Şimdi Ara

işlemci tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • INTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHz 6MB işlemci nasıldır bilgisi olan cevap verebilirmi. işlemcimi değiştircem

• ekran kartı iyiyse mediumda falan açar oyunları
  • değiştircen güzelde şuan elinde olan işlemci ne model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

değiştircen güzelde şuan elinde olan işlemci ne model.

evde intel pentium dual core e 6300 2.8 x 2.8 var ekran kartı nvidia palit 9800gt psu 400 gerçek watt
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

ekran kartı iyiyse mediumda falan açar oyunları

palit nvidia 9800GT 1gb 256 bit ekran kartım
  • evet bişey diyen yokmu gerçekten bir bilgiye ihtiyacım var en azından crisis 2 full oynarmı
  • e8400 ve 9800gt ıle eskı oyunların cogunu oynarsın
  • pegasus1881 kullanıcısına yanıt
    crysis 2 senin için eskimi?
  • 3u cıkmıssa bır oyun eskıdır benım ıcın degıl oyun pıyasası ıcın boyledır ayrıca oyun 2011de cıkmıs 2014 yılındayız
  • pegasus1881 kullanıcısına yanıt
    crysis 2 yi oynatsa yeter 3 ü de 2-3 sene sonra oynarım
  • Crysis 2 ile eski sistemimde low'da oynuyordum. Pentium D E6700 (stock 3.20GHz) 4.10GHz o.c. ve Palit 9600GT 1GB 256'lık vardı bende de. İşlemci biraz kısıyordu o.c. olmasına rağmen. oyundan dolayı çok akıcı değildi ama iyi karttı hala kullanıyorum sistemde, MOH 2010 falan full çözünürlük ve full detay akıcıydı Crysis 2 işlemciye çok yükleniyor. GPU kullanımı abartı derecede düşmüyor ama işlemci %80leri gördüğünde başlıyor kasmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizmatix55

INTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHz 6MB işlemci nasıldır bilgisi olan cevap verebilirmi. işlemcimi değiştircem

İkisinin de performansı neredeyse aynı. Var olanla idare edin bence. İllaki yükseltecekseniz Quad serisi bir işemci bakın.
  • Hocam elindeki işlemciyle idare etmeni tavsiye ederim günlük kullanımda pek bi fark alamazsın oyun konusunda istediğin oyunu açar ama artık lga775 işlemci alınmaz başına bela etme derim biriktir paranı ileride sıfırdan sistem toplarsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dayance

quote:

Orijinalden alıntı: karizmatix55

INTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHz 6MB işlemci nasıldır bilgisi olan cevap verebilirmi. işlemcimi değiştircem

İkisinin de performansı neredeyse aynı. Var olanla idare edin bence. İllaki yükseltecekseniz Quad serisi bir işemci bakın.

aynen haklısın quad serisine geçiyim bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnamurUmut

Hocam elindeki işlemciyle idare etmeni tavsiye ederim günlük kullanımda pek bi fark alamazsın oyun konusunda istediğin oyunu açar ama artık lga775 işlemci alınmaz başına bela etme derim biriktir paranı ileride sıfırdan sistem toplarsın..

ben kendi huyumu biliyorum sıfırdan sistem kuriyim desem amd fx 6000 serisi planlarım bi bakmışsın kafam fx 9000 serisine gitmiş hd6850 planlarım bi bakmışın gtx 650ti ye kafa gider bu nedenle para biriktirmeye başlıyınca bu teknolojiye yetişemem. insanoğlu ne yaparsın işte hiç tamaatkar değiliz
  • 2-3 yıl önce bende senin gibiydim.Giderdim hep kendi platformuma uygun parçalar alırdım.Aldıktan 2-3 ay sonra pişmanlık başlardı tekrar parça almaya giderdim bilgisayarcıya.Her seferinde senin gibi düşünürdüm nasıl olsa teknoloji sürekl i gelişiyor yetişemem diye.Ama aldığım eski parçalarda işime yaramazdı.Yani anlatmak istediğim şu senbugün gidero işlemciyi alırsın kullanırsın 1-2 ay sonra başka bi oyunu oynamak istersin ekran kartın sorun çıkarır bu sefer onu değiştirmek istersin daha sonra ramler derken para yetiştiremezsin bu senin için artık bağımlılık olur eline geçen parayı bilgisayara sıvarsın.Sana tavsiyem önceki yorumumdaki gibi değmez hemde lga775 platformu için hiç değmez.Verme o parayı biriktir daha sonra i5 li veya amd platformundan eşdeğeri bi sistem topla en azından pişmanlık duymazsın.
  • quote:

2-3 yıl önce bende senin gibiydim.Giderdim hep kendi platformuma uygun parçalar alırdım.Aldıktan 2-3 ay sonra pişmanlık başlardı tekrar parça almaya giderdim bilgisayarcıya.Her seferinde senin gibi düşünürdüm nasıl olsa teknoloji sürekl i gelişiyor yetişemem diye.Ama aldığım eski parçalarda işime yaramazdı.Yani anlatmak istediğim şu senbugün gidero işlemciyi alırsın kullanırsın 1-2 ay sonra başka bi oyunu oynamak istersin ekran kartın sorun çıkarır bu sefer onu değiştirmek istersin daha sonra ramler derken para yetiştiremezsin bu senin için artık bağımlılık olur eline geçen parayı bilgisayara sıvarsın.Sana tavsiyem önceki yorumumdaki gibi değmez hemde lga775 platformu için hiç değmez.Verme o parayı biriktir daha sonra i5 li veya amd platformundan eşdeğeri bi sistem topla en azından pişmanlık duymazsın.

Valla doğru. Budur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

quote:

2-3 yıl önce bende senin gibiydim.Giderdim hep kendi platformuma uygun parçalar alırdım.Aldıktan 2-3 ay sonra pişmanlık başlardı tekrar parça almaya giderdim bilgisayarcıya.Her seferinde senin gibi düşünürdüm nasıl olsa teknoloji sürekl i gelişiyor yetişemem diye.Ama aldığım eski parçalarda işime yaramazdı.Yani anlatmak istediğim şu senbugün gidero işlemciyi alırsın kullanırsın 1-2 ay sonra başka bi oyunu oynamak istersin ekran kartın sorun çıkarır bu sefer onu değiştirmek istersin daha sonra ramler derken para yetiştiremezsin bu senin için artık bağımlılık olur eline geçen parayı bilgisayara sıvarsın.Sana tavsiyem önceki yorumumdaki gibi değmez hemde lga775 platformu için hiç değmez.Verme o parayı biriktir daha sonra i5 li veya amd platformundan eşdeğeri bi sistem topla en azından pişmanlık duymazsın.

Valla doğru. Budur...

Saol kardeş.

• quote:

çok doğru dediniz böyle olcağını düşünemedim. bu değerli paylaşımın için ayrıca teşekkür ederim

• o zaman 1.000 -1.200 sistem tavsiyen varmı acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.