Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
32.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kliple falan olmaz, klip zaten direkt muhalefet klibi gibi olmuş, öyle yaptınız böyle yaptınız şöyle yapmalıyım özgürüm falan filan gibi şeyleri konu alıyor, ne yapacaksın ne değiştirecaksin ne söz veriyorsun klipte bunları görmek duymak mümkün değil, klip idare eder ancak çok yetersiz, bunu izleyen yurdum insanı kapat şunu kafa şişirmesin der ancak, gerçekler bunlar, biraz daha bizim insanımıza ve her tür yöreye ait insana hitap eden müzik, söz vs falan olsaydı başarılı bir klip derdim, klip biraz rap türünü çağrıştıryor ki bu klip ancak etse etse genç kesime hitap edebilir ki buda seçim kazabilmek için çok yetersiz.
  • Siyah Nur kullanıcısına yanıt
    Hocam ne dediğin anlaşılmıyor sakin ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkenin geleceğini çalanlar geçmişte takılı kalanlar olacak yok efendim 20 yıl önce şöyleydi yok efendim 80 lerde şöyleydi diyen geçmişe takılı kalmış sıkışmış zihniyetler ile gelecek vizyonu olan ülkeleri yakalamamız imkansız gelişmiş ülkeler bir sorn oludu mu siyasilerde geçmişe suç bulup geleceği bırakıyorlar kolaylarına geliyor tabi gerçi siyasiler ceplerini dolduruyorlar onlar için çocukları için gelecek sorunu yok halk düşünsün banane kafasındalar günümüzde bu seviye iyice yükseldi öyle ki siyasiler apartmanlardan saraylara çıktılar halktan koptular etrafındakiler milyarder oldu torunlarının torunları bile bizim emeklerimizi sömürecek gelecek sıkıntıları yok olan yine halka oluyor.

Klasik 3. sınıf Ülke zaten gelişmekte olan ülkelerden 1. sınıfa çıkmak çok zor 50-60 ülkeden son 30-40 yılda gelişmiş ülke olan ülke neredeyse yok aksine 3. sınıfa düşen ülkeler var Türkiye'de 3. sınıfa ahlaken çoktan düşmüş durumda yakında ekonomik olarakda düşeceğiz gibi gözüküyor laik liberal bir devrim yapmaz isek.

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

Bu kliple falan olmaz, klip zaten direkt muhalefet klibi gibi olmuş, öyle yaptınız böyle yaptınız şöyle yapmalıyım özgürüm falan filan gibi şeyleri konu alıyor, ne yapacaksın ne değiştirecaksin ne söz veriyorsun klipte bunları görmek duymak mümkün değil, klip idare eder ancak çok yetersiz, bunu izleyen yurdum insanı kapat şunu kafa şişirmesin der ancak, gerçekler bunlar, biraz daha bizim insanımıza ve her tür yöreye ait insana hitap eden müzik, söz vs falan olsaydı başarılı bir klip derdim, klip biraz rap türünü çağrıştıryor ki bu klip ancak etse etse genç kesime hitap edebilir ki buda seçim kazabilmek için çok yetersiz.
    Yahu boş boş yazıp insanı sinirlendiriyorsunuz. Llip zaten gençleri etkilemek için arkadaşım. 1.6 milyon yeni seçmen var ve onlara inerek kazanmak istiyorlar o gençleri. Amaçları o zaten anlayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Bu mesaj silindi.
    Aynen moruk direk feto.

Hatta meral abla klibin ortasinda sila cagrisi yapiyor.digerleri feto diyenleri falakaya yatiriyor falan filan.

Insanda seref olacak degil mi once?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Art niyetli insan...

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

Yahu boş boş yazıp insanı sinirlendiriyorsunuz. Llip zaten gençleri etkilemek için arkadaşım. 1.6 milyon yeni seçmen var ve onlara inerek kazanmak istiyorlar o gençleri. Amaçları o zaten anlayacağım.

Alıntıları Göster
    Yok abi ulkede kitap okuma orani diye bir sey yok ki. Millet saniyor ki bu klip yaslilar icin ya kardesim hangi akli basinda insan orta yas secmene rap yapar biraz dusunseler aslinda ulkenin her seyi cozulecek.

Vallahi saclarim beyazladi her gun her gun birilerine bir sey anlatmaktan. Yillik kitap okuma orani 1 saka gibi resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

dedi biatçı.
    Biatçılığı sen ve senin ailen bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heinz Guderian -- 23 Mayıs 2018; 11:0:2 >
  • "Ulan olmıycak bu iş, twitle, hashtagle, kliple falan da deneyelim." vaziyetleri..
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    elbette, biatçılığın tanımını biliyorlar ama biatçı değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 23 Mayıs 2018; 14:26:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Şarkının adı yanlış olmuş, doğrusu "Yüzünü fetöye dön" olmalıydı
    Objektif olarak bakılırsa bu seçim döneminin en iyi şarkısı olabilir ama tüm zamanların en iyi seçim şarkısı hala RTE'ye uyarlanan dombradır,net.
    Elinde kanıt varsa kanıtları koyar fetöcü dersin, onun haricinde fetöcü diye iftira atıyorsan 8 harfli kelimesindir.

Ayrıca iyi partinin vekil adaylarının çoğu ergenekondan balyozdan yatmış, senin savunduğun parti fetöye peşkeş çekerken bunlarla mücadele eden insanlar. Açın gözünüzü artık açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MağaraAdam -- 23 Mayıs 2018; 14:52:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom.

Bu mesaj silindi.
    Mevlananın şiirinden alıntı mıydı bu?

• fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Buldunuz mu hocam ben aradım da bulamadım

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Yok valla hocam altını üstüne getirdim, ekşi yorumlarını okudum, youtubedaki yorumları okudum, araştırdım ettim nafile bulamadım. Sanki büyük bir sır gibi.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle gençlik kollarından biri. Ünlü biri değil yani. Ama sesi baya güzel ünlü olması gerekirdi ünlü değilse bile

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Bende öle tahmin ettim hocam. Katılıyorum kesinlikle müzik işine girmeli bu sesle ben diyen bir çoğunu gömer benim gözümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Resim yapan kıza mı üzüldün? RTE ufacık hiçbir şeyden haberi olmayan kızların başını kapatıp bunları siyasi malzeme haline getirdiğinde de üzülmüş müydün? Saçma sapan yorumlar yapmayın sanki kızı ahlaksız bir şeye alet etmişler gibi.

Tek derdiniz çamur atmak, açık aramak, başka bir şey değil.
    Ahlaksız bir şey yaptı falan demedim ama siyasete alet etmemeleri lazım böyle şeylerde, ama haklısın evet yazınca benimde aklıma geldi aynı şeyi akp de küçük kız çocuklarının kapanmış halini seçim reklamlarında kullandı kullanmadı değil haklısın o da bu da yanlış yapıyor ben katılmıyorum böyle yapanlara ama sistem böyle işte elimizden bir şey gelmiyor akp yapıyor deniyor bakıyorsun iyi parti de yapmış hepsi aynı terane..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.