Şimdi Ara

'İŞSİZLİKTEN BUNALDIM' Diye not bırakıp intihar etti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde, Saffet G. (34), tavana bağladığı atkıyla kendisini asarak, yaşamına son verdi. Saffet G.'nin, ailesine 'Ben hakkımı size helal ediyorum. Siz de bana hakkınızı helal edin. Biliyorum, sizi çok üzdüm. İşsizlikten bunaldım' yazılı not bıraktığı öğrenildi.

Link:https://m.mynet.com/issizlikten-bunaldim-diye-not-birakip-intihar-etti-110104933457

Siyasi amaçlı paylaşım değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstikrarsız politika
    İnşaat ekonomisi
    Mülteci akını
    Kaldırılamayan nüfus
    Tasarrufu hiç olmayan halk

Vs vs. Bin tane sebep var bu durumda olmamızın.

• ülke çok kötü
  • yani kötü birşey ama benimde işsiz kaldığım dönemde oldu açlıktan sefalletten ölsem bile intihar etmem insandan insana değişiyor bu karakter zayıflığı...milyarlarca insan işi geçtim la açlıkla savaşıyor hepsi sallandırsın kendini olurmu boyle şey aklından geçiren varsa ilk once bir uzman yardımı alsın... batı sosyal elitizim aşılamsından sanal dünyadan intihar oranları dünyada arttı oraya bakıp herkesin hayatı oyle pesbembe sanıyorlar sonrada bunalıma giriyolar tabi.....

herşeyden en önemlisi sağlıktır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Şubat 2019; 13:42:1 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle düşünüyorum. Bu sosyal medya saçmalıkları kendini çeviremeyen ülkelerdeki insanları hep isyana sürüklüyor. En yakın örneği küçücük çocukları herkesin iphonesi var benim neden yok ağlaması, bağırması, çığırması.

İlk sıkıntıda millet sövmeye başlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.