Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    80 e geliyor alıyorum o zaman maliyeti 10 tl değilde yapcak birşey yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karabibeer K kullanıcısına yanıt
    Aliexpress arama motoruna iphone 7 pu leather 1:1 yaz hocam orada en çok satılan ürüne bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabioss

Ben kullanıyorum. Uzak ara en iyi ekran koruyucu. Amerika fiyatı da 40 $. Sanırım en incesi UAG'nin koruyucusu. 0.2 mm. iPhone ekrana dokunuyorsun sanki. Çok memnunum. Kesinlikle kalite.

Link alabilir miyiz hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karabibeer K kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-76s-76s-plus-ekran-koruyucu-P106957932

• Sonunda Hamburg'dan sipariş ettiğim çok istediğim ürün Caseology Parallax 7plus kılıfım geldi :)

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

• Tutuş hissi çok çok güzel.Hiç bir kılıfta böyle güzel bir tutuş hissi yaşamadım.Belki bana göre.
  • Kılıfla kullanmayı sevmiyorum. Sadece çizikleri önlemek için tam gövde koruma önerebilecek var mı?

• iPhone 7 Deri kilifi olupta satabalicek olan var mi, orjinal sahte farketmez. Sahte derken su aliexpresste satilan cinsten :)

• fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    Hocam tek başına takımlarda oluyor böyle şeyler ben de tek başıma taktım 1 tane toz kalmış çok uğraştım bir de. Arkadaşa media marketten aldık telefonu adamlar biz aşağıda makine ile takıyoruz camı hiç sorun çıkmıyor 45tl dediler iyi tmm olsun dedik o toz takmışlar hll olsun

• Rİngke Onyx iPhone 7 Kılıfı almak isteyenler var ise indirim yapmış satıcı.

N11 pdateknoloji Ürün Linki

Ben Kasım sonunda 99,12 TL'ye almıştım. Şu an bu linkte benim aldığım satıcının güncel fiyatı 61,12 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpBörü -- 27 Şubat 2017; 11:59:50 >
  • Konuda çok fazla gereksiz tartışma mesajı var. Dikkat edelim konuşmalarımıza burası atışma konusu degil paylaşım konusu. Kolay gelsin

• Bugun jetblack'in arkasina jelatin taktirdim. Onde de koruyucu jelatin var. Kilif kullanmicam bakalim. Risk budur.

İleride belki apple silikon kilif alirim. Bir tek o hosuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

Orijinalden alıntı: trancebabe

Arkadaşlar çok istediğim Caseology Parallax modelini bir tanıdığım vasıtası ile Almanya üzerinden spariş ettik.Umarım Türkiye'ye gönderme konusunda sıkıntı yaşamam.DHL ile gönderim yapacak.Tahminimce 10-15 güne elimde olur.
     *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Bu kılıftan başka isteyen var mı ?

Amerikadaniste.com vasıtasıyla masrafı bölüşüp alabiliriz. 3 erli gruplar halinde

Ben katılabilirim fiyat ne oluyor ?

• visualize kullanıcısına yanıt
    Tam hesaplamadım ama kişi başı 120 oluyor İşte ne masraf edildi ise ikiye böleceğiz eksik ya da fazla üstünü tamamlayacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fabioss F kullanıcısına yanıt
    Kenarlarda hava boşlukları kalıyor mu ? Spigen cam koruyucu almıştım onda da olmuştu bu sinir bozucu hava kanalı. Bunda da var mı acaba ?

• Smoch kullanıcısına yanıt
    3. Kişiyi mi arayacağız ?

•  *** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

Bu da benim kapağım

• mehmetius kullanıcısına yanıt
    iphone 7 için olanını aldım bekliyorum, abim de kullanıyordu memnundu öyle aman aman koruma sağlamıyor tabii ki ama çizilmelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. kılıf kullanmayı sevmediğimiz için aldık.
  • mehmetius kullanıcısına yanıt
    çok kayıyor haberiniz olsun
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.