Yarbay
18 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar. hp tablet kullanıyorum windows 8.1 yüklü. ancak sistemdeki bütün sesler nedense hızlı çaıyor. youtube videoları netfilx hepsini geçtim windows açılış sesi bile normalden hızlı çalışıyor. yani tüm medyalarda hem oynama hemde ses normalden hızlı gidiyor. bunun nedeni ne olabilir.
Selamlar. WhatsApp da karşı tarafın sildiği mesajları görmek için notification uygulamaları var ancak bu uygulamalar kurulduktan sonra yazılan mesajları ve silinen mesajları gösteriyor. Bana sabah bir mesaj gelmiş ve silinmiş benim bunu tekrar görmem mümkün mü acaba??
Arkadaşlar selamlar.bir s7 Edge sahibiyim. Telefondan çok memnunum değiştirmek istesem aynı özelliklerde telefonların 4000 TL civarında olduğunu görüyorum. Problemim şu cihazın bataryasını değiştirirken ufak bir şase problemi oldu ve resimde göründüğü gibi büyük 3 tane ölü piksel topluluğu oluştu. Şimdi ya bu şekilde kullanacağım yada çıkma bir ekran buldum 550 TL istiyor onu alıp ekranı değiştirip kullanacağım yada son seçenek olarak bunu bu şekilde satıp Vodafone dan bir telefon alacağım. Sizce ne yapmalıyım?
Arkadaslar şu an 11 gb kullanilan alanvar ve gerisi boş olmasina ragmen whatsapp gibi uygulamalari acinca bellek dolu diyor neden olabilir bu
Arkasında değişik bir logo var. Tam ikinci el alırken fark ettim
Arkadaşlar bu iki operatorden alınabilecek çift hatlı en iyi fiyat performans telefonu hangisi yardımcı olabilir misiniz?
Selam arkadaşlar. Servis hizmeti veren bir işletmede yetkili firmalardan onarımlar için talep ettiğiniz malzemeler elinize ulaştı ve siz bunları garantili yada garantisiz ürünlerde onarım işlerinde kullanıp garantilileri tekrar yetkili firmalara garantisizleri de müşterilere fatura ettiniz diyelim. Bu durumda neyi garantililere veya neyi müşterilere fatura ettiğinizi ayrıca elinizde kalan ürünlerin de neler olduğunu kontrol etmenin en iyi yolu nedir. Umarım anlatabilmişimdir.
Ariston Matis kombiye oda termostati nasıl baglayabilirim sema vs bulamadim
Arkadaşlar ben muhendisim ama genelde sistem mühendisliği yaptım. Yani işleyişler garanti prosedürleri kar zarar işleri verimlilik ile ilgili işler yaptım. Şimdi bir firmada firmanın işlerinin daha iyi yönetilmesi için gerekli sistemin kurulması çalışanların verimlilikleri gibi işler yapacağım. Kart vizitime ne yazdirmaliyim
Arkadaşlar evkur dan 1000 tl civarı bir cihaz bakarken xScreen ı gördüm diğer secwnwkler arasında sony e5 yine sony xa var. Bu cihazlar arasından hangisini onerirsibiz. Lütfen evkur dan alma yada evkur da satılan modellerden başka bir öneride bulunmayın. Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Otomasyon sistemleri
İlgi Alanları: PC Donanim
Forum İmzası:

DONANIM
#DirenApple
Hakkımda:
Neler oluyor hayatda
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.282
İkinci El Bölümü Mesajları: 142
Konularının görüntülenme sayısı: 304.731 (Bu ay: 737)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 609 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.