Şimdi Ara

Iris Online(Open Beta-Rehber) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
0
Favori
25.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 savaşlarında gir bi bak estirenler kimler silence stun absorb ittirme daha ne olsun warrior daha skill atamadan çok kolay eriyebiliyor
    hp den bahsetmissin hp setiyle 45 mage in cok rahat +8k hp si olabiliyorki 40 lvl da gladiatorde 6 k canım var
    damage olarakta mage lere 1-1.5 k arasi crit girebiliyorum aynı adamda bana aynı miktarı girebiliyor
    her gpatates oyununda olduğu gibi bu oyundada para verirsen baya artısı oluyor ama şuana kadar hiç bi itemim +6 ya kadar yanmadi ve +6 ile +8 arasinda çok da fazla fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: amops2

tmm arkadaşlar 2 aynı lwl de warrior ve warlock varmı izleyelim bakalım arkadaşlar bakın biz 2 kardeşiz başta ben farklı kastım sonra warlock açtım kardeşimde aynen başta tank kastı sonra mage açtım
    revake yaşça benden buyuk abi diyecem revake abi 34 lwlde 2 aeo skill iyle 2-3k vuruyordu o lwl de bi mage o dmg vursun hepiniz haklısınız oyunda mantık yok mage warrior a çok vuruyormuş yanlış warrior un sen hp sinden bahset sonra vs yi izle warlock en yuksek dmg skill iyle warrior un 1 kerede % kaç canını göturuyor ondan sonrada warrior vursun mageye veya warlock vs fark etmez ha biri çıkıp o mage range skill i var vs demesin kardeşim inanın warrior un range skill i mage den fazla aynı şekil aeo skill ide battle de gözümle şahit oldum 1 değil 2 değil warrior dalıyor 3-4 mage nin arasına tak 4 bom bumu mantık neyse oynayan oynasın ben 2nci defa oyuna şans tanıdım 1 değil 2 defadada aklıma yatmadı oyunun sundukları
    bi battle sistemi var hep aynı daracık alan 5 vs 50 yapıyoruz adamlar baseyi sarmış kalkıp 4-5 saniye ölumsuzlukten sonra tak indiriyorlar oyun tamamen para uzerine kurulu +2 de bile silah yanabiliyor yani oyuna para harcayanla harcamayan arasında dağlar kadar fark var

Soyle o zaman bana hangi f2p oyunda para veren güçlü olmuyor ?

Bütun oyunlarda olan şeyler oyun para üzerine falanda kurulu değil.

• Skill resetleme gibi bi ihtimal var mı yoksa yeni char mı açmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PawnageFactoR

Skill resetleme gibi bi ihtimal var mı yoksa yeni char mı açmalıyım.

level 30 da skill reset pot u veriyor 35 e kadar kullanabilyosun
  • Neyse artık yeni karakter açtım Luminous'ta diğeri Radianttaydı.
  • S.a arkadaşlar ben yenibaşladım bu oyuna karakterler goruntu herşey cok güzel ama turk arkadas bulamadım ben luminos dayım nick Monarch sizlerle beraber oynamak isterim...
  • Oynayan kalmadı galiba
  • Guilde girmek isteyen Usturaya pm atarsa o açıksa alır yada Crawlers ada atabilirsiniz o sizi yönlendirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ownl

Guilde girmek isteyen Usturaya pm atarsa o açıksa alır yada Crawlers ada atabilirsiniz o sizi yönlendirir.

ustura yoktu bi süredir geldi mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

quote:

Guilde girmek isteyen Usturaya pm atarsa o açıksa alır yada Crawlers ada atabilirsiniz o sizi yönlendirir.

Bi fikrim yok gelmiştir diye tahmın etmıstım :D Sihirbazdamı acmıyor?
  • quote:

quote:

quote:

1 haftadır girmiyorum bugun baktım kimsecikler yoktu

• quote:

quote:

quote:

şehir dışındayım , bilgisayarımdan uzakta olduğumdan giremiyorum oyuna.

Ustura. lvl47 berserker :) 48 de olur inşallah

• oynamaya devam 22 lvl Fighter two h.sword Monarch guild- Frost yabancılarda iyi biraz biraz anlaşabiliyoruz gogle çeviri sağolsun :)
  • Glaceon diye bi yaratık görevi var bulamadım bi türlü cold hearted görevin ismi yardımcı olabilir misiniz bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: PawnageFactoR
    Glaceon diye bi yaratık görevi var bulamadım bi türlü cold hearted görevin ismi yardımcı olabilir misiniz bana

30 lvl boss u shrouded da hidden cavern 1f e gecisin yakinlarinda 12 saatte bir spawn oluyo 3 kisi zar zor kesmistik gun icinde party ekranindan party bulabilirsin :)
  • Arkadaşlar oyunu oynayanlar nick yazabilirmi çok az kişi kaldı oyunda zaten.
  • ben oynuyorum luminos nick - Monarch

Arkadaşlar bu oyunun clientini açtığımda sürekli gameguard update yapıyor neden acaba sorun bendemi yoksa oyunun kendısınde olan birşey mi?
  • Sihirbazın Forumdaki nicki ne acaba ulaşmam lazım ona acil yardım!!
  • 26 lvl hybrid savaşçım var ama 30 lvl de skilleri resetleyip hangi classa döneyim bilemiyorum. genelde tek başıma solo kasıyorum sizce en iyi solo class hangisi ve skill tavsiyeleriniz neler?
  • Ben beceremedim sıkıldım :S
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.