istemiyorsan indir video blocker eklentisini rahatla.https://chrome.google.com/webstore/detail/video-blocker/jknkjnpcbbgcbdbaampbjlhkcghmgfhk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

quote:

İsmi ne eklentinin

Video blocker

• 10 saniyede bir noluyor ya sadaskdaskjaskdjad diyor 5000 tl bagış alıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

quote:

İsmi ne eklentinin

Video blocker

ona gerek yokki zaten youtube istediğin videoyu yada kanalı engelleyebiliyosun
  • Hislerime tercüman oldun Kim bu jahrein yaptıkları neden bu kadar önemli...
  • jahreinin izlediklerini izleyerek eksikliklerini kapatan vasıfsızların izlediği bir video çeşidi olmuştur artık. çeşidi diyorum çünkü bende sıkıldım youtube de artık bu kadar jahrein videosu görmekten. geçende 15k parayı kaldırdı şişko. yeter lan.
  • Konunun aslinda jahrein le alakasi yok.

Bagisla adama abi bi izlermisin diye video atiolar burda amac bence herkes izlesin gulsun jahreinde gulsun yayin eglenceli gecsindir.

Hani sen bise izlersin sonra dersinya a bu cok komik rkadasada atiyim oda gulsun oda komik desin sonra birlikte randim atin XD diyin bunun canli versiyonu

youtube dakilerde yayindan kesip yutupa atiyorlar onlarinda amacı kötü değil bence [tabi para kazaniolar] ordan izleyende cok oluyor

Ozet: ilgilenmiyorum de izleyenler icin faydali uzun yayinla ugrasmak zorunda kalmiyolar

• Gintamadan zevkli
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Jahrein dhlidir jahreine sahip çıkalım

Ayrıca; Jahrein o youtube de gördüğünüz videoları yüklemiyor tamamen anonim kişilerden yükleniyor. Burdan lorduma selamlar olsun.

Jahreinin dh li olduğuna ait kanıtın var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Batur'la arkadaş olduğunu öğrendiğim günden beri izlemiyorum.
    İzlemeyin de zaten. Tekrarlamaya başladı kendini.
  • Adam yayında izliyor birkaç tane uyanık clip alip youtubea atıp prim kasıyor. Ayrıca ben de izliyorum merak ettiklerimi youtube çöplüğünde takıla takıla Jahrein'e mi takıldın :D

• İnternetin televizyondan farklı olduğu nokta istediğini izleyip istemediğini es geçme şansının olması. Sen televizyon kullanır gibi internet kullanıyorsan trendlerdeki çocuk videolarını bitiremezsin
  • YouTube hesabınızda önerilen videolar geçmişinize göre gösterilir.(Kesin bilgi.) Ben bu tip videolara çok nadir denk geliyorum çünkü sürekli izlediğim şeyler değil. Geçmişten ilgili videoları silerseniz bu tip videoların öneri sıklığı çok çok düşecektir.(Bir hesap için denedim ve sonuç olumlu. Her girişimde çıkan videoları, bu işlemden sonra ayda yılda bir görüyorum.) Muhtemelen abone sayısı da bu konuda etkilidir. Abone olduğunuz hesaplar az ise, farklı şeyler gösterilebilir diye düşünüyorum. Şu anda 40'a yakın hesaba aboneliğim var.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    var
  • Bos videolari izleyip youtube trafigine yuklenmeyin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.