Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapaklı kılıf tavsiyesi olan var mı böyle sağlam markalardan ?
  • Arkadaşlar belki deneyen olmuştur, deneme şansım yok, iphone 7 kılıflar 6s ile uyumlu mu ? 6s de Alt taraftaki kulaklik girişinin uygunluğu önemli degil. Iphone 7 kılıfların kamera bölümü büyük 6s lere de uyacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Arkadaşlar belki deneyen olmuştur, deneme şansım yok, iphone 7 kılıflar 6s ile uyumlu mu ? 6s de Alt taraftaki kulaklik girişinin uygunluğu önemli degil. Iphone 7 kılıfların kamera bölümü büyük 6s lere de uyacağını düşünüyorum.
    Hayır uyumlu değil kamera yerleri farklı ama boyut olarak nerdeyse aynı telefonlar

• Spigen kılıfın stand kisminin ucu kirildi elinde fazla olan varsa pm ile donus yapabilir mi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STATIC-X

Piyasadaki temperli camlar ekranda kucuk kaldıgından elım kenarlara değince müthiş sinir oluyordum. 3D temperli camı denemek istedim dün aldım ve ön tarafta hiç bir boşluk kalmadı ve ekranı tam kapladı. Jetblack ve silikon apple kılıf güzel durdu birisi parlak siyah birisi mat kırmızı gibi denemek isteyenlere bu ikiliyi önerebilirim.

Fotoğraftaki kılıfı arıyorum. Ucuz yollu nerede bulabilirim acaba?

• burak4242 kullanıcısına yanıt
    ben mavi orijinal aldım, telefon düştü ve altı açık olduğu için orada ufak bir ezilme oldu. Daha sonra takmadım kullanmadım duruyor öyle, çinden gayet güzel kaliteli sert yada yumuşak tam koruyan kılıflar alıyorum size de öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Fotoğraftaki kılıfı arıyorum. Ucuz yollu nerede bulabilirim acaba?

Alıntıları Göster
    Var bende kırmızi 7-8 icin vereyim size ucuz yollu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'ten birkaç mağazaya baktım şık kılıflar var fakat ben Apple'ın orjinal lansman kılıfını arıyorum hocam ya.

Ne kadar hocam mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 6 Mart 2019; 23:11:50 >
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Anladım gerçekten kaliteli kılıf, aklınızda olsun alacaksanız da deri olanını alın, onunda altı açık ama en azından cebinize rahat sokup çıkartırsınız, silikon olan yapışıyor gibi ve köşeleri de aşınıyor. Şimdiden güle güle kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: uuzzttaa

arkadaşım bu linkten bulabilirsin, logo var yazanlarda apple logosu oluyor ben aldım kullanıyorum
    https://tr.aliexpress.com/item/Var-LOGO-Orijinal-Resmi-Silikon-iphone-i-in-k-l-f-7-8-Telefon-iphone-i/32997355581.html?spm=a2g10.search0104.3.25.59375167YVBvxT&transAbTest=ae803_4&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_1_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536%2Csearchweb201603_51%2CppcSwitch_0&algo_pvid=68123612-c7ec-4ae4-8e15-3e1a32ce74a6&algo_expid=68123612-c7ec-4ae4-8e15-3e1a32ce74a6-3
    Kılıf işini bugün hallettim hocam. Kaymayan bir silikon kılıf aldım. İçi standart plastik. Dışı mat turuncu. Bu da kenarda dursun. Teşekkür ederim. Bu aralar ucuzundan AirPods bulmaya çalışıyorum. Aklım onda

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Arkadaşlar ae'de Baseus marka bir kılıf aldım. Kalıbı, telefonu sarması, hissiyatı ve görüntüsü muhteşem. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

Hocam selamlar.Kamera kısmının oradaki açıklık uzun kullanımda kalıcı iz bıraktı mı?bilgi verebilirmisiniz?

• arkadaşlar, merhaba,7 plus un camı kırıldı, apple sitesinde 1139 yazıyor ekran değişimi, şimdi ilk iş ne yapmak lazım servise gitmesi için, bulunduğum ildeki servise mi bakmalıyım? tecrübeli arkadaşlar ne önerirsiniz ?
  • Hb de mobil e öze %30 indirim var..

• Arkadaşlar sadece çizilme gibi durumlar için yani düşme hariç, çok çok ince telefonu iyi saran bir kılıf arıyorum. Var mı bu tip kılıf kullananlar?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.