Şimdi Ara

İstanbul autoshow ruhu bu sene ölmüş. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maliye Bakanı Almanya'yı protesto için mercedesten inip, lexusun 1 milyon liralık arabasına biniyor. Gelin millete eziyeti görün.

• En büyük protesto satın almaktan vazgeçip sektörün ölmesini beklemektir

• Ben de gideceğim ama bayrampaşadan tüyap a gitmeye üşeniyorum
  • http://mobil.hurriyet.com.tr/yavuz-sultan-selim-koprusune-zam-40434889

Afganlara hazırlık yapıyoruz,

• üniversite öğrencilerine ücretsiz mi?
  • Bugün gittim fuara 2013 ve 2015'te de gitmiştim. Açıkça söyleyeyim bence bir fark yoktu sadece Borusan grubunun yokluğu hissediliyor o kadar. Gayette kalabalıktı zaman kaybetmeden herkesin gitmesini tavsiye ederim

• KIA, fuarda Niro Hibriti tanatacak deniliyordu, fuara katilmamislar herhalde.

• dün fuardaydım..
    kapılarını kilitleyen kibir abidelerine inat folsfagen lerin alayı..
    mercedes ve diğerleri hökümetin tüm tutumlarına rağmen insan ruhunu okşayan gözü tok

cömert ve alçakgönüllü tutumları ile oradaydılar.
    renonun elektrikli modeli güzeldi 400 km menzilden bahsediyorlar..

talısman ve megan kalite algısı yüksek bir seviyede idi.

kapısı kilitli alfa modeline sert bir boykot geldi şahsımdan..

bu aracın yeri burası değil dışarısı dedeim bozuldular..

3008 gayet başarılı geldi bana.

lexusta kalite algısı çok yüksekti.

ayrıca kalabalık ve ölen kalan yoktu sadece uygulanan vergisel sitem fiyatları uçurmuş
  • Dün bi arkadaşımin ısrarıyla fuara gittik gitmez olaydım! En azından birkaç sene önceki gibi hayallerimde autoshow öyle kalırdı! Bir fuarda hele otomobil fuarında ruh, heyecan olmaz mi? Olmazmış bu sene gördüm. Zaten girişteki markaların bilgilendirme panolarından.anlamam gerekirdi bakıyorum bakıyorum bmw, vw grubu(vw,audi,seat,skoda) volvo hiçbiri yok. Daha aklıma şu an gelmeyen bir sürü marka yok ve haftasonu olmasına rağmen ne girişte ne otoparkta sıra vardı. Velhasıl birkaç saat arkadaşım ısrarıyla gezdik ama kesinlikle bir tad alamadım. Zaten merakla incelemek istedigim peugeot 3008 gibi arabaların fiyatlarını öğrendikten sonra Allahım millet olarak ne gibi bir günah işledik de böyle yöneticileri sardın başımıza dedim kendi kendime. Valla herkes altındaki arabaya sıkı sıkı sarılsın fiyatlar alınacak gibi değil. Alan da hele hele büyük bir kredi altına girip bu zamanda ya cesaret hapı atmıştır öyle krediyi çekmiştir ya da devletini çok çok seviyordur bir araba parası da bağış yapmak istemistir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzen Larry Balki -- 23 Nisan 2017; 8:4:55 >

• Valla ben dün gittim, gereksiz bir kalabalık vardı yine. Gelenlerin yarısı da arabalar için değil araç başında yardımcı olmaya çalışan bayanlar için gelmiş gibiydi.

Benzer şekilde fuarda çocuklar için ayrı bir gün yapılması lazım mesela, çocukların araçların içine girip çıkmalarından pekçok aracı detaylı olarak inceleme fırsatı bulamıyorsunuz.

İzlenimlerime gelince, temel olarak C segmenti HB araçlar için gittim. Yeni i30 için epey detaylı bilgi aldım, aracı da çok beğendim ancak 1.4 TGDI manuel fiyatının 103k 'dan başladığını duyunca usulca sıvıştım, Yeni Astra'ya geçtim. Eşdeğer model ve motor seçeneği için Astra 91k civarında istiyor. Astra'ya da cam tavan, geri görüş vs eklediğinde 100k seviyelerinde. Yeni Megane HB'de de durum aynı. Evet yanlış duymuyorsunuz ortalama gelir seviyesi 1250TL seviyesindeki bir ülkede bu rakamın neredeyse 100 katına orta seviye C segmenti bir araca ait etiket var. Zenginin çok daha fazla zenfin olduğu, orta direkt aile sınıfının giderek daha da fakirleştiği bir ülkede yaşıyoruz...

Bu sebeple ne verirsek gidiyor, ne yaparsak alıyorlar zaten mantığıyla fuara katılmayan VW grubunu, Türk halkını çok iyi bir şekilde süzmüş ve çözmüş olduğunu için tebrik ediyorum. Herkese iyi bayramlar, iyi uykular...

• quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Valla ben dün gittim, gereksiz bir kalabalık vardı yine. Gelenlerin yarısı da arabalar için değil araç başında yardımcı olmaya çalışan bayanlar için gelmiş gibiydi.

Benzer şekilde fuarda çocuklar için ayrı bir gün yapılması lazım mesela, çocukların araçların içine girip çıkmalarından pekçok aracı detaylı olarak inceleme fırsatı bulamıyorsunuz.

İzlenimlerime gelince, temel olarak C segmenti HB araçlar için gittim. Yeni i30 için epey detaylı bilgi aldım, aracı da çok beğendim ancak 1.4 TGDI manuel fiyatının 103k 'dan başladığını duyunca usulca sıvıştım, Yeni Astra'ya geçtim. Eşdeğer model ve motor seçeneği için Astra 91k civarında istiyor. Astra'ya da cam tavan, geri görüş vs eklediğinde 100k seviyelerinde. Yeni Megane HB'de de durum aynı. Evet yanlış duymuyorsunuz ortalama gelir seviyesi 1250TL seviyesindeki bir ülkede bu rakamın neredeyse 100 katına orta seviye C segmenti bir araca ait etiket var. Zenginin çok daha fazla zenfin olduğu, orta direkt aile sınıfının giderek daha da fakirleştiği bir ülkede yaşıyoruz...

Bu sebeple ne verirsek gidiyor, ne yaparsak alıyorlar zaten mantığıyla fuara katılmayan VW grubunu, Türk halkını çok iyi bir şekilde süzmüş ve çözmüş olduğunu için tebrik ediyorum. Herkese iyi bayramlar, iyi uykular...

bir şey soracığım size vw grubunun nesini tebrik ediyorsunuz..
    bizede anlatırsanız bilgi sahibi olalım

yaptıkları ürünlerin kalite çizgisinin yerlerde olmasımı..DSG ile başlayan liste

o muhteşem doğuş grubunun insanları semirmesimi..

fuara getirdikleri araçların kapılarını kilitleyerek insanlara yaptıkları sınıf ayrımcılığımı..

hangisini sayalım daha emisyona gelemedim henüz..

vede bu ülkeden en çok kazanan ve bu ülkeye bir çivi çakmayan bir kurumken

adamlar tebriği hakediyor.

bu sonuca şaşırmamak lazım keza referandum sonuçları gibi

çocuklara gelirsek bırakın onlarda bu tip ortamların tadını çıkarsınlar.

ben 2 çocuğumla beraber fuardaydım bu dediklerinizin hiçbiri yoktu.

herkes sırasıyla araçları inceliyor daha da ilgilenenler detaylı bilgileri satış danışmanlarından alıyordu.

şu ruhu ölmüş lafı nedir Allahınızı severseniz bir ruh meselesi almış gidiyor..

fuar gayet adam akıllı idi.

ölen bir detay varsa o fuarda değil sandıktaki gerçekleri göremeyenler.

bizlerde beraber ceremesini çekmekteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 23 Nisan 2017; 13:50:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Valla ben dün gittim, gereksiz bir kalabalık vardı yine. Gelenlerin yarısı da arabalar için değil araç başında yardımcı olmaya çalışan bayanlar için gelmiş gibiydi.

bir şey soracığım size vw grubunun nesini tebrik ediyorsunuz..
    bizede anlatırsanız bilgi sahibi olalım

yaptıkları ürünlerin kalite çizgisinin yerlerde olmasımı..DSG ile başlayan liste

o muhteşem doğuş grubunun insanları semirmesimi..

fuara getirdikleri araçların kapılarını kilitleyerek insanlara yaptıkları sınıf ayrımcılığımı..

hangisini sayalım daha emisyona gelemedim henüz..

vede bu ülkeden en çok kazanan ve bu ülkeye bir çivi çakmayan bir kurumken

adamlar tebriği hakediyor.

bu sonuca şaşırmamak lazım keza referandum sonuçları gibi

çocuklara gelirsek bırakın onlarda bu tip ortamların tadını çıkarsınlar.

ben 2 çocuğumla beraber fuardaydım bu dediklerinizin hiçbiri yoktu.

herkes sırasıyla araçları inceliyor daha da ilgilenenler detaylı bilgileri satış danışmanlarından alıyordu.

şu ruhu ölmüş lafı nedir Allahınızı severseniz bir ruh meselesi almış gidiyor..

fuar gayet adam akıllı idi.

ölen bir detay varsa o fuarda değil sandıktaki gerçekleri göremeyenler.

bizlerde beraber ceremesini çekmekteyiz.

Sevgili dostum siz çok yanlış yerden girdiniz konuya.

Yazdıklarımı bir daha okuyun lütfen, özellikle de son paragrafı ironi nedir, nasıl yapılır konusunu araştırıp sonra bir daha okuyun lütfen.

Sandık konusuna hiç girmeyelim, zira herkesin tereddütsüz kabul edeceği, şaibesiz bir iradenin ortaya konduğuna inanmıyorum ben, size hayırlı günler olsun...

• İstanbul AutoShow 2017, önceki fuarlar gibi yoğun ziyaretçi almıyor ama yine de ziyaret edilmeye değer..

Onuk Turna, Nissan Geleceğe Dönüş Filmi'nin DeLorean DMC-12'si, dans eden Hyundai robotlar,
    Fiat 124 Spyder eski ve yeni modeliyle, Renault Trezor, Ford'un sportif renkler içindeki GT'si, Honda NSX, Lexus RCF GT3, Aston Martin Vulcan, Lexus CT / RC, Vision 3 Mercedes - Maybach ve pistte yarışacak olan Fiat Egea'yı incelemeden fuardan çıkmamanızı tavsiye ederim.
    Ayrıca klasik otomobiller, yine 70 li -80 li- 90 lı yıllarda yarışmış ralli araçları, modifiye edilmiş otomobilleri,
    zırhlı Mercedesleri ( 8.Salonda- Mercedes Benz standından ayrı) de ihmal etmeyin derim!

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Shangai fuarı ile aynı zamanda yapılması hata. Mayıs ayında olabilirdi.

Tabi, çünkü şu an herkes Shanghai'de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Su veren itfaiyenin araçları var mıydı? Hani svihs marka!

Servisteymiş onlar, hortumunu kesmişler
  • Merhaba bir şey sormak istiyorum size dizel bir araç 210 km yi na kadara gider fiyat olarak?

• gidince ne oluyoki parada gidiyo

• Hürriyet Gazetesinde bir köşe yazısı.Autoshow için yazılmış.
    Buyrun size memleketin hali.
    http://www.hurriyet.com...-oldu-yerli-sov-40436151

Fuara katılmayan, katılmadığı halde artistlik yapan firmalara iyi bir ders vermek lazım aslında.
    Memlekette en çok satan ol, ya da ciddi satışlar yapan firma ol, sonra cart curt et.
    KAtılmaman senin tasarrufundadır,ama katılanı keriz yerine koymak, hele hele yediğin kaba pislemek tam bir terbiyesizlik.
    KAtılmayıp ,sessizliğini bozmayanlara da teessüf ediyorum. Ciddi bir satış rakamına ulaşıyorsunuz,
    katılmamak aslında potansiyel müşterilerinize karşı en basit tabirle "ayıp etmektir".
    Evliliklerde bile "İyi günde kötü günde" diye bir söz vardır.Siz de bu pazarda ilk zorlukta
    2 yılda bir yapılan fuara katılmayıp, 3 kuruş tasarruf ederseniz, sektörün gelişimine ne katkınız olacaktır.
    Genç ve dinamik bir nüfusu olan memlekette,ilk ehliyetini alan ve her sene ilk arabasını alacak onbinlerce genç
    var bu memlekette.Fuar özellikle onlar için çok önemli.

• Eskiden özellikle bu fuarın ilk yıllarında izdiham olurdu şimdi elbette yok, en önemli sebeplerden biri tüketicinin artık internette her türlü bilgiye ulaşabilmesi, sosyal medya filan herkes her otomobillerle ilgili bilgiye ulaşıyor, eskiden sadece otomobil dergilerinden ulaşırdık , ayrıca üreticiler ve satıcılar için pazarın önemli bölümünü kurumsal müşteriler oluşturuyor, özellikle lokomotif satışa sahip modeller için. Fuar umurlarında değil yani ama hava değişimi için çocuklar için gidilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.