Şimdi Ara

İstanbul depremi için verilen tarih (27 Mart 2022)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatıma göre 1560 - 1637 tarihleri arasında yaşayan alim İmam Rabbani, zaman yolculuğu ile 2782 yılına gitmiş. Oradan edindiği bilgiler ile de dönünce kitap yazmış. İstanbul hakkında verdiği bilgiler de 400 sene öncesinden bilinmesi güç şeyler. Kendisi İstanbul'a da hiç gelmemiş. Ancak nüfusun 2022'de 17 milyon olacağını söylüyormuş. Bu çok isabetli bir rakam. Kanal açılacağını da biliyor. 27 Mart 2022'de büyük depremden sonra, 13 Temmuz 2037'de bir deprem daha var diyor.

Felaket tellalı olmamak için daha fazlasını yazmıyorum. İsteyen videoyu izlesin ve başlığa yorum bıraksın.

Sizce bütün bunlar gerçek olabilir mi?

Bu arada benim bildiğim kadarıyla, kader planı olasılıklıdır. Yani değişim yolları da vardır. Bu sebeple deprem her an da olabilir. Ama gerçeği bilmek güç. Video moral bozucu olduğu için, başlığı açıp açmamakta kararsız kaldım. Fakat gerçek olursa da herkesin baştan tedbirli olması gerekir diye düşündüm.

• tipik bir boş kehanet daha koleksiyonlarımıza eklendi. artık kehanet çöplüğü leş gibi kokuyor.

hani 27 martta istanbul depremi oluyodu? niye kimse kehanetin tutmamasını konuşmuyor? nasıl, biliyormuymuş imamlar hocalar?

o yüzden her zortlayana, hacıya hocaya inanıp güvenmeyin, biraz akıllı olun. tutmayınca unutuluyor tabi, o kadar unutulanlar arasında bi tanesi şans eseri tutsa aa bildi diyecekler.
  • Böyle saçma sapan yanlış bilgiler vermeyin

Depremin tarihi 26 mart 2022 saat 20.23

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksiyon olup tv den izlerken heyecanlı oluyor bide çayını çekirdeğini aldınmı üf

• Kanım dondu resmen.

• olması beklenen deprem için bu zamana kadar yerbilimcilerden tut kehanetçilere kadar birçok tarih verildi ve hiçbiri de gerçekleşmedi. bu durum, bu iddianın da diğerleri gibi doğru olmadığını söylemez ama bu söyleme karşı da güven vermez. bir şeye güvenecekseniz bilime güvenin ve her an deprem olacakmış gibi önlem alın.

• Bende tarih veriyorum, istanbul depremi 12 temmuz 2021 saat 17:00'da gerçekleşecek..

saçmalığa bak. :D

• Pek de eğlenilecek bir durum değil. Çok büyük bir felaket olacak.

• Yalan bu fake, böyle bir kitapta yok, adamda.
  • Deprem bilinemez. Boş konu.

• Saat kaçtaymış ona göre ankaraya doğru yol alalım

• Konuyu açan kardeş çok cahilsin aldığın nefes boşuna ziyan sadece

• Ben de veriyorum
    13 Şubat 2024
    Tutarsa kahin diye ss alıp atarlar nasıl olsa 😐🍌

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zaman yolculuğu yapıp sadece depremi mi yazmış... Dünya savaşlarını, kıtlıkları, virüsleri vs. yazmamış mı?

• İmam rabbani den sonrasını okumadım

• Peki inandın mı sen buna ;)

• Uuuuuuuppppppppp

• Yaw he he...

• ALLAH bu millete deprem vermesin inşallah. Çok kötü acılar oluyor

• Uzun araştırmalar sonucu yaptığım tahmin 8 Ekim 2021

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.