Şimdi Ara

Iris Online(Open Beta-Rehber) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
0
Favori
25.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bende bu hafta bilgisayara format atıp başlamayı düşünüyorum bana yardım eder misiniz
  • guild dagilmadıysa tekrar dönüyorum kahrolsun 2 li üniversite sistemi
  • Oyun gerek grafikleri gerek oynanış biçimi ile ragnarok online a çok benziyor
  • S.a arkadaşlar bn iris de başladım da yeni hala oynayan var mı? oynayan varsa Luminous Star da nickim lCeiRoNl (çizgiler 'L' harfidir)
  • ya şimdi ben ranger oldum tüfekmi avantaj çift bıçakmı hadi ben kendimce tüfek dedim şimdi ben ne yapayım 30 a kadar tüfek skillerinimi kasacam ayrıca 3çeşit zırh var byüye karşı dayanıklı eşit ve fiziğe karşı dayanıklı ben tüfekçi olursam hangi zırh bıçakçı olursam hangi zırh ve tekrar sorayım bıçakçımı tüfekçimi olayım

edit ayrıca çoğu kişi patch ve indirme sorunu yaşamış min 850 kb ile 1 buçuk saat filan sürdü inmesi patch da muhtemelen 5-6 dk sürdü ve 10 lvl oldum 5 saatte en küçük bir lag bile olmadı oyunda normal bir kalabalık var şuan - puan verecek birşey arıyorum ama yok en son allods saçmalığından sonra bu oyun çok iyi oldu çocukça grafikleri olsada sarıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatimaz -- 11 Haziran 2011; 1:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatimaz

ya şimdi ben ranger oldum tüfekmi avantaj çift bıçakmı hadi ben kendimce tüfek dedim şimdi ben ne yapayım 30 a kadar tüfek skillerinimi kasacam ayrıca 3çeşit zırh var byüye karşı dayanıklı eşit ve fiziğe karşı dayanıklı ben tüfekçi olursam hangi zırh bıçakçı olursam hangi zırh ve tekrar sorayım bıçakçımı tüfekçimi olayım

edit ayrıca çoğu kişi patch ve indirme sorunu yaşamış min 850 kb ile 1 buçuk saat filan sürdü inmesi patch da muhtemelen 5-6 dk sürdü ve 10 lvl oldum 5 saatte en küçük bir lag bile olmadı oyunda normal bir kalabalık var şuan - puan verecek birşey arıyorum ama yok en son allods saçmalığından sonra bu oyun çok iyi oldu çocukça grafikleri olsada sarıyor :)

tüfek oyna. zırh olarak yabancı formlardan rehberlere bakabilirsin.

oyun iyi güzel ama bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor, allods saçmalığından sonra diyorsun belki ama pvp bakımından allods daha iyi iris e göre.

iriste gerçekten parayı vereden düdüğü çalar halde bir oyun mevcut ama allodsta bunu birazda oyun becerinle dengeleyebilirsin. bu benim görüşüm

ayrıca tüfekle oynamanda pvp açısından fayda var uzaktan adamaları indirip rahat puan toplayabilirsin.

iyi oyunlar.

• allods gerçekten rezilxrezil bir yapım olmuş tabi bana göre şuan iriste 15 oldum hiç sıkılmadım allodsta 15lvl olana kadar oynuyayım belki iyi birşey bulurum dedim baktım yok bulamayacam 10da bıraktım... dediğin o parayı veren düdüğü çalar olayına daha giremedim yani şuan normal gidior açıkçası ha senin dediğine yalan diyemem olabilir ama aslında her oyunda bu hikaeye olduğu için fazlada önemsemem tabi para veren ayrıcalıklı olur zaten temelli oynayacak olsak bizde para verir wow oynarız şu ya tatili geçene kadar uğraşacak bir oyun olsun istedim iris yeterde artar gibi görünüyor

tüfekçi oldum zırhta mail yani denge zırhları şimdi bir sorun var karakterlerin isimlerini üzerlerinde renkli yazılar yazıyor bu nedir ve ben nasıl yapabilirim
  • Hala oyuna devam eden varsa benimlede iletişime geçebilirmisiniz 30lvl im Gladyatorum Sun serverindeyim nickim Blyei :) birde Bu kedi Binekler var chas shopta bulamadim nerden aliniyorlar:S
  • Oynayan varsa indiricem oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

Oynayan varsa indiricem oyunu?

sanmıyorum şubat-mart arası full çekiyodu da şuan pek yoktur oynayan
  • Bende Başladım Arkadaşlar Lvl 15 Rogue Oyundaki Nick CheGabriel Banada ulaşın bilmediğim bir çok şey ve yapamadığım bir çok quest war Help Meeee
  • Oynayan var mı hâlâ ? Ya da yazdan sonra devam edecek olan ? Ona göre indirim kasayım biraz
  • bu oyunun b**ku cıktı parası olan dudugu calar mısalı adamlar +10 itemmlerle geiyor oyleki bi pvp ye girdim 10 vs 10 falandı hatırlamıyorum bır tane adam vardı herkesi kesiyordu adamin ustu ful arti 10 ayrıca cash shop itemleri vardı parası olan babam zengın dıyen oynasın dungeonlarla falan zevklı bı oyun yanı birde önereblecegim remnant knight var oda güzeldir skiller falan yani doyurucu
  • build rehberi falan yok mu? skilleri neye verecez vs.
  • hangi karakter için skill rehber isitiyorsun belirtseydin daha çok yardımcı olabilirdim ama şu şekilde bi yardımım dokunsun. Lvl 30 da skill reset itemi için bir görev yapıyorsun, bu itemi 35 lvl kadar kullanma hakkı veriyor sana . 35 lvl e kadar hangi skiller senin için gerekli ve daha iyi hangisi değil öğrenemediysen eğer oynadığın karakter sana göre değil, başka bir karakter dene
  • Arkadaşlar ben oyunu indirdim şuan update ediyorum. Fakat ücretsiz sanıyordum tamamen... İtem mall da exp, +basma ile ilgili satılan itemler oldugunu gördüm bunlar oyun içindeki dengeyi çok bozuyor mu? yani almasamda olur uğraşırsam oyun içindede olur gibi bir durum var mı ? Yoksa item mall a mahkum muyuz? (PVP için özellikle)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahhate

Arkadaşlar ben oyunu indirdim şuan update ediyorum. Fakat ücretsiz sanıyordum tamamen... İtem mall da exp, +basma ile ilgili satılan itemler oldugunu gördüm bunlar oyun içindeki dengeyi çok bozuyor mu? yani almasamda olur uğraşırsam oyun içindede olur gibi bir durum var mı ? Yoksa item mall a mahkum muyuz? (PVP için özellikle)

Bana bi tane item mall gösterirmisin exp artırıcı yada upgrade oranı artırıcı olmuyan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahhate

Arkadaşlar ben oyunu indirdim şuan update ediyorum. Fakat ücretsiz sanıyordum tamamen... İtem mall da exp, +basma ile ilgili satılan itemler oldugunu gördüm bunlar oyun içindeki dengeyi çok bozuyor mu? yani almasamda olur uğraşırsam oyun içindede olur gibi bir durum var mı ? Yoksa item mall a mahkum muyuz? (PVP için özellikle)

Bana bi tane item mall gösterirmisin exp artırıcı yada upgrade oranı artırıcı olmuyan ?

Hocam benim demek istediğim bu değil. Mesella wowdada item mall var ama oyuncular arası dengeyi bozmaz, yani alanla almayan kişi arasında eşitsizlik olmaz...

• Beyler mesella mage açtım skillerde hem heal skilleri var hem damage... şimdi mesella ben mob kesebilmek için damage skillerine versem, ileride hight priest falan seçemezmiyim ? yada ileride sorunsuz bir şekilde ikisi karma olabiliyormu? yani spell damage ve biraz heal ?=
  • kimse kalmadımı ya oynayan herkes bırakmış anlaşılan... benimde bi sorum olucaktı... bu kostümler var giyilen, bazı adamlar giymiş toplamda +1000 hp bi set parçasından geliyo kostümün falan. Baktım bi parçası 30 dolar haahahah. diycek söz bulamadım. Sormak istediğim şu. Bu kostümler sadece paraylamı alınıyo yoksa beleş oynayanlar için dandikte olsa düşen kostümler varmı? zira yoksa oyunu bırakıcam çünkü paralı ile parasız adam arasında inanılmaz uçurum olur bu şekilde... cevaplarsanız sevinirim (not: kusura bakmayın)
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.