Şimdi Ara

Iron Man 3 (2013) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
9
Favori
52.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi romanlarında Ironmanin azılı düşmanı yüzüklerin efendisi 10 parmağında 10 marifet olan Mandarin bu filminde görüceğiz...

Iron Man 3 (2013)

Alıntıdır.

Fragmanı bende beğendim.
  • Fragman süper
  • Müthiş bir fragman be.
  • Harbiden fena bir film geliyor... Acaba Avengers'dan sonra olanları nasıl bağlayacak.. Fragman'a bakılırsa çok çaresiz bir duruma düşüyor... Nick Fury bide çıksaydı ortaya yardım için.. Bu seferki pek dişli
  • Fragman gerçekten çok iyi. Nolan tarzı bir fragman olmuş umarım filmde öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Muzik inanilmaz iyi.

Kostümlerin patlamaya başladığı yerden itibaren adamı alıp götürüyor. Müzik için tekrar tekrar açıyorum fragmanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

bir sahnede hastanede ameliyathane gibi bir yerde acaba bu filmde ironman olmanın yükünü kaldıramayıp vaz geçmek mi istiyor?

Hocam vazgeçse bile ameliyat ihtiyacı yok ki, Ark Reaktörü sayesinde yaşamını sürdürüyor zaten. O olmadan çok kısa bir süre içinde ölür.

belkide ark reaktörünü çıkarttırıp vücudundaki şarapnel parçalarını aldırıp normal bir insan olmak istiyordur

Ameliyathane gibi bir yerde olmasının sorusunun cevabını verebilirim ancak tadı kaçmış olur. Filmde görmeniz en iyisi. Onun ne olduğu Extremis serisinde anlatılıyor zaten.

Fragman güzel. Son yıllardaki hafiften karanlık temalı süper kahraman filmleri furyasına Iron Man 3 de uydu. Fragmanı izleyenler "TDKR'den esinleşmişler!" diye düşünebilseler de, Bane ile benzerlik görebilseler de, zaten Mandarin de bu zemine uygun bir karakter. Keza çizgi romanda da öyleydi. Yalnız bu filmde görünümünde değişikliğe gitmeye karar vermişler, yayınlanan ilk görseli görene kadar film için kafamda yarattığım Mandarin görüntüsü daha farklıydı. Benim en merak ettiğim uzun süre önce setten gözüken bir Iron Patriot fotoğrafıydı ve ben bu filmde kendisinin akıbetini hala aynı ölçüde merak ediyorum. Bildiğimiz Iron Patriot'un ve içinde olan kişinin Avengers'ın karanlık dönemlerine denk gelmesi ve farklı bir biçimde olması gerekiyordu ancak bu filmdeki Iron Patriot hala sırrını koruyor bence. Düşman olarak mı göreceğiz, James Rhodes'un içinde olduğu, War Machine'dan bir sonraki zırh tasarımı olarak mı, yoksa başka bir şey? Iron Patriot hamlesini yaptılar, devamını nasıl getirecekler, merak konusu. Filme tekrar dönersek bu film üçleme içerisindeki en ağırbaşlı olanı olacak gibi gözüküyor. Tony'nin belki de kendisini ölüme ve tehlikeye en yakın hissettiği film olacak. Konu alınan seri Extremis, Tony'nin bu seride yaptığı zırhını daha iyi ve kontrol edilebilir (Hakkında daha derine inip spoiler olsun istemiyorum, eğer filmde de yaparlarsa diye.) hale getirmesi olaylarını görmemiz kesin gibi o yüzden. Bunlar daha da tat katıp filmi daha güzel bir hale getirecek. Extremis serisi çizgi olarak da çok sağlamdır ve Tony'nin zırhına yaptıkları açısından da oldukça önemli bir derecededir. Aldrich Killian, Maya Hansen ile Extremis'ten uyarlama olduğunu net bir biçimde gösteriyor ancak Extremis ile Mandarin başta ne alaka dense de, Mandarin olayların birkaç sonraki evresinden ve bir amaçla dahil olacak muhtemelen. İşte burda tam da net bir biçimde Mandarin ile Extremis'in yollarını kesişiyor zaten. Sonuç olarak merakla, coşkuyla, heyecanla bekliyorum serinin son ayağını. Beklentilerin boşa çıkmaması temennimden de öte.

• zırhına yaptığı yazılım sayesinde giyinme derdini aşıyor. fragmandada mesela direkt giyili biçimde çıkıyor ortaya o yatak kısmıda büyük bir ihtimal zırhını kendi zihni ile kontrol edebilmesinden kaynaklanıyordur rüya filan değil zannımca
  • Mandarin hikayeye dahil olduysa bu filmin iki üç kez daha çekilebilir.Mandarini yener ve yüzüklerin kayboluşu olayına da girilirse dahada sürebilir.
  • bu fragmandan sonra gel de bekle filmi. süper olacak
  • umarım film uzun olur. ilk iki film 120 dakikaymış, mandarin varsa 140-150 dakika olsun, daha rahat işlenir.
  • Batmandan sonra bu senenin en iyi fragmanı :)
  • Fragman çok iyi, IMAX'e gelmeyecek sanırım.
  • Yalnız mandarin'in adamları da işe dahil olursa uzay olur film :D
  • fragmandan anlaşılacagı üzere harika bir film geliyor. sabırsızlıkla bekliyorum.
  • oha bu film patlama yapar sinemada fragman acayip
  • Aslında önceki sayfada Mandarin'i sorma nedenim şu :Çocukluğumda çizgi filmini seyrettim habire ,oradan tanıyorum Mandarin'i .İron Man kısmen realist bir seri.Adam zeki,adam zengin,işi de biliyor kendine zırh yapmış.İlk filmde ve ikini filmde hiç öyle doğa üstü güçleri olan adamlar yoktu,sanki normal dünyada olabilirmiş hissi veriyordu.Ama bu Mandarin çok başka şey,adamda büyücülük var,yüzükler var,yani tam doğaüstü bir karekter.Benim merak ettiğim konuya nasıl eklenicek.Arka planda,adamın geçmişi anlatılırken ne anlatıcaklar merak ettiğim o .Uzaydan mı geldi diyecekler ?Kendi kendini mi yetiştirdi diyecekler
  • bunun fragmanı böyleyse 2015 deki avangers 2 düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Aslında önceki sayfada Mandarin'i sorma nedenim şu :Çocukluğumda çizgi filmini seyrettim habire ,oradan tanıyorum Mandarin'i .İron Man kısmen realist bir seri.Adam zeki,adam zengin,işi de biliyor kendine zırh yapmış.İlk filmde ve ikini filmde hiç öyle doğa üstü güçleri olan adamlar yoktu,sanki normal dünyada olabilirmiş hissi veriyordu.Ama bu Mandarin çok başka şey,adamda büyücülük var,yüzükler var,yani tam doğaüstü bir karekter.Benim merak ettiğim konuya nasıl eklenicek.Arka planda,adamın geçmişi anlatılırken ne anlatıcaklar merak ettiğim o .Uzaydan mı geldi diyecekler ?Kendi kendini mi yetiştirdi diyecekler

çizgi romanda nasıl geliyorsa filmde de öyle gelecektir büyük ihtimal ile.Mandarin ayrıca teknolojiden,dövüş sanatlarından falan da çok iyi anlar.Acaba Tony mandarini nasıl alt edecek?Iron Patriot görülüyor bir sahnede onun yardımı ile mi acaba?

• TÜRKÇE DUBLAJLI FRAGMAN

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.