Şimdi Ara

Iris Online(Open Beta-Rehber) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
0
Favori
25.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Oynayanlar hangi serverda? Nickler ne?

Luminious star gibi bişeydi ismi yanlış yazmışta olabilirim 30 dan fazla kişi var şuan guildde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

quote:

Oynayanlar hangi serverda? Nickler ne?

Luminious star gibi bişeydi ismi yanlış yazmışta olabilirim 30 dan fazla kişi var şuan guildde

evet star yazıyor, en üstteki server
  • Ekleyin beni Gladiolus nickim
  • quote:

Ekleyin beni Gladiolus nickim

Guild var Usturaya yada Raveka ya pm at onlar seni alir yada SiHiRBaZ
  • bugün aşarı derecede lag var acaba ttnet gene çoştumu yoksa oyundan mı acaba
  • =)) dediği gibi oyuna para harcarsan oyunun lideri olursun normal bi ayakkabının bile herkesten üstün birsey olmasını ıstıyoran bi 150 tl minumum harcarsın carp bunu diğer itemlerle xD tabi bazıları değisiyo
  • Bende varım : ) "ANIL" ve "Asayra" bi ara sey ettirip ekleyiverirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

Bende varım : ) "ANIL" ve "Asayra" bi ara sey ettirip ekleyiverirsiniz

2 char mı kasyoryorsun ??

online olduğun zaman /w Ustura yaz , alırız guilde senide.
  • ustura ben oyunu kaldirdim pc den karakteri cikartabilirsin. Herkeze iyi eglenceler..
  • hayırdır Raveka ne oldu? neden bıraktın oyunu :S
  • bende uzun suredir girmiyorum 1-2 hafta girmiyicem oyuna..
    belki bırakırım oyunu..
  • yeni event yapmışlar mmo sitelerindeki puanlari oylarimizla yükseltmemizi istiyolar
    MMOSITE (7.9 -> 8.5) = 20% EXP Bonus
    http://feature.mmosite.com/iris/

MMOHUT (4.0 -> 4.5) = 20% Item Enhancement chance
    http://mmohut.com/review/iris-online

ONRPG (7.6 -> 8.2) = 20% Drop Rate
    http://www.onrpg.com/MMO/Iris-Online

eğer 3 üde istenilen seviyeye gelirse hepsi %40 olarak 26 27 si boyunca bize sunulacakmış

• sanki exp ile cok isimiz var kestigimiz yaratiklardan gelen exp le lvl atlamak imkansiz. gorevler uzerine kurulu bir oyun.
  • ben 31 lwl warlock kastım bin pişmanım dengesiz bi battle sistemi var ve hep aynı tarzda görevleri tekrarlıyor ben çoktan bıraktım gerçi neyse klaslar dengesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

ben 31 lwl warlock kastım bin pişmanım dengesiz bi battle sistemi var ve hep aynı tarzda görevleri tekrarlıyor ben çoktan bıraktım gerçi neyse klaslar dengesiz

görevler hakkında katılıyorum ama classlar hiçte dengesiz sayılmaz ne gibi sorunlar olduğun bi açıklayabilir misin?
  • bi barsek ve warlock vs yapsın izle veya mage vs barsek
  • quote:

bi barsek ve warlock vs yapsın izle veya mage vs barsek

izledim ve yaptimda çok eğlenceli tamamen tarafların skill buildlerine ve itemlerine bakan birşey classlar arasinda hiç bi + - farklılık yok
    mage ler warriorlara fazla vuruyor çünkü warriorların mgc defleri az, warriorlar magelere fazla vuruyor çünkü magelerin pys defleri az
    eğer itemin iyiyse bunda sadece değişiklik olabilir ama aynı şartlar altında tamamen oyuncuya bakıyor

• quote:

ben 31 lwl warlock kastım bin pişmanım dengesiz bi battle sistemi var ve hep aynı tarzda görevleri tekrarlıyor ben çoktan bıraktım gerçi neyse klaslar dengesiz

Gorev konusunda haklısın fakat clas dengesizliği alakası bile yok iteme ve oyuncuya bakıyor.
  • tmm arkadaşlar 2 aynı lwl de warrior ve warlock varmı izleyelim bakalım arkadaşlar bakın biz 2 kardeşiz başta ben farklı kastım sonra warlock açtım kardeşimde aynen başta tank kastı sonra mage açtım
    revake yaşça benden buyuk abi diyecem revake abi 34 lwlde 2 aeo skill iyle 2-3k vuruyordu o lwl de bi mage o dmg vursun hepiniz haklısınız oyunda mantık yok mage warrior a çok vuruyormuş yanlış warrior un sen hp sinden bahset sonra vs yi izle warlock en yuksek dmg skill iyle warrior un 1 kerede % kaç canını göturuyor ondan sonrada warrior vursun mageye veya warlock vs fark etmez ha biri çıkıp o mage range skill i var vs demesin kardeşim inanın warrior un range skill i mage den fazla aynı şekil aeo skill ide battle de gözümle şahit oldum 1 değil 2 değil warrior dalıyor 3-4 mage nin arasına tak 4 bom bumu mantık neyse oynayan oynasın ben 2nci defa oyuna şans tanıdım 1 değil 2 defadada aklıma yatmadı oyunun sundukları
    bi battle sistemi var hep aynı daracık alan 5 vs 50 yapıyoruz adamlar baseyi sarmış kalkıp 4-5 saniye ölumsuzlukten sonra tak indiriyorlar oyun tamamen para uzerine kurulu +2 de bile silah yanabiliyor yani oyuna para harcayanla harcamayan arasında dağlar kadar fark var

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.