Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
31
Favori
81.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi :Çok zeki olmasına, okuduğu hiçbir şeyi unutmamasına rağmen üniversiteden mezun olamayacak kadar tembel bir genç adamın Manhattan'da büyük bir hukuk bürosunda avukatmışcasına işe girmesi ile başlıyor.

IMDB linki :http://www.imdb.com/title/tt1632701/

İzleyen var mı ? 1.bölümünü izledim beğendim,bence güzel dizi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kimse mi izlemiyor yahu ?
  • IMDB sayfasını falan eklesen güzel olurmuş bilgilendirmek açısından.Hoşuma gitti,yeni dizi de olduğu için başlayabilirim.
  • Şu ana kadar yayınlanmış 9 bölümü de güncel olarak izlemiş biri olarak dizi hakkındaki bilgiyi düzeltmek isterim Mike, fotografik hafızaya sahip

(kendi deyimiyle okuduğunu anlayan ve anladığını da unutmayan ) birisi, üniversiteyi bitirince Law School'a girme hayalleri varken üniversitede

matematik sınavının sorularını dekanın kızına satınca bursu iptal edilip, üniversiteden atılmış ve bunun üzerine de aslında hiç istemediği bir hayatta

buluyor kendisini. Harvey ise Pearson-Hardman şirketinin en iyi avukatı, kendisi gibi birisini işe alması istenince biraz da kaderin cilvesiyle Mike ile

tanışıyor ve her ne kadar Mike hiç bir hukuk fakültesine gitmemiş olsa da zekası be hukuk fakültesine gitmiş birisinden daha fazla bilgisiyle Harvey'i

etkiliyor ve hikayemiz de işte burda başlıyor Rachel, Jessica, Jenny, traver ve Louise Litt gibi karakterlerle de dizi çok sürükleyici bir hal alıyor.

White Collar vb. dizileri sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken mükemmel ve çok orjinal bir dizi.

Orjinal sitesi

http://www.usanetwork.com/series/suits/

Youtube Channel

http://www.youtube.com/user/SuitsonUSA

• Ben hep fotografik hafızaya sahip insanları kıskanmışımdır. Bir de bu adam tembel tam dayaklık kısaca. Sırf kıskaçlığımdan dolayı izlemeyecem

Bir de

Suits
    Scrubs
    Skins

Başka ne kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Awesome -- 20 Ağustos 2011; 11:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

IMDB sayfasını falan eklesen güzel olurmuş bilgilendirmek açısından.Hoşuma gitti,yeni dizi de olduğu için başlayabilirim.

İnternetimde sorun olduğu için fazla detay koyamadım,bir imdb sayfasını koymak 5 dakika sürüyor
  • genel olarak beğendim. 5. bölümdeyim şuan, tavsiye ederim.

Rachel ve mike ilerde beraber olacaklar gibi bir sinyal verdi. Louis kadar antipatik bir karakter yoktur heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 22 Ağustos 2011; 7:26:59 >
  • İnsan izlerken pek sıkılmıyor çerezlik niyetine izlenebilir
  • ilk 2 bölümü izledim .

gerçekten güzel bir dizi
  • 9 bölümü de izledim bi günde baya sarıyor
  • hiç izlemedim
  • Başlıyorum 2 saat sonra,yeni dizi arıyordum.Editleyip kararımı vereceğim.
  • izleyelim
  • kaç bölümden oluşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

kaç bölümden oluşuyor

9 bölüm
  • Bugün 10. Bölüm de çıktı. iyi seyirler. Mükemmel bir dizi!!! Son bölüm özellikle harikaydı !!!
  • İlk bölümü henüz izledim, hoşuma da gitti. Şimdi ikinci bölüme başlayacağım. Güzele benziyor, izlenir bu dizi
  • 5 bolumu bir cirpida izledim,6. Bolumu internette bulamadim. Gercekten kral dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

5 bolumu bir cirpida izledim,6. Bolumu internette bulamadim. Gercekten kral dizi

Dizimag'de var hacı
  • bu diziyi çok sevdim. ne çok ağır sıkıcı bir dizi ne çok cıvık hafif bir dizi. chuck ve bu dizi en sevdiğim diziler arasında. ki game of thrones , spartacus , sopranos , oz , dexter tarzı ağır dizileri de görmüş biriyim. dizi bu seyrini devam ettirirse harika olur. yavaş yavaş michael'ın yükselişini görsek. sezon sonuna doğru bir bombayla dibe vursa. veya harvey dibe vursa. veya harveyle mike rakip olsa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.