Şimdi Ara

Atasundan Gözlük Alınırmı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Atasundan Gözlük Alınırmı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    577 Mesaj
    Yeni bir numaralı gözlük almam lazımda şehirdeki tüm gözlükçüleri dolaştım en uygun fiyatı atasun optik verdi netteki yorumlara baktım genelde hakkında kötü yorumlar olan bir firma burdan alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşabilirmi

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben aldim, memnun kaldim. Sadece anti-refle olan 2.paketten aldim, en ucuzundan da bi cerceve, 135 falan tuttu, sgk payi dusunce 85 gibi bisey odedim, cok da memnunum.
    Gonul ister ki kucuk esnaftan alalim ama gecerken gordugum gozlukculerin hepsi uckagitci tipler, bi de 85 lira icin seni adam yerine koymazlar, Rayban cerceve Zeiss cam alcan illa, git Atasun'dan al

Eyv hocam cevap için sağolasin. Hiç atasunun stok camları dışında cam kullandınızmı zeiss,seiko vs... ne gibi farkı oluyor acaba (cizilme kir tutma dışında) ?
    |
    |
    PunisherLord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Üstad ben numaralı gözlük aldım ama normal camları kullanmıyorum, biraz incelitilmiş mor filtreli camlardan kullanıyorum.
    --Şu PC ışıklarından falan koruyanından.--
    Şimdiye kadar çizilme dışında bir sorun olmadı bende,
    Hatta 8TL Daha verirsem 40 TL 'lik yedek gözlük de vereceklerini söyledir ve aldım.
    2.'yi kullanmıyorum ama olsun belki lazım olur.
    Ha bir de ben ayda bir falan gidiyorum BELEŞE BAKIM YAPTIRIYORUM.
    |
    |
    Bahsedilenler: ceyrancı9999
    Atasun' dan net bir şekilde gözlük alınmaz. Gözlük gibi sağlık ile alâkalı önemli ürünleri böyle sıradan satıcılardan almayın. Adamlar sadece esnaf, en basitinden insan yüzünün simetrik olup olmadığını sorsan derler simetrik. Bunu yazma nedenim gözlüğün kol ayarı her insana özel olarak ayarlanır her insanın yüz simetrisi farklılık gösterdiğinden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie Sever -- 8 Aralık 2019; 13:53:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    3305 Mesaj
    2 kez numaralı gözlük aldım memnunum. Hizmetleri iyi. Ücretsiz bir çok bakım vs de veriyorlar. Kampanya döneminde gidip ucuza alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
emek server
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.