Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
32.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Herkes sövmüş

Ama yanlışın farkına bile varmadılar

Çünkü sen zaten ıskalamışsın hedefi

Değerlerin lafız olarak anılması değer teşkil etmez

Bu değerlerin ruhu vardır ve yaşamadan ruh idrak edilemez istersen düzinecelerle kitap oku

• Çok iyi bir çalışma yapmışlar baştan böyleyse oyun iyi partiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Aklı fikri din olmuş, dünyayı geçici bir konaklama merkezi olarak algılayıp bilimden, teknolojiden, uygarlıktan, ekonomiden, sanattan uzaklaşmış kafa yapısı tam olarak bu işte.
    Yahu anla artık, 'dünyevi hayata aldanma' deyip seni kandırdılar. Sana bilimden, sanattan, teknolojiden, kısacası hayattan el çektirdiler. Üretmedin, tükettin. Elindekini avucundakini sattın. Sahte kabadayı nağralarıyla uyutuldun, hala uyuyorsun. Yıkanan zihninle dinini her şeye karıştırdın. Yediğin yemeğe din kattılar, içtiğin suya din kattılar, kıyafetine din kattılar, müziğine din kattılar, saçına sakalına din kattılar, özgürlüğüne din kattılar, ayağındaki pabuca kadar din kattılar.
    Artık bi uzak durun. Biz yaşamak istiyoruz. Emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Emekli olunca kahvede oturup okey oynamak değil, dünyayı gezmek istiyoruz. Çocuklarımız hafız olsun istemiyoruz, iyi okullarda okuyup bilim yapsınlar, fen yapsınlar, mucit olsunlar istiyoruz. Ne olur, şu köhne zihinlerinizle gölge etmeyin artık, yeter.

• Şarkıyı Loop'a aldım. Son derece güzel bir şarkı olmuş.
  • İyi olmuş işte daha ne olsun
  • Abi çok iyi ya, ciddiyim çok iyi. Sözleri iyi pekiştirin, açın altyazısıyla dinleyin ve ne dediğini gerçekten bir düşünün. Çünkü sadece okuyup anlamasınlar diye uğraşılmış.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    O desigin bayrak kurtarmali klip de PlayStation reklamindan aparmaydi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelimenin tam anlamıyla mükemmel olmuş :)
  • Tam kelime ile harkulade. Şu parçayı Şebnem Ferah'a yakıştıran tek ben değilimdir galiba. Müziğiniz bile İYİ geldi
  • Port Valdez P kullanıcısına yanıt
    Bu klip secim kazadirmaz tabi. Ancak farklı bir vizyon ve bakış açısı getiriyor. Aksener bunu mitinglerinde calmaz. Bu genclere yönelik sosyal medya calismasi.

• burak_bt kullanıcısına yanıt
    Ucuz bir yalanci bu arkadas, yalanlarina cevabi verdik ama hala konuya yazacak kadar yuzsuz. Aktroll iste ne beklersin hocam.

• Asil fetocu kendinizken, bir partiye fetocu dersen adam da sana boyle cevap verir. Herkes once kendine bakicak.

Maalesef sürekli bir iftira halindesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Mayıs 2018; 17:9:37 >
  • Gerçekten güzel bir şarkı olmuş yani bir parti şarkısı değilde normal bir şarkı olarak çıksa bile iş yaparmış. Sözler de gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufo

O desigin bayrak kurtarmali klip de PlayStation reklamindan aparmaydi :)
    Hadi ya. Orijinalini nasıl bulurum?

• Son yıllarda dinlediğim en anlamlı şarkılardan birtanesi

Emeği geçen herkese teşekkür ederim

• Koy eurovisiona yarışsin arkadaş o derece vizyonlu bir şarkı olmuş

• Geldi mi bayrak yok, ezan yok, başörtülü bacım nerede diyen tipler
    Yok abi bu akepeliler adam olmaz. Bir gram beyin yok hiçbirisinde.
    Ben uğraşmaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Asil fetocu kendinizken, bir partiye fetocu dersen adam da sana boyle cevap verir. Herkes once kendine bakicak.

Maalesef sürekli bir iftira halindesiniz.
    Yürü işine birader ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Mantık buysa o zaman iyi partiye fetö destekçisi diyen( ki ben öyle demedim sadece klipteki cümlenin anlamını sorguladim) herkese hatta CHP'li olmayan herkese Atatürk Düşmanı,cahil,devlet düşmanı diyin olsun bitsin.

• Elemanın biri hâla cami minaresi kapalı bayan neden yok demiş

Kardeş biz dini kullanıp seçime girmiyoruz anlatabildimmi

• Anlamını sorgulamak bu mu? Senin yaptığın anlamını sorgulamak değil, saçma sapan yerlere çekmek. Ben senin ne dediğini çok iyi biliyorum merak etme. Şunu bırakayım da gerçekler unutulmasın!
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.