Şimdi Ara

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
6
Favori
57.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millete para var diyip Golf kullanıyorlar demek abes olmuş :))) Dandik araba modelleirne giriyor. Ülkemizde o model bile lüx olmuş.

Bunu kullanan göremedik bu sefer ciddi böbrek satmak laızm sanırım :)
  • Totalde 5 tane bile satsa reklamın iyisi kötüsü olmaz. Şimdi yok garantisiz yok bilmemne diye 6100TL veren tayfa sızlanacak iyi izleyin. :)

• Sanırsam Android çalıştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi server_room -- 4 Mart 2018; 16:50:14 >
  • ABD'lilere bu telefonu 5000 dolara alır mısınız diye sorsanız size küfrederler. Videosu da vardı zaten. :)

• Daha önce BİM de çok telefon satıldı ama hiç iPhone satılmamıştı. İlk defa iPhone satılıyor ve üstelik en pahalı ve en iddalı iPhone satılıyor. Buradan da anlaşılacağı gibi Apple'da bu sene çok büyük bir hüsran olacak. Sene sonu satış rakamlarında bir önceki yıla nazaran %10 düşük satış oranı gelebilir. Belki daha fazla.

• Açılışta BİM logosu olacak mı?. .

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Bimin fiyatı da çok pahalı..

Iphone X in gerçekte ederi taş çatlasın 1100-1500 arası..

Tasarımsal leş ve donanımsal çöp bir cihaz için olması gereken fiyat bu.

Note 8 çok iyi 10.000₺ olmalı

İphone x çok kötü en fazla 100₺ olmalı

Ağamız böyle uygun görmüş bize kabu etmek düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isakoc kullanıcısına yanıt
    Satıldı daha önce başka modelleri. Şimdi hangisi olduğu aklımda değil.

• Pampa telefon yapmışsın iPhone x mi o elindeki

Uuuuu

Nerden aldın?

Kanka bim den aldım .. ucuz et alırken gördüm dayanamadım aldım...

Vazgeçtim kanka ... ben yeni model bekleyeyim en iyisi....ğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim Patron" porsche panamera arabasına atladı bimin yolunu tuttu. Az önce aradım, nerdesin patron dedim sıradayım geliyorum dedi.

Bi kolide yumurta alacakmış yanında

• isakoc kullanıcısına yanıt
    5-6-7-8 hepsini sattı.

Bende iphone x ler satılmadı diye okumuştum bir yerde.

Bence çentiksiz üretecekler bunları eritmeye çalışıyorlar.
    iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 4 Mart 2018; 17:27:9 >

• yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    5.300 e piyasada bulunuyor küçük bir araştırmayla. Max 300 tl fark var arada hangi 1.100 tlden bahsediyorsun sen ? Hatta maxipuanla 200 tl farkla bulunuyor ne anlattığınızı kendinizde bilmiyosunuz ki ne 1.100 ü
  • Ayfon iks im Bimden,başka ne isterim Rabbimden....
  • Bu gibi konularda ortaya çıkan dandik hesapların "her tarafta passat golf c200 s350ler " falan diyor,kardeşim siz zaten belli kesimi zengin ettiniz,belli kesim iyice fakirleşti.Görmeniz çok normal.Etradta görürken sen alamıyorsun onu hiç düşündün mü ? Zannetmiyorum..

• Bir amerikalı vatandaşa sorun bakalım, bir telefona 5000 bin dolar verir miymiş? Bunu ancak bir türk yapar bir telefona 5000 6000 tl vermek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 4 Mart 2018; 17:48:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

cihaz ilk çıktığında applenin muhasebeciliğine soyunup şu fiyatın altında olmaz diyen kafalar vardı! fahiş fiyatların TEK SEBEBİni vergilere bağlayıp devlete saydıranlar vardı! şimdi soru şu: devlet bimden vergi almıyor mu ki 1100 tl daha düşük fiyata satabiliyor bu cihazı???!!!!

hasılı ne zaman uyanıp firmaların açgözlülüğünü yüzlerine vuracaz?

Buyrun bakın telefonun ne kadarı vergi. Vergisiz fiyatı 4242 lira.

Yani yurtdışından alırsanız en pahalı bu fiyata alıyorsunuz. Sanırım en pahalı satılan ülke de arap emirlikleri bizden sonra, orda da 4100 lira gibi bir meblağ...

Edit: Arap emirlikleri fiyatına vergisi dahildir. Ayrıca forumda apple düşmanı çok ama yarın apple fiyatları samsung’dan ve saire daha düşüğe satsa bu çamurcular da yarın samsung’a aynı şekilde çamur atmaya başlayacak. O yüzden umursamamak gerek...

Edit2:

Göründüğü üzere apple’ın bize pahalıya sattığı yok her yerde fiyatlar aşağı yukarı aynı tabii biz hariç bizim vergiler hariç olunca aynı...

Edit3: BİM’e cumhurbaşkanımızın oğullarının ortak olduğu bilinen bir gerçek BİN vergi verse ne olur vermese ne olur...(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 4 Mart 2018; 18:4:35 >

• Sadece markası İçin bu telefonun bu kadar ettiği bir gerçek..

Yaklaşık 12 yıl önce ebay dan iPhone 2 aldığımda insanlar bana tuhaf bakıyordu. Nasıl bir şey olduğunu anlamaya çalışıyorlardı.

Şimdi xiaomi kullanıyorum önümüzdeki yaz op6 düşünüyorum..

Herkes biliyorki iPhone X in üstündeki elmayı çıkar kaç kişi bu fiyatı verir?

• atakansah kullanıcısına yanıt
    İşine gelirse Aslan parçası, kabul et yada etme.

Bu benim görüşüm.

Sen 6000 TL kabul edebilirsin.

Farketmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Kimse heveslenmesin bim çalışanları her zamanki gibi karaborsa yapacaklar!!

Öyle bir hakları yok. Konuyla alakasız bir üründü tam hatırlamıyorum ama eğer o mağazaya o ürün geldiyse ilk sırada siz var iseniz alma hakkınız var. Kendilerine ayıramıyorlar. Sadece mağazaya ilk sizin girdiğinizi kanıtlayın. Öyle bir elemanı işinden ettim.

Sen hangi dunyada yaşıyorsun dostum bim A101 vs marketlerde bu tarz ürünleri alabilen bir yakının oldu mu hiç ? Benim çevremde bende dahil o kadar takip etmenize rağmen bu tarz indirimli hiç bir ürün alamadık ürünün satıldığı sabah adamlarla dükkanı açıyoruz resmen adam sattık diyemiyor ama gelmedi diye yalan soyleyebiliyor..

Ben hakkımı arayan bir bireyim sadece. Yaşadığım olayı da söyledim bana ürün bize gelmedi diye söyleyen çalışanı işten atıldı ve istediğim ürünü de aldım. Bu ürün çoğu mağazaya 1 tane de olsa gelecek. Yalan söylüyorsa sabah gittiğinde sevk irsaliyelerini iste zaten yalan attığını anlayacaksın. Genel müdürlükleri ile iletişime geç çok niyetli olan hakkını arar alır. Önceden mal ayırmak yasak.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.