Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
32.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anca trafoya kedi girince iş yapar sizin düşük wattlı ampülünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

Anca trafoya kedi girince iş yapar sizin düşük wattlı ampülünüz
    hedef 2023 de aydınlığı o zaman göreceksin
  • amarigayı gısgandıran bir glip olmuşyeah.
  • Klip yabanclıar için değil sen ben için çekilmiş bir klip :/ Neden bunu yabancılar anlamaz diye yakınıyosun ki? Anlamasın.
  • Videoda Atatürk'ün yazmış olduğu NUTUK kitabı var. Hangi ülke insanına gösterirsen göster hemen anlayacaktır. Bu kitap milli bir değerden öte bir abidedir ''anlayabilirseniz''
  • https://youtu.be/v274G-gw0QM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha! O kadar dini kullanmaya alışmışlar ki neden minare yok yazan olmuş... Açın da partilerin uyması gereken kuralları, yasaları okuyun. Parti milli,dini,ırki hiçbir ayrımcılık içeren ifade KULLANAMAZ. Bak kullanmamalı demiyorum. Kullanamaz,diyorum. Yasak. Parti kapatılma sebebi. Hatta zamanında Akp'nin yargılanmasının sebebi. Günümüzde "çalışan" bir anayasa mahkemesi olmadığı için, sadece her şey normalmiş gibi gözüküyor. Anayasadan laiklik ibaresini kaldırmadan öyle meydanlarda Allahu Ekber diyemezsin. Kapatırlar partini.. Tabi Yerse...

Olay da bu zaten. Algı politikası dediğimiz bu. Kırmızı olan elmaya o kadar çok mavi dediler ki gören herkes mavi diye atlıyor hemen. Başkasının gözünden değil bir de kendi gözünüzden bakın. O elma kırmızı.. Dini kullanmak doğru değil

• 2:43'ü dinlesenize bir Fringe'in giriş müziği gibi. Valla efsane olmuş klip de sözler de arkadaki müzik de efsane hepsi.
  • çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Mayıs 2018; 18:54:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müziği,sözleri,klibi ayrı ayrı güzel olmuş...O küçük kız çocuğunun sanatı üzerine genel kurguda bir ressam olarak benim hayli ilgimi çekti...Bravo,memleketi gençlerin,yeni siyasetçilerin,kutuplaştırmayanların yönetmesi arzusunun yeşermesini sağlıyor klip ve müzik...İzlerken ve dinlerken bir gerçeğin fragmanını izlemiş gibi oluyor insan,umudu artıyor.Umarım reklam arası 24 haziranda biter,biz özledik genç,dinamik Türkiye’yi...

• Çok iyi olmuş , Muhteşem olmuş , harika olmuş Tamam da klipte anlatılmak istenen ne ?
    manyak olmuş , efsane olmuş , başarılı olmuş Tamam da ne anlatıyor.
    Çok iyi olmuş , harika olmuş. İşte klip işte seçmen bütün sayfalardaki yorumların özeti . Arada sırada ak parti , chp , iyi parti dalaşması hep aynı şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Kaybol.

• Çok kaliteli bir paylaşım olmuş.

• Bende diyorum sabahtan beri ne sallanıyor

• 2.24 teki boşluğun anlamı nedir? Kimsede deyinmemiş.
  • Mükemmel olmuş
  • Efso olmuş.

Seçim olması gerektiği gibi kasım 2019 da olsaydı ve şuan oy kullanamayacak olan 2 milyon genç oy kullansaydı iyi parti birinci çıkardı.

Cehaletten nemalanan akp eninde sonunda aydınlığa yenilecek.

• Dilsiz oldu herkes ben konuşmayı özledim
    Akıl sustuğunda yanan ateşleri gözledim
    Kafamda tutsak sesler bir çöküşü izledim
    Bugünler için umudumu tam kalbime gizledim

Kavga dövüş bilmem ben sevmeyedir meyilim
    Nasıl sırtını döndün bana, zorbaya eğilip
    Duy sesimi kardeşim ben seninleyim seninim
    Gözüme bak dudağımı oku ben düşman değilim

Bu kısmı gözlerimi yaşarttı yeminle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.