Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.537
Cevap
62
Favori
136.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

İngilizcesi olan bir arkadaşa sordum okuyacak ona göre karar vericem

Huysuz ihtiyar paylaşmış kılıf beyaz değil telefon beyaz :)

Hocam şöyle ki Screen Protection bölümündeki ''Case Fit'' kılıf ile kullanıma uygun olmalı.
    Body Protection'da ise ki buna eminim mat/parlak ve tamamen uçtan uca kaplamalı(Wrap) şeklinde seçim yapıyorsunuz.

Arkadaşım Şuan Amerika'da. Önümüzdeki cuma dönecek. Eğer 5 günde kargolayacaklar ise sipariş vereceğim.

Aksi halde BodyGuardz alacağım ki en iyisi de bu full body kaplama olarak.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=JOifse2xbqY

spigen 7 için yakında çıkarır , bekleyeceğim sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

quote:

Hocam şöyle ki Screen Protection bölümündeki ''Case Fit'' kılıf ile kullanıma uygun olmalı.
    Body Protection'da ise ki buna eminim mat/parlak ve tamamen uçtan uca kaplamalı(Wrap) şeklinde seçim yapıyorsunuz.

Arkadaşım Şuan Amerika'da. Önümüzdeki cuma dönecek. Eğer 5 günde kargolayacaklar ise sipariş vereceğim.

BodyGuardz daha pahalıymış hocam tek başına 39-44 dolar kargo ile kim bilir kaça gelir...

• Jet black için Elago Slim Fit 2 şeffaf kılıf siparişi verdim. İnternette örnek yoktu ama ilan fotografında gayet şık ve kibar duruyordu. Ürün gelince görüşlerimi paylaşacağım.
    Jet black için başka şeffaf kılıf alıp memnun kalan varsa belirtirlerse ve fotoğrafını paylaşırlarsa sevinirim.
    Sipariş verdiğim ürün bu
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-plus-kilif-seffaf-renksiz-elago-slim-fit-2-243698743

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

quote:

BodyGuardz daha pahalıymış hocam tek başına 39-44 dolar kargo ile kim bilir kaça gelir...

Hocam bu işin ustası BodyGuardz ve Zagg.

Aşağıya linki ekliyorum. Fiyatı Full Body olarak 24$. Hem 7 hem de Plus için aynı. Bu 1 hafta içinde teslim olsa bunu sipariş edeceğim ama.

http://www.bodyguardz.com/apple-iphone-7-clear-skins-full-body-protector.html

• Bu full body ürünleri satıp uygulayan bi yer olsa ne güzel olud.
    Bu kadar para verince düzgün uygulama endişesi oluyor.

Clear Coat biraz daha kaliteli olsa 100 tl kendileri yapıyor ve ömür boyu garantili 10 tl verip her seferinde ön arka değiştirebiliyosun. Ama ele yapışan değişik bir yapısı var birde ön kısma yapınca sanki bi pürüzlü gibi oluyor ekran sanırım malzemeden yoksa direk yapmak en mantıklısı pırıl pırıl teslim ediyorlar

• 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    Bunları almak istesem alırımda, o kadar beceriksizim ki normal cam fimleri becerip takamıyorum.
    Spigen'den ultra fit jet black kılıfı sipariş verdim gelince eklerim konuya bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Bunları almak istesem alırımda, o kadar beceriksizim ki normal cam fimleri becerip takamıyorum.
    Spigen'den ultra fit jet black kılıfı sipariş verdim gelince eklerim konuya bende.

Kaplaması aslında oldukça kolay sayılır. Her telefonumu aldığımda kutusundan çıkar çıkmaz bu jelatinlerle kaplarım anında.

Bundan bir kaç yıl önce içinden uygulama için sprey çıkıyordu. Spreyi jelatine sıktığınız zaman telefonun üzerinde jelatini yerleştirmek, zemin kayganlaştığı için çok kolay oluyor. Aynı durum arkası içinde geçerli. Belki köşelere jelatini kıvırmak biraz uğraştırabilir ama sandığınız kadar zor değil inanın.

Dediğim gibi getirtme şansım olursa anında bundan alacağım.
  • 12gorkem12 kullanıcısına yanıt
    N11 e düşerse falan ordan alırım belki ve ayrıca o dediğiniz sprey saf suydu sanırım.
    En son 4s'de ZAGG tecrübem vardı, baloncuk kalmıştı ondan sonra tövbe ettim.
  • quote:

N11 e düşerse falan ordan alırım belki ve ayrıca o dediğiniz sprey saf suydu sanırım.
    En son 4s'de ZAGG tecrübem vardı, baloncuk kalmıştı ondan sonra tövbe ettim.

Zagg'da kullandım. Bahsettiğiniz baloncuklar 2 gün içinde geçti bende. Tabi ilk uyguladığımda kalan baloncukları dışarı doğru olabildiği kadar temizlemiştim. 2. gün tertemizdi.
  • fairfight94 kullanıcısına yanıt
    Kılıfın adı nedir hocam ?

• Arkadaşlar spigen'nin arkası sararma yapmayan şeffaf kılıfı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

6 ve 6s on koruma oluyor ama arka olmuyor

Vatan dan 6s Ttec kırılmaz camın iphone 7 ye uymadığını söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbull35 -- 17 Ekim 2016; 14:09:51 >
  • ben 6s için gecen yıl aldıgım ön korumayı 7 ye sıkıntısı taktım... ama bendekı cam koruma degıldı.. normal seffaf korumaydı.. ayrıca 6s ile 7 arasında ön kısımda değişiklik olmadı..

https://tr.aliexpress.com/item/Original-CAFELE-Phone-case-for-iphone-7-Ultra-Thin-Cute-Candy-colors-PP-cases-for-Apple/32726486028.html?spm=2114.13010608.0.0.ZR3i0v&detailNewVersion=&categoryId=380230

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 17 Ekim 2016; 15:17:44 >

• quote:

Hocam kılıf geldiğinde yorum yaparsanız ve fotoğraf atarsanız sevinirim.Bende almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım
  • iphone 7 için tempered cam önerisi olan var mı? mümkünse amazon.com dan olsun ve türkiyeye gönderebilinsin :)
  • alibabadan 3d screen protector olarak arayın ..
  • Çinden mi abd den mi hızlı gelir ürünler

• selam arkadaşlar spigen.com.tr den iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Liquid Crystal ürünü aldım biraz önce geldi kıllıfın köşesinde hata var spigene durumu bildirdim fotoğraf gönderdim ek yeridir orası diyorlar o bölge delik desem delik değil bu üründen alıpta böyle sorunla karşılaşan var mı

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***
  • arkadaşlar bu nasıl ben çok beğendim estetik bence ancak gel gör ki en güzel renk olan siyah olan gönderilmiyor diğer renkler gönderiliyor :) başka yerden bulabilir miyiz acaba

https://www.amazon.com/gp/product/B01LYSGKP5/ref=s9_psimh_gw_g107_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=&pf_rd_r=KSVKZ50SZEDT6C3BPYE3&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=6aad23bd-3035-4a40-b691-0eefb1a18396&pf_rd_i=desktop

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.