Yüzbaşı
06 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 308 (Bu ay: 6)
Gönderileri

NATO Zirvesi'nde ülke liderleri ile tek tek bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a görüşmeler esnasında eşlik eden kişi dikkatlerden kaçmadı. Herkesin merak ettiği bu ismin Merve Kavakçı ile Ali Ahmad Abushanab'ın kızı Fatima Gülham Abushanab olduğu öğrenildi. Abushanab, Cumhurbaşkanlığı'nda uluslararası ilişkiler uzmanı olarak görev yapıyor.

Kaynak

Uluslararası ilişkilerin, dış politikanın, devlet politikasının teslim edildiği insanlara bak.. Yaşar Yakış gibi, Hikmet Çetin gibi devlet adamlarından, 30 yaşına bile girmemiş Ürdün asıllı ABD vatandaşına.. Yazık..

Arkadaşlar elimdeki sistemi bir arkadaşım istiyor, kaça satmam gerektiği konusunda kararsız kaldım, sizce kaça satayım?

Zalman Z4 600w 80+ RGB kasa
Gigabyte b450m gaming x RGB destekli anakart
Ryzen 5 3500x işlemci
Termaltake RGB 2x8 GB 3200 MHz ram
Xfx fatboy rx590 8 GB ekran kartı
Samsung 980 500 GB M2 ssd
WD 500 GB SSD
WD 1 TB HDD
Razen Deathadder v2 mouse
Everest RGB mekanik hisli klavye
Acer kg1 24 inç 165 Hz monitör
Gamepower Medusa kulaklık

Klavye hariç Tüm ürünlerin en az 1 yıl garantisi vardır, hepsi tarafımdan sıfır alındı kutu garanti fatura mevcut

"Vekillerle yapacağımız kahvaltılı toplantıları 24 Haziran'da yeniden başlatıyoruz.Biri İstiklal Harbi'nde biri 15 Temmuz'da olmak üzere iki defa gazilik unvanıyla şereflenen Meclisimiz zorlu dönemlerden geçmiştir. Son dönemde Meclisimiz birbiri ardına önemli imtihanları alnının akıyla vermiştir. Biri de 7 Haziran 2015 seçimleridir. 2013'teki Gezi olayları ile başlayan karanlık senaryonun Meclis seçimleriyle 7 Haziran 2015'te karşılaşmıştır. Bu seçimin asla unutulmaması gerekiyor. Kasım 2015't yenileme seçimi, darbe girişimi, yeni yönetim sistemiyle ilgili halk oylaması, erken seçim, yerel seçim yaşamıştır. Bu dönemde çukur eylemleri ile vatanımızın bütünlüğüne ve ekonomimize saldırılmıştır. Ülkeyi kaosa sürükleme oyununu bozduk."

https://www.haberler.com/son-dakika-erdogan-dan-kilicdaroglu-nun-lagim-14188905-haberi/

Arkadaşlar aracın yaşı gereği derin izler ve güneş lekeleri bulunmakta. Aracım orjinal olduğu ve insanımızın boya takıntısı olduğu için komple boyattirmak istemiyorum.

Bu izleri gidermenin bir yolu var mı? Sadece o bölgeye uygulanan, lokal boya sınıfına girmeyecek şekilde uygulanabilen boya çeşidi falan var mı?

Bu izleri orijinalliğine zarar vermeden en uygun ne şekilde kapatabilirim?
Zalman Z4 600w 80+ Kasa
Gigabyte b450m s2h RGB anakart
Ryzen 5 3500x işlemci
Termaltake 2x8gb 3200 MHz RGB ram
Termaltake 256 GB M2 SSD

Acer kg1 165 Hz 24 inç monitör

Klavye mouse kulaklık

Hepsi 14 Nisan 2020 de alınma kutu garanti fatura var

Kaça alınır sizce?
1600 af islemcim var, 1.38v 4.2 yaptım, apply-test e tıkladım ekran karardı, test mi yapıyor yoksa reset mi çekmem lazim 😃 ilk denemede kendisi resetlemisti
Anlık dolar https://m.bloomberght.com/doviz/dolar

Ee hayırlı olsun o zaman

Son dönemde açıkladığı verilerle tartışma konusu olan Türkiye İstatistik Kurumu'nun başkanı Muhammed Cahit Şirin görevden alındı. Yerine Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ahmet Kürşad Dosdoğru vekaleten atandı.

Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı'nda görev değişimi yaşandı. TÜİK'ten yapılan açıklamada "Türkiye İstatistik Kurumu'nun Başkanlığına Sayın Muhammed Cahit Şirin'in yerine Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Sayın Ahmet Kürşad Dosdoğru vekaleten atanmıştır" denildi.

BİR SENESİ DOLMAMIŞTI

22 Mayıs 2020 tarihinde TÜİK Başkanlığı'na atanan Cahit Şirin, yapılan bu değişiklikle bir senesi dolmadan görevden alınmış oldu.

Kaynak: Haberler.com

Eski TÜİK Başkanı Berat ALBAYRAK'ın arkadaşıydı sanırım. Berat'ın izleri silinmeye devam ediliyor.

İnşallah bundan sonra TÜİK verileri daha güvenilir olur.

Arkadaşlar bir sorum var, "tecrübesi olan ya da teknik bilgisi olan" arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

1600 af - RX 570 nitro 4 GB sisteme sahibim.

İşlemci değiştirmeyi düşünüyorum ileride, aklımda bir soru takıldı.

4650g veya 3600 düşünüyorum. Harici ekran kartı ile 4650g gibi dahili ekran kartlı sistem kullanan arkadaşlar var mı, tavsiye eder mi?

4650g ile 3600 birbirlerine yakın işlemciler. Siz olsanız hangisini seçerdiniz, neden?

Arkadaşlar başka bir ekran kartı ya da işlemci vs önermeyin lütfen, sistemler ya da işlemciler vs hakkında zaten bilgi sahibiyim.
Hakkında
Meslek: Kendi İşinin Kölesi
Forum İmzası:
Bir insanın aynada kendini güzel veya çirkin görmesinden çok daha önemlisi, orada kendisine rastlayıp rastlayamamasıdır...
Hakkımda:
84b485098241a6befa6af689cf904f61C.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.622
İkinci El Bölümü Mesajları: 179
Konularının görüntülenme sayısı: 53.372 (Bu ay: 3.320)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.298 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.