Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
32.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi kaçmamıştır, beyin farklı çalışınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    İnsanların suratındaki gülümseyi çaldınız.

Milleti birbirine düşman ettiniz. Herkes suratsız, herkes birbirine düşmanlıkla bakıyor.

İnsanları ayırdınız, bölücülük yarattınız ülkede. Ben 20 sene öncesini çok rahat hatırlıyorum. Bu ülkede pırlanta gibi insanlar vardı, birbirine saygılı, dürüst insanlar. Hepsini yokettiniz.

24 Haziran'dan sonra azalarak biteceksiniz.

Klibin anlamı bu. Gerçi kapasite olmadığı için anlamanız da beklenemez ya, neyse.

• Türkiye'de şu ana dek bir partinin yaptığı en iyi seçim şarkısı ve kliptir.

Direkt gençler için yapılması da bonustur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada şarkı hakikaten Mükemmel ! Şu seçimden sonra iyi parti öyle veya böyle başarıya ulaşacak sosyal medya danışmanı kampanyayı yürüten her kimse o ayrıca odullendirilmeli deli ediyor malum partilileri helal olsun!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet size başı kapalı kişiyi videoda göstersin arka planda başı kapalılarin vergilerini rusvetlesin hortumlasin sorun olmaz.
    Videoda dua okusun sonra bakara - makara diye dalga geçsin sorun olmaz.
    Vatandaşa "asgari ücret neyinize yetmiyor" densin arkada 300 trilyonlar, yüz binlerce dolarlık saatler alınsın, arkasina türk bayrağı koyup milli kahraman ilan ettikleriniz trilyonlarca rüşvet verdim desin sorun olmaz.
    İyi partililer iyi insanlar söze değil, öze bakarlar, lafa değil eyleme bakarlar kusura bakma birazda zekidirler o yüzden siz kampanya videosunda başı açık ,kapalı var mı yok mu diye aramaya devam edin aman ha desteklediğiniz partinin başka hiçbir şeyini araştırmayın sorgulamayın sonra başınız ağrır filan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben asıl " ...huysuz yaşlı amcalar hayallerimi çalarken..." lafına takıldım. Bunun farkında olmaları gerçekten güzel.
  • quote:

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Bayrak cami gibi sembollerin siyasi parti reklamlarinda kullanilmasi secim kanununa göre yasaktır. Akparti nasıl kullanıyor dersen, itiraz edilip sonuclanincaya kadar 3-4 gun geçiyor, o arada yayinda kalıyor reklam. Bir de ezandan bayraktan rahatsız olmuslar diye yaygara koparıyor üstüne.

• kim yaptıysa tebrikler...ver mehteri olayından bıkkınlık gelmişti millete

şimdiye kadar gördüğüm en iyi çalışma....

gençlere etkisi olumlu olacaktır...
  • quote:

Bu arkadaşa neden kızılıyor ?

Gerçeklerden bahsetmiş.Bırakın bu işleri.Bu ülkede seçim bu kliple kazanılmaz.Hala öğrenemediniz yaşadığınız yeri ya.La oğlum şaka mısınız siz hakkaten?Bu arkadaşın düşüncesinde milyonlarca insan var.Bu insanlardan oy alamazsan bittin, sıfırsın.10 yıldır aynı hataları yapıyorsunuz hiç sıkılmadan hemde.Valla bu gençlerden bir bok olmaz...

• Fazla kaliteli olmus helal olsun zaten fazla kaliteli olduğunu bazılarının anlayamamasindan anlayabiliyoruz

• Çok iyi lan!

• Kömür ve makarna olmadan anlamaz bizim insanlar. Yanına biraz allah, din, iman, bayrak kelamı. Sonra güzelce yol reklamı

Bu kadar kaliteli ve gençlere yönelik şarkıyı yapannlara teşekkür ederim. Ben inşallah bir gün bu dönüşümün olacağını düşünüyorum. Ama dibi görmemiz lazım önce..

• Zorla güzel diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Zorla güzel diyorlar
    Günün lafı

• güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.sınıf taverna şarkısı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Güneşin olduğu yerde ampule ihtiyaç yoktur.

🌞🌞🌞🌞🌞
    Güneş batarken ampuller aydınlatır geceyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

Güneş batarken ampuller aydınlatır geceyi

Alıntıları Göster
    Ama para ile aydınlatır güneş gibi parasız aydınlatmaz.Ayrıyetten vitaminsiz kalırız güneş olmadan hayat durur AMPÜL olmadan ayın ışığındada ilerler insanlar yada eski üsül kandille aydınlanırız

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Bu mesaj silindi.
    lakabı bile çalıyorsunuz
  • Şarkı ve klibi fena değil. Yalnız seçimle bir alakasını kuramadım ben. Tamam içinde mesajlar var, çok hoş göndermeler var vs. ama bunu ne meydanlarda dinletebilirsin ne televizyona verebilirsin. Slogan benzeri bir şey bekler bizim insanımız seçim şarkısı dendiğinde. Bunun ise anlamlı olması için tamamının dinlenmesi gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.