Şimdi Ara

İŞTE YERLİ OTOMOBİL EGE ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Bence konu sahibi olayı yanlış anlamış. Hatta balıklama atlamış...

Kaynakta "Türkiye'nin en yerli otomobili" diyor.

Forumdaki konu" yerli otomobil "

Bir de "ANA KONU" olmuş

Sizce bakanların çıkıp ; yapıldı ,yapılacak, çalışılıyor vs denilen Aracın tanıtımını bakanlardan biri mi yapar yoksa TOFAŞ ceo su mu?

Bu bakanlar demedi mi 2019 da yollarda vs ? E bu ne ?

Kel alaka yerli otomobil konusu olmuş hacı

bir allahın kulu da şunu fark etse sizin gibi..

• Diğer konuda konsol 2000 doğanlarla paralel demiştim aha bu da tofaş çıktı şaşırmadım.
  • Linea daha yerli o zmn harflerin yeri değişince ailen yaziyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millet yemin ediyorum zeka sorunu yaşamaya başladı.

FIAT-TOFAS'ın yeni modeli ile yerli oto yu ayırt edemiyor.
  • Bunun tasarımını cebinden çıkaracak Türk tasarımcılar var; bkz. Anadol Stc mark II.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli araba diye haber veren site ne ? Haber7

Haber7 ne ? Habercilikle değil yalakalıkla yürüyen besleme haberimsi site.

Kendi okuyucu kitlelerini, zeka ve kültür seviyelerini iyi biliyorlar. İyi bildikleri için bu Fiat markalı arabayı onlara "yerli arabamız" diye yedirebileceklerini de iyi biliyorlar
  • Bildiğim kadarıyla apple ayfonun hiç bir yerini üretmiyor ama sahibi apple ve kaymağınıda o yiyor buda o hesap bilmem anlatabildim mi?
  • Aracın motor ve şanzımanı dışında kalan parçalarının %70 i yerliymiş.
  • Onu bunu geçinde fiatin en yakışıklı aracı olmuş. Muhtemelen c veya d sınıfı olacak. Benim aklıma Passata rakip olarak çıkacak diyor. Umarım fiyati abartmazlar. Yerli otomobili halk alamadiktan sonra ne önemi var

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Onu bunu geçinde fiatin en yakışıklı aracı olmuş. Muhtemelen c veya d sınıfı olacak. Benim aklıma Passata rakip olarak çıkacak diyor. Umarım fiyati abartmazlar. Yerli otomobili halk alamadiktan sonra ne önemi var

Jettaya rakip bence. Boyutlar oyle gozukuyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Yapacağınız işin ta ........
    Milletle ta**k geçmek rutin günlük işleri oldu...

**k geçen biraz konu sahibi olmuş. TOFAŞ çıkmış en yerli bu diyor , eleman "işte yerli otomobil" diye konu açmış hacı.

Yazinin en altini okursan gorursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Yapacağınız işin ta ........
    Milletle ta**k geçmek rutin günlük işleri oldu...

**k geçen biraz konu sahibi olmuş. TOFAŞ çıkmış en yerli bu diyor , eleman "işte yerli otomobil" diye konu açmış hacı.

Yazinin en altini okursan gorursun.

O linki ben yazdıktan sonra eklemiş, üstelik haber7

• quote:

Orijinalden alıntı: Flyme

Kazanılan para ülkemizin cebine girmedikten sonra %100 yerli olsa ne olacak ki? Fiat 200 kişilik tasarım ekibinin içine 2 Türk atmış tasarımını Türk tasarımcılar yaptı diye yediriyor. Bak diğerlerini söylemeye bile gerek yok şu aracın tasarımında ki çizgilere bakın sadece bu kadar güzel tasarımı çizebilecek kadar profosyonel hangi Türk Tasarımcı var ki Allah aşkına? Vestel'in araba versiyonu gibi olmuş şimdi bunlarda başlar #gururlayerli muhabbetlerini. Şu insanımızın milli duygularını kullanarak satış yapmaya çalışan tüm firmalar gün yüzü görmez inşallah.

Cahil cahil Türk leri aşağılamak yerine ,aç oku araştır
    m.sabah.com.tr/yazarlar/sandik/2015/02/16/turk-marangozun-oglu-fordun-zirvesinde

www.bilgiustam.com/murat-gunak-kimdir/

Al sana iki tane üst düzey Türk tasarımcı ,biri Ford da ,diğeri mercedes pejo ,vw de çalışmış

• ak troll bir konu olmuşş.. bari duble yol da yaptık deyin de, reklam, propanda tam olsun..
  • Yalnız SW kasa güzel olmuş

• Güzel bir haber ama şu yerli lafsiyatı işini bıraksınlar bence. TOFAŞ isterse belki yapabilir ama mecbur değil. İyi bir haberi yarım ideolojiyle rezil etmeye gerek yok. Şahsen şirketlerden ideolojik açıklamalar beklemiyorum, pek sevimli de bulmuyorum.

Bir mühendis mühendis gibi, bir firma yöneticisi de firma yöneticisi gibi konuşmalı bence. Daha yüksek oranda yerli olmaz gibi Aristo önermeleri sığ kalmıyor mu biraz... Şanzıman ve motor hariç, yüzde yetmiş.

Kuzey Kore ile kafa buldukları gibi bizimle de dalga geçmesinler sonra (?)

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Kozadan yeni mi çıktın hocam kaç ay oldu bu otomobil görücüye çıkalı
  • sadri.abi kullanıcısına yanıt
    Bakanın verdiği açıklamada bu ayın sonunda aracı tanıtacağız, arge si bitti, araştırmalar tamamlandı herşey tamam üretmeye başlayacağız değilmiydi, ( Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobil çalışmalarının sürdüğünü ve binek modellerin Ağustos ayı içerisinde tanıtılacağını söyledi.

Peki ay sonuna geldik hangi aracın tanıtımı yapıldı c.başkanı hangi firmayla görüşmtü başbakanken bu firmayla değilmi yerli oto için, ? üstelik ismi ve içeriği değiştirilmiş biçimde ? Senın lafına kalırsak erdogan 4g yi boşverin 5g ye geçicez geç kaldık dedı aradan 1-2 ay gecmedın tamam 5 gı bosverın tekrar 4g kuralım dendı ıhale yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 25 Ağustos 2015; 18:12:50 >
  • İlk önce yerli beyin lazım. Hainlerin yönettiği bir ülkede yerli dalaverelerden başka örnek yoktur. Bakınız fiat yerli olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Bakanın verdiği açıklamada bu ayın sonunda aracı tanıtacağız, arge si bitti, araştırmalar tamamlandı herşey tamam üretmeye başlayacağız değilmiydi, ( Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yerli otomobil çalışmalarının sürdüğünü ve binek modellerin Ağustos ayı içerisinde tanıtılacağını söyledi.

Peki ay sonuna geldik hangi aracın tanıtımı yapıldı c.başkanı hangi firmayla görüşmtü başbakanken bu firmayla değilmi yerli oto için, ? üstelik ismi ve içeriği değiştirilmiş biçimde ? Senın lafına kalırsak erdogan 4g yi boşverin 5g ye geçicez geç kaldık dedı aradan 1-2 ay gecmedın tamam 5 gı bosverın tekrar 4g kuralım dendı ıhale yapıldı

Ağustos Ayında yeni fluence tanıtılsaydı yerli otomobil o mu olacaktı ? Yapma hacı,

Koçla görüşüldü demişsin, adam demedi mi intihar olur diye ? Hem adı üstünde yerli otomobilden bahsediyoruz, Fiat marka yerli otomobil mi olur yaaa hu !

Dese ki işte yerli oto anadol marka olacak. Fiat alt yapısını kullanacak. Amblemi olacak vs . O zaman konudaki eleştiriler de yerini bulur ama bu. Bildiğin Fiat nesi yerli oto ....

Neyse yerli diye bunu düşünebilirsin,lakin ben bakan olsam vs . Aylarca müjdesini verdiğim ürünü kendim tanıtırdım. Malum seçim öncesi de prim yapardım , böyle koça moça bırakmazdım meydanı. Koç ANCA kurban bayram-ı öncesi prim yapar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.