Yarbay
29 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
77 üye
Görüntülenme
Toplam: 224 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Sorunsuz kullandığım Samsung 970 EVO normal ssdyi taktıktan sonra sorun yaratır oldu ve Secure Erase olmuyor.

İçine dosya atılmıyor.

M2 kullanırken boş olması gereken sata portları da boş olmasına rağmen ne yaptıysam çözülmedi ara ara kayboluyor disk part vb gibi biçimlendirmeler yapınca geri gelebiliyor donuyor dosya atılmıyor
Merhaba arkadaşlar sistemimi normal SSD'ye kurup Samsung evo 960 250gb m2 nvme diskimi de hız gerektiren uygulamaları açmak için ayrı olarak kullanmak istedim fakat bir hata yaparak Secure erease demeden normal hard disk biçimlendirir gibi biçimlendirdim sürekli donma sorunu yaşadım ve şuan m2 gözükmüyor bile

Secure Erease sonraları denediğimde usb boot etmedi hiç bir şekilde yapamadım ne yapabilirim ? Şuan gözükmüyor disk partda donuyor biçimlendirsem de donuyor
.
Bir proje için Floppy Disket lazım (Küçükçekmece)

ya da siyah tomografi filmi

var mı küçükçekmece civarında olan
.
Samsung CHG90 KULLANICILARI

49" 3840x1080 çözünürlük
144 hertz
Amazon.com dan alınma Evga Ekran kartları kaç yıl garantili oluyor ? bir de bir yere kayıt etmeye gerek var mı ?
https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-HYBRID-GAMING-Technology/dp/B074D7S8HR
Private HD Üyelik lazım var mıdır ? ücretli de olur
Ücreti karşılığında Battlefront 2 kapalı beta key verebilecek var mı ?

Not: 1 Ekimden önce pre-order yapanlara kapalı beta keyi gönderildi. Ayrıca 1 adette arkadaşları için ekstradan gönderildi.
Yeni binaya taşındım. Etrafımdaki binalarda internet var. Bina tesisatı tamam olmasına rağmen internete bağlamıyorlar.

Komşum Mart 2017 de ben ise Mayıs 2017 'de Türk Telekom İkitelli Müdürlüğünden taahütlü başvuru yaptım.

Ne gelen var ne giden. Gidip telekomla konuştum listeye alınmışsınız kazı listesindesiniz gibi vs. dendi. (3 ay önce)

Tüm mecralardan şikayet etmeme rağmen. 4440375 'den aranıyorum ve hiç bir faydaları olmuyor.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Bilgisayar
iPad
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.439
İkinci El Bölümü Mesajları: 878
Konularının görüntülenme sayısı: 760.490 (Bu ay: 1.193)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.018 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.