Şimdi Ara

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
6
Favori
57.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Kimse heveslenmesin bim çalışanları her zamanki gibi karaborsa yapacaklar!!

Öyle bir hakları yok. Konuyla alakasız bir üründü tam hatırlamıyorum ama eğer o mağazaya o ürün geldiyse ilk sırada siz var iseniz alma hakkınız var. Kendilerine ayıramıyorlar. Sadece mağazaya ilk sizin girdiğinizi kanıtlayın. Öyle bir elemanı işinden ettim.

Sen hangi dunyada yaşıyorsun dostum bim A101 vs marketlerde bu tarz ürünleri alabilen bir yakının oldu mu hiç ? Benim çevremde bende dahil o kadar takip etmenize rağmen bu tarz indirimli hiç bir ürün alamadık ürünün satıldığı sabah adamlarla dükkanı açıyoruz resmen adam sattık diyemiyor ama gelmedi diye yalan soyleyebiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksss -- 4 Mart 2018; 13:46:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guzel fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirler aglama duvarina cevirmis basligi

• xbox2 kullanıcısına yanıt
    le tekno
  • Zenginler, elitler haydi bim sırasına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşünsene İphone X istiyorum deyip yanında getirdiğin 5000tl yi masanın üstüne usulca bırakıyorsun.
    Arkadaki yoğurt ve pirinç alan teyze çocuğuna anca sakız alabiliyorken ve Mehmet dayı fiyatlar aşırı artışından şikayet ediyorken.
  • Zenginleri dize getiren market

• Millette para var arkadaş çıkın bir dışarı sokakta en kötü araçlar golf passat tan başlıyor, herkesin elinde orta üstü telefon en kötü i6 s7 falan var, tv de reklamların yarısı konut reklamı, çayın 10 lira olduğu cafeler full çekiyor ee nasıl alınıyor bunlar biri bana açıklasın????
  • Bu telefonun bu kadar ucuz olmasının bir diğer sebebi ise ''bozdurma cihaz'' borsasından toplanmasıdır.Operatör üzerinden taksitli satılıp,müşteriden geri alınan cihazların piyasada yeniden ''sıfır'' niyetine satıldığından haberiniz yok herhalde.Bazı büyük şirketler bu cihazları toplayıp daha düşük fiyatına yada piyasasını bozmadan geri satışını yapmaktadır.Sanmıyorum ki BİM bizzat Apple yada farklı distribütör firmalardan tedarik sağlayıp bu kadar ucuza satabileceğini.
  • xiomi mi6 varken gidip bunu alıyorlar, neyse size zaten bu müstehak gidin alın.

• onore O kullanıcısına yanıt
    hocam sifir kurumsal sirketler 5499 tlden satiyor bim ise 4999 tl yani 500 tl ucuz bir bim gorevlisi bunu yapsa 5299 dan falan koyabilir ilana max dahası fiyat isterse zaten satamaz 5299a bile kimse almayacaktir ancak belki 5199 dan falan satar 200 tl için kimse uğraşmaz o riski alamaz bence 4499 tlden satilsaydi dediginiz cok doğruydu fiyat aliciya uygun al satciya uygun değil

• Epıl ın marka değerini düşürecek Bim
  • Apple da 49 kuruşa salça satsın

• Niye General Mobile 8 değil de IPhone X siz hem yerli hem de milli değil misiniz Eyyy Bim Yöneticileri !!!!!

• efsane kasa çiziksiz orjinal iPhone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 499 olsa acimadan alirdim.

• Telefonu ucuz göstermek için bim'e apple teklif götürmüştür kesin. Algıyı kırmak için 500TL ucuza satarak TV reklamından çok ucuza iş bitirmece.

• 1999 a ne zaman düşerse o zaman alacagım ben.

• Bimin fiyatı da çok pahalı..

Iphone X in gerçekte ederi taş çatlasın 1100-1500 arası..

Tasarımsal leş ve donanımsal çöp bir cihaz için olması gereken fiyat bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnyL

Bimin fiyatı da çok pahalı..

Iphone X in gerçekte ederi taş çatlasın 1100-1500 arası..

Tasarımsal leş ve donanımsal çöp bir cihaz için olması gereken fiyat bu.

Anlaşıldı.Tamam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.