Şimdi Ara

iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
415
Cevap
2
Favori
40.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 268
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • glory34 (15 mesaj) mrlion83 (11 mesaj) gosHawk. (9 mesaj) MaSSive (7 mesaj) jujuuu (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (81 mesaj) Mobil (150 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (38 mesaj) (46 mesaj) (14 mesaj) Uygulama (103 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Daha önce birçok Apple ürününü piyasanın bir hayli altında fiyatlardan satan BİM, yeni bir kampanyaya imza atıyor. 6099 TL'den satışa çıkan iPhone X, 9 Mart Cuma gününden itibaren 4999 TL'den BİM mağazalarında satışa olacak. 

2 yıllık Apple Türkiye garantisiyle BİM mağazalarında satışa sunulan 64 GB depolama kapasiteli iPhone X'un sınırlı stoklarla satışta olacağını söyleyelim bu sebepten ötürü 9 Mart Cuma günü BİM mağazalarının önünde sabahın erken saatlerinde beliren vatandaşları görebilirsiniz.

Bugüne kadar iPhone X sahibi olmak isteyip de fiyatından ötürü alamayanların ayağına çok güzel bir fırsat geldi diyebiliriz. BİM mağazalarında 9 Mart cuma günü satışa sunulacak sınırlı sayıdaki iPhone X'dan herhangi birine sahip olmak istiyorsanız cüzdanlarınızı hazırlamanızı ve erken saatlerde herhangi bir BİM mağazasının önünde bekleyişe koyulmanızı tavsiye ediyoruz. Son olarak BİM mağazalarının sabah saat 09:00'da kepenklerini açtığını belirtelim. 

|
    |

• Asgari ücretin 1600 tl olduğu ve 6000 tl den 5000 tl ye satılan bir telefona ucuz denen ülkeye Türkiye denir.

1600 lü yılların Avrupasinda devlet yöneticilerinin halka yaptığı zulümlerin hepsini şu anda yaşıyoruz.

Thomas more ütopya kitabını okuyanlar ne dediğimi anlayacaktır.
    Herkes hikaye anlatıyor, hiç bir büyük marka hedef kitlesi olmadan, şansa telefon piyasaya sürmez. O üstün, bu dandik hepsi boş işler. Kafaya oynayan tüm telefonlar belli, teknolojileri de günümüzün son noktasında. Hiçbirinin birbirinden açık ara üstünlüğü yok. Farkları ince nüanslar ve kullanıcı zevki belirliyor.

Yıllarca Nokia 6600, 6630 serileri ile özelleştirme yapmaya çalıştım, sonra Android geldi çölde vahâ gibi oldu. Elimden düşürmeden ilgilendim, kurcaladım durdum. Samsung kullandım, HTC kullandım, General Mobile'a kadar kullandım. İşin garibi yıllarca Apple'a çamur attım ama 2015'de sıfır 6s alıp en uzun süreli telefon kullanım rekorumu da kırdım. Yarın bana iPhone X da S9 da verseniz bayıla bayıla kullanırım. Zevklerim değişti, özelleştirme ile uğraşmayı sevmemeye başladım, oyun oynamamaya başladım, tasarım zevkim değişti. Yarın ise neyi seveceğimi bilmiyorum. Neticede anladım ki hepsi hikaye. Tüm bu markalar çok iyi telefonlar üretiyor. Millet de genelde zevkine hitap edeni, ulaşabildiğini, eline olanı övüp burada gereksiz yere birbirini yiyor.

Saygılar.
    Vay be, Apple garantili hem de. Eskiden Apple telefonlarında fiyat 100-200 lira oynardı sağda solda, şimdi Android gibi oldu.
    Neyse en azından bu 1000 dolara telefon satma işinin tutmadığını gösteriyor.
    Cuma günü kamerayı alıp BİM e gidecem. iphone x için kesin kavga çıkar. kavgayı videoya çekerim youtube kanalıma atarım oh gelsin izlenme gelsin paracıklar.
    Kapının önünde 20 tane takla 50 de göbek atarsın.

Maddi durumunu zora sokupta bu markaya bu kadar para verenlerin aklı kıttır
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    tencere tavaci teyzeler sıkıyorsa simdi siraya girsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aha gitti elitliği...

|
    |
    Bim bitmemiş. 2 yıl apple garantisine iyi fiyat ancak x o kadar tutmadı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 3 Mart 2018; 22:43:7 >

ORAYI YIKARLAR

Ama ben yıkmam para harcayacak yer bulamayan bir milyoner olmadığım sürece ne olursa olsun bir telefona gidip 5 bin tl vermem mümkün değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen. Yunus Emre
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj
    BİM bey n'apıyorsunuz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    çoktan adımı yazdırdım xD
    |
    |
    Bim bitmiş

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 3 Mart 2018; 22:57:32 >
    1100 lira indirimle ucuz mu oldu? Hayır. Bunu fiyatı makul sanan kekolar bulundukca, bu firmalar batmaz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1354 Mesaj
    Kimse heveslenmesin bim çalışanları her zamanki gibi karaborsa yapacaklar!!
  • Yarbay
    2897 Mesaj
    1500 tl gider 3 tane telefon alırım ve 3 tane cihaz almış olurum. Kalan 500 TL ile gezer tozarım keyfini çıkarırım.
  • Yarbay
    18563 Mesaj
    Vay be, Apple garantili hem de. Eskiden Apple telefonlarında fiyat 100-200 lira oynardı sağda solda, şimdi Android gibi oldu.
    Neyse en azından bu 1000 dolara telefon satma işinin tutmadığını gösteriyor.
    |
    |
    piyasa telefona doydu üst sınıf telefonlar 4 bin -5 bin tl olmuş.bu fiyatlarla biraz zor satarsınız eyyy samsung.... sizi gidi applecılar sizi :)
    |
    |
    cihaz ilk çıktığında applenin muhasebeciliğine soyunup şu fiyatın altında olmaz diyen kafalar vardı! fahiş fiyatların TEK SEBEBİni vergilere bağlayıp devlete saydıranlar vardı! şimdi soru şu: devlet bimden vergi almıyor mu ki 1100 tl daha düşük fiyata satabiliyor bu cihazı???!!!!

hasılı ne zaman uyanıp firmaların açgözlülüğünü yüzlerine vuracaz?
  • Yarbay
    7657 Mesaj
    Asgari ücretin 1600 tl olduğu ve 6000 tl den 5000 tl ye satılan bir telefona ucuz denen ülkeye Türkiye denir.

1600 lü yılların Avrupasinda devlet yöneticilerinin halka yaptığı zulümlerin hepsini şu anda yaşıyoruz.

Thomas more ütopya kitabını okuyanlar ne dediğimi anlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 3 Mart 2018; 23:20:30 >
    9 Mart Cuma günü tam bir izdiham yaşanacak BİM'de bu belli. Piyasaya göre 1000 TL civarında indirim yabana atılmaz. Ancak bir telefona yine de bu fiyatlar verilir mi? O tartışılır işte.. İndirimli fiyata bile en az 2 tane oldukça iyi özellikli akıllı telefon alınabilir. Sonuçta farklı farklı kullan keyfine bak. Tabii bunlar hep tercih meselesi. Ama al-satçılar'a gün doğmuş diyebiliriz.
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.