Şimdi Ara

İYİ PARTİ CUMHUR İTTİFAKINA KATILACAK, 2021 DE SEÇİM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son aldığım gayri resmi duyumlara göre iyi parti cumhur ittifakına katılacak, akp bu yönde çalışmalar yürütüyor ama daha kesin bir şey yok.

Valilik ve kaymakamlıklara iyi partiye baskı yapılmasın yardımcı olunsun diye direktifte bulunmuşlar.

İttifak konusu net değil, sadece akp nin çalışması var ama seçim kesin olacak gibi.

Bu burada kalsın bakalım. Akşama bir iki haber daha alabilirsem atarım buraya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mhp gibi köklü bir parti AKP ile aynı safta yer aldı, barajı zor geçer hâle geldi.

Öyle birşey olursa iyi %1 bile alamaz. İdeolojik olarak saçma olmasına değinmiyorum bile.

• İYİ Parti kesinlikle Ak Parti safında yer almaz. Öyle bir şey olursa, Bahçeli'den beter olurlar... Silinir giderler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İYİ Parti Cumhur İttifakına Karşı Kuruldu

Bunu Anlamayacak Kadar Akılsız Olmayın

İYİ Partinin Kurulmasını Engelleyenler Cumhur İttifakıydı

Bu Konu İYİ Partinin Oyunun %15 lere Çıktığını Gösteriyor

Konuyu Açan ve Trollerin Korkusunu Görüyormusunuz

• Bunu çok duyar olduk bu ara ama saçma yahu,adam zaten akp mhp ye kızdığı için iyi partiye oy veriyor onlara katılsa oy verir mi ? Birz mantıklı olalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi parti = akp ile yakın olmak istemeyenlerin mhpden uzaklasip kurduklari ve milliyetci ama akpye muhaliflerin oy verdigi parti

Random guy in forum: iyip cumhur ittifakına katılacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partide akp'ye muhalif olan vekilleri küstürdüler. Kalanlar cumhur ittifakına koşa koşa gidebilir. Küskün vekillerin instagramına bakın birde diğerlerininkine bakın. Arada bariz fark var.

Geçmişte küstürülmemiş vekillerin ne söylediklerini unutuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Ekim 2020; 16:43:22 >
  • İyi partinin kemik oyun zaten yok. Diğer tarafa oy vermemek için oy veriyor insanlar. Öyle birşey olursa ben dahil kımse oy vermez. Son seçimde iyi partiye oy vermiştim.

• Duyumunun kaynağını sormaya gerek yok.

Meral Akşener daha 3 gün önce cevap verdi ama yetmedi herhalde.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt

O öyle değil canım.

Mhp 2001 de Eceviti kuruttu.

2014 Te Ekmaalettin'i kuruttu.

Sıra Ak Parti'de onu kurutuyor.

Yani Mhp'nin tuttuğu dal kuruyor.

Onlarla ittifak yapanın aklına şaşıyorum. Erdoğan gibi bir kurt siyasetçi bu hataya nasıl düştü hayretler içinde izliyorum.

• CHP de kafa kardeşi hdp le olur tatlıya bağlanırİYİ PARTİ CUMHUR İTTİFAKINA KATILACAK, 2021 DE SEÇİM VAR 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Ekim 2020; 18:1:24 >
  • Öncelikle İYİ Parti ne AKP'ye ne de MHP'ye karşı kuruldu Bahçeli'nin parti içi diktatörlüğünden dolayı ortaya çıktı.

Ayrıca sonu MHP gibi olur diyenler MHP'nin oyu çakıldı da haberimiz mi yok.

İYİ Parti daha çok Türkçü ve ulusalcı çizgide olanların bir araya gelerek oluşturduğu bir parti MHP ise milliyetçiliği din ile harmanlayanların

Siyasette hiç bir şeye olmaz demem

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

https://store.donanimhaber.com/a4/ea/ca/a4eaca62b376afeebe88feccd1b174d1.png

Sen gider sana göre olan "kürdistan" civarında takılırsın kripto

https://store.donanimhaber.com/78/e2/b8/78e2b88b6a8b27830f145b54b8b38a35.jpg

Sen hani İmamoğlu ve İyi Partiye vermiştin. Hayatın yalan kripto İYİ PARTİ CUMHUR İTTİFAKINA KATILACAK, 2021 DE SEÇİM VAR 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Ekim 2020; 17:53:1 >

• evet iyi partiye verdim ama bayıldığımdan değil,imamoğluna verdiğimede pişman oldum , imamov tepki oyuydu zaten benim için...

• bjkyener kullanıcısına yanıt

kardeşim ben duyduklarımı yazıyorum, ben neden korkayım? ben trol müyüm akp li miyim? daha önce açtığım konuları ya da benzer konulara verdiğim cevapları bir oku ondan sonra benim hakkımda yorumda bulun. sizin gibi peşin hükümcüler yüzünden muhalefete güven düşüyor. kendinize çeki düzen verin. siz böyle oldukça akp ye mahrum ediyorsunuz insanları

• soulstriper kullanıcısına yanıt

Duyumun neresi?

• Son çırpınışlar fayda etmez, öyle öyle bir batırdılar ki ülkeyi akp ve siyasal islam yıllarca lanetle anılacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyaset bu olmaz olmaz demeyin boşuna. .RTE nin önüne ip atan adam bugün yanında. .

• furandor kullanıcısına yanıt

Olmaz diye bir şey tabi ki yok. Meral Akşener bir konuşmasında "bizim kırmızı çizgimiz güçlendirilmiş parlamenter sistem. bizim bunun dışında hükümete karşı negatif bir duruşumuz yok" demişti. Bununla beraber İyi Partili bir milletvekili geçtiğimiz günlerde arka planda Akp ile görüşen vekiller var, görüşme yapılıyor demişti.

Kardeşim, tüm siyasi partilerin amacı tek; oy, seçmen, ekonomi, ülkenin durumu falan boş şeyler. Onların çıkarları korunsun yeter, kendi partilerini de satarlar duruşlarını da.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.