Şimdi Ara

İthalatçı garantili 15 pro max almak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Yakın zamanda eşime bir doğum günü hediyesi alacağım. 15 pro max 256 gb almayı düşünüyorum. Şu an Gürgençler de 79 bin gibi bir fiyata satılıyor. Ancak bazı sitelerde ve ptt avm gibi yerlerde 72 bin gibi ithalatçı garantili cihazlar mevcut. İthalatçı garantili cihaz almak mantıklı mı ? yoksa 79 bin verip direk gürgençlerden mi alsam.

o telefon o parayı etmez gibi yorumları yapmazsanız sevinirim. Teşekkürler

• Bu soruyu bende mrk ediyorum,keyfi keder bakmiştim.7k az değil umarima cvp gelirde bnmde mrk giderilmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 20 Haziran 2024; 19:17:8 >
  • Bakalım belki birileri cevap verir
  • Genelde abd kanada ürünü satılıyor yani apple tarafından resmi garantisi yok. 2 yıl firma garantili ve imei kayıtlı oluyor. Garanti kısımı yok kabul edilebilir ortada kurumsal olmayan ve servis hizmeti olmayan bir firma var. 7000 ucuza garantisiz telefon almak işinize geliyorsa alınabilir. Ben olsam 2 yurtidisi alır kapandıkca dönüşümlü iki farklı renk telefon kullanırım.
  • madmax50 kullanıcısına yanıt
    Ama o şekilde verdiğimiz para çöp olmuyor mu? O telefonlar tekrar açılmıyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TarumRsh -- 20 Haziran 2024; 22:9:7 >

Yanlış bilgilendirme mediamarkt vatan amazon hepsiburada trendyol dahil tüm bu firmalar ithalat garantili ürünler satıyor hepside apple türkiye garantisi altında bizat mediamarktan aldığım iphone 15 telefonum ithalatçı garantili ama apple sitesinde sorgulatığımda 2 yıl garantim geçerli

• Kayıt oalrak bir farkı yok tr cihazı gibi btk tarafından kayıtlı.

garanti süreniz 1 yıl 2 yıl değil. apple tarafından ama mesela abd cihazlarına falan destek vermiyorlar

Size gelen cihazın ne olacagı belli degil amerikamı hong kong mu avrupa mı.

7k için değmez eğerki 60 65 arası satılsaydı değer derdim.

• TarumRsh T kullanıcısına yanıt

Model seri numarasinda hangi harfler yer aliyor hocam.?TU vs şeklinde.?

İşte apple sitesinden sorguyla olmuyor. Benim yurtdisi telefonumda apple sorusunda 1 yıl garantili görünüyor ama apple bakmıyor faturasız olduğu için.

Trendyol ithalatçı telefon yorumlarını okursanız garantinin geçmediği şikayetlerini görürsünüz.

faturasız zaten bakmaz mediamarkt vatan vs benzeri yerlerden alınanla apple dan alınanla aynı garanti servisleri kapsıyor değişen hiçbir şey yok kendiziniz götürüp doğrulayabilirsiniz

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

bahsetiğiniz model numarası seri numarası onun altındaki

• corsairms kullanıcısına yanıt

model numarasımım sonunda TU/A yazan telefonlar turkiye için üretilmiştir ve apple tarafından garantilidir amerikan vs cihazı başka olay

İthalatçı garantili olarak satılan hiçbir cihaz türkiye cihazı değildir. neye cevap verdiniz bu yazmanızla o bile belli değil

• İthalatçı garantili 15 pro max almak.

15PM 1TB Natural Titanium…
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.