Şimdi Ara

Iron Man 3 (2013) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
9
Favori
52.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İron man çok başarılı bir seri oldu. Avengers'ı bile seyretme nedenlerimin başındaydı. İron man 3'te başarılı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilsemo

harika bir film olacak.Ne yapmış stark öyle yav 0:20-0:23

• Çok güzel bir fragman yapmışlar. Hafif bir Batman havası seziliyor. Herhalde Iron Man'in düşüşü ve ardından tekrar yükselişini izleyeceğiz.

Iron Man Rises.

Şunu da söyleyeyim, fragmanda çalan score bayağı güzelmiş.
  • Fragman beklediğimden çok farklı çıktı Filmi de fragmandaki gibi dramatik bir havada verirlerse çok iyi olur
  •  Iron Man 3 (2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 23 Ekim 2012; 13:54:15 >
  • Güzel fragman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesr -- 23 Ekim 2012; 14:22:06 >
  • Güzel olacak gibi.
  • film bomba gibi geliyor
  • Oha çok daha ağır duygusal ve Batman'imsi bir hava olmuş sanki.
  • bir sahnede hastanede ameliyathane gibi bir yerde acaba bu filmde ironman olmanın yükünü kaldıramayıp vaz geçmek mi istiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

bir sahnede hastanede ameliyathane gibi bir yerde acaba bu filmde ironman olmanın yükünü kaldıramayıp vaz geçmek mi istiyor?

Hocam vazgeçse bile ameliyat ihtiyacı yok ki, Ark Reaktörü sayesinde yaşamını sürdürüyor zaten. O olmadan çok kısa bir süre içinde ölür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

bir sahnede hastanede ameliyathane gibi bir yerde acaba bu filmde ironman olmanın yükünü kaldıramayıp vaz geçmek mi istiyor?

Hocam vazgeçse bile ameliyat ihtiyacı yok ki, Ark Reaktörü sayesinde yaşamını sürdürüyor zaten. O olmadan çok kısa bir süre içinde ölür.

belkide ark reaktörünü çıkarttırıp vücudundaki şarapnel parçalarını aldırıp normal bir insan olmak istiyordur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

belkide ark reaktörünü çıkarttırıp vücudundaki şarapnel parçalarını aldırıp normal bir insan olmak istiyordur

Olabilir, ama bence uzak bir ihtimal.

• Mandarin'in sesini niye Bane'e benzettim yahu..

Çok farklı olacak gibi..özellikle ikinci filmin aşırı espirili havasından sonra çok farklı gelecek..En çok yeni War Machine tasarımı İron Patriot ilgimi çekiyor doğrusu.Biz onu Norman sanarken o aslında James Rhodes miş.

Herşeyini kaybeden bir Tony göreceğiz.Zırhlarını,evini,parasını...Filmin içinde bir Avengers 2 göndermesi ve Avengers Malikanesiyle ilgili birşeylerde bekliyorum.Sonuçta Tony'nin çok büyük bütçe ayırdığı bir iş olacak malikane olayı.

Bekle bekleyebilirsen şimdi.2013 zaten super kahraman filmleri furyasıyla dolu bir yıl olacak..Nerdgasm:)
  • Fragmanı bu konulara hakim birisi detaylı anlatırsa sevinirim,hiçbir şey anlamadım çünkü

1)Niye ameliyat masasında,yoksa vaz mı geçiyor demir adam olmaktan ?
    2)Uyurken saldıran zırhlı adam kim ?Hayal mi görüyor yoksa başka bir İron man daha mı var ?
    3)Bu mandalinin (mandarin) güçleri ne?
    4)Helikopter niye eve ateş ediyor ?Yine ikinci filmdeki gibi devletle ters mi düşüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Fragmanı bu konulara hakim birisi detaylı anlatırsa sevinirim,hiçbir şey anlamadım çünkü

2)Uyurken saldıran zırhlı adam kim ?Hayal mi görüyor yoksa başka bir İron man daha mı var ?
    4)Helikopter niye eve ateş ediyor ?Yine ikinci filmdeki gibi devletle ters mi düşüyor ?

1)bilinmiyor
    2)bence rüya görüyor
    3)güç yüzükleri var bu elemanın ironman in baş düşmanı budur.
    4)devlet saldırmaz saldırsa bile tv kanalı helisinden bozma heliyle mi saldırcak

• -Mandarin yüzüklerden güç alıyordu, elementleri ve insanları kontrol edebiliyordu hatırladığım kadarıyla.
    -Uyurken saldıran zırhta rüya olabilir ; 30. saniyeden itibaren anlatmaya başlıyor ''artık geceleri uyuyamıyorum.dışarda beni öldürmek isteyen 100 lerce insan var.umarım onsuz yasayamayacağım kişiyi (potts) koruyabilirim'' gibi bişeyler diyor.
    -Spider-man deki gibi etrafındakilere zarar geldiği için artık iron man değilim gibi bi konu açabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 23 Ekim 2012; 16:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Fragmanı bu konulara hakim birisi detaylı anlatırsa sevinirim,hiçbir şey anlamadım çünkü

1-)Demir adam olmaktan vazgeçme olasılığı 0.
    2-)0:20-0:23 te teknolojiyi çok ilerlettiğini gördük.Burada kendisini ve potts'u koruması için özel bir yazılım geliştirmiş olabilir.Yada rüya görüyor olabilir.
    3-)Bu adam yüzüklerinden kahramanlar çıkartabiliyor.Teknolojiden falan iyi anlıyor ayrıca dövüşmeyide çok iyi bilir bir nevi batman kadar iyi dövüşür.Ayrıca doğaüstü güçleri falanda var fakat tam bilmiyorum onları yanlış bilgi olmasın :)
    4-)Devletle ters düştüğü için Stark'a ateş açmazlar.Ateş açanlar büyük ihtimal düşmanları..

• Fragman 10 numara film çok sağlam geliyor
  • Etkileyici bir fragman olmuş...Tony is back!...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.