Şimdi Ara

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.538
Cevap
62
Favori
136.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kılıfsız ve koruma camsız kullanmayı severim. Ama işteyken kullanmak için dün zorludan apple siyah deri kılıf almıştım. Biraz pahalı ama kaliteli. Kılıfı çok sevdim sahiden çok kaliteli, dokunma hissi çok güzel ve yumuşak derinin. Siyah renk sevenlere kesinlikle deri kılıfı tavsiye ederim. Silikon siyahından daha siyah duruyor. Telefonla çok şık duruyor 2 gündür çıkarmadım, karada da kullanırım ben bunu. Telefonu hiç kabalaştırmıyor ve koruma için gayet yeterli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 16 Ekim 2016; 5:07:06 >
  • Storelarda ekran koruyucu için bir makina geleceği ve onunla ekranlara koruyucu takılacağı haberleri çıkmıştı geçen yıl bilgisi olan var mı ?

Hayata geçirilmedi mi ?
    Belkin firması yapmıştı sanırım ..

• Ben Plus için Spigenden Liquid Armor aldım. Ekran koruyucu cam için iyi bir yer bulamadım daha. Bulanlar varsa konuya yazsın mutlaka
  • Mediamarktta 40 tlye dandik bir cam ekran koruyucu taktırdım.Ttec olduğunu iddia ediyorlar.Yan kısımları tam oturmuyor.
    Ekranın tamamını kaplayan cam koruyucu ve güzel ve sağlam bir kılıf bulan arkadaşlar paylaşırlarsa güzel olur.

• sağlam koruma istiyorlarsa Slim Armor alsınlar htc kullanırken almıştım ancak kalınlaşıyor telefon haberiniz olsun ama tank gibi oluyor diyebilirim :) jet blakc rengi merak ettim ah bide simge kısmı açıklık bırakmasalardı ben likit amor aldım bakalım memnun kalıcak mıyım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

sağlam koruma istiyorlarsa Slim Armor alsınlar htc kullanırken almıştım ancak kalınlaşıyor telefon haberiniz olsun ama tank gibi oluyor diyebilirim :) jet blakc rengi merak ettim ah bide simge kısmı açıklık bırakmasalardı ben likit amor aldım bakalım memnun kalıcak mıyım...

Ben de s plusta tough kullaniyorum o logo acikligi beni de rahatsiz ediyor. Millete sanki gormemisin applei olmus tutmus logoyu gösteriyor gibi geliyor bana.
    Korumasi gayet güzel orasi gerçek

• 9tl ye silikon kilif ve ekran cami aldim.
    45tl ye de Spigen rugged armour
    2 3 ay silikonu kullanirim telefonun disi gozuksun tasarimi falan zevkimi alinca spigene gecerim.
    Telefon 7plus 128 jet ve ya mat.

• 6s kırılmaz cam iphone 7 ye oluyor mu

• Beyler 7 için ön arka cam var mı bildiğiniz baktım bulamadım

Birde 6s camları 7 uymuyor sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ve 6s on koruma oluyor ama arka olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: l

quote:

https://www.bestskinsever.com

S7 edge için almıştım bence en kaliteli ürün full body kaplama in.
    Grup olursak çok cüzzi rakamlara getirebiliriz.. çünkü tek siparişte ürün bedeli kadar kargo çıkıyor ama 5 ürün birleşip alırsak tek olan kargoyuda 5e bölünce gayet alınası olur bence...

Organizasyon yapıcak varsa ben hemen 2 set alarak katılırım.

beni ekleyin hocam bende istiyorum, umarım uygulaması kolaydır

Organizasyonu yapıcak vaktim yok ama 2 set ile katılırım 1 set siz toplam 3 etti 2 set daha bulursak 5 iyi bir limit üstü risk olur gümrük açısından. Organizasyonu düzenleyene göndericez ödemeleri sipariş geçilecek. Kendisine ulaşıncada bize gönderimleri yapıcak.

Uygulaması kolay birşey mi sen tecrübelisin sanırım ona rağmen iki tane alıcam diyorsun biz 3 falan alalım herhalde :)

Bende hiç beceremiyorum 1 set ondan yedek aldım ama rica edicem telefoncuda falan yaptırıcam bende :) organizasyonu yapıcak birini bulabilirsek 6 set oldu şuanda ama kim organize eder bu durumu ?

bende alırımda adama güvenceğiz parayı göndereceğiz şehir dışı olan varsa kargolanacak ist içi elden teslim et diyen olursa baya uğraş gerçekten...

Forumdan biri olucak canım sıkıntı yok..

sen bu bestskinever dan satın aldın mı daha önce ben denedimde 38.97 $ tutuyor sanal kart limitini 125 tl yaptım almadı yine hata verdi başka bir sitede var mı amazon gibi ebay gibi....

• Spigen'in %25 indirimini ben de kacirmadim. Gunmetal slim armor, bence beyaz modellerle iyi gorunuyor. Arkasindaki kick stand dedigimiz ayak da cok ise yariyor. Hoparlor cikisinin yukari dogru yonlendirilmis olmasi da stereo sesin dengesine katki sagliyor.

*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU***

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Ben satın alan bir grup vasıtasıyla almıştım s7 edge için..
    2 model var biri tam kaplıyor biri kılıfla kullanabilmen için kenarlarda biraz boşluk bırakıyor. Üzerine kılıf taktığında köşelerden kalkmasın diye.

Onun dışında parlak ve mat ürün var mat olanlar yaklaşık 1 $ daha pahalı oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satın aldığım spigen böyle duruyor telefonla. Bence en şık,telefonu gösteren ve bunla beraber en iyi koruyan kılıflardan biri. Tavsiye ederim size de. Bu arada kılıf parmak izini çok göstermiyor dikkatli bakmanız gerekiyor. Fotoğrafları kılıfı silmeden çektim daha rahat görün diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairfight94 -- 18 Ekim 2016; 15:55:36 >

• visualize kullanıcısına yanıt
    Screen Protection kısmındaki seçenekler glossy matte var bide bunların case fit leri var fark nedir
    Body Protection kısmı var bide full wrap ve simple versiyonları var senin dediğin burası sanırım simple seçersek kılıfla kullabilriz değil mi

ama screendeki iki seçenek ne oluyor tam olarak ben kılıfla kullanmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..ScReaM

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler renksiz, ince ve malzeme kalitesi iyi bir kılıf arıyorum. Ne önerirsiniz? Telefon iPhone 7 Plus

Spigen Ultra Hybrid öneririm size hocam Bende aldım yarın elimde olur..

www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid,PR-2123.html

Hocam spigen diye markalı kılıf alıyoruz ancak diğer silikon renksiz kılıflar gibi sararır mı bu kılıflar 80 TL üzerine?

Hocam bunun arka tarafı yumuşak yapılı değil bildiğiniz sert cam gibi. Bu nedenle sararma olmaz. Ayrıca yarın gece 12 ye kadar indirim var. 59 liraya gelecek. Axes kart var ise 6 taksit bile yaptırabilirsiniz :) indirim kodu: SpigenLove

Anladım hocam bu kılıfında köşeleri çok küt sanki Şu kılıfa ne dersiniz koruma anlamında ve de malzeme kalitesi tabikide

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma,PR-2131.html

Hafif ve orta şiddetli düşmelerde, çiziklerde korur telefonu hocam. Yalnız yumuşak silikon malzeme kullanılmış. Sararma ihtimali fazla :)

Yumuşak silikonsa 10 liradan satılan kılıflardan pek farkı olmaz sanki Diğer kılıfın arkası cam demişsiniz, o da parmak izi bırakmaz mı?

Aynen hocam o kadar para vermeye gerek yok yumuşak kılıf için :)

Evet parmak izi bırakıyor ama en azından hem daha korunaklı hem de sararma yok Ayrıca görsel olarakta cihazı bozmuyor. Sanki sadece bumper takmışsınız gibi duruyor.

hocam bu kılıfla crystal hybrid arasındaki fark nedir ben crystal hybrid aldım ama farkı hala anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler renksiz, ince ve malzeme kalitesi iyi bir kılıf arıyorum. Ne önerirsiniz? Telefon iPhone 7 Plus

Spigen Ultra Hybrid öneririm size hocam Bende aldım yarın elimde olur..

www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Ultra-Hybrid,PR-2123.html

Hocam spigen diye markalı kılıf alıyoruz ancak diğer silikon renksiz kılıflar gibi sararır mı bu kılıflar 80 TL üzerine?

Hocam bunun arka tarafı yumuşak yapılı değil bildiğiniz sert cam gibi. Bu nedenle sararma olmaz. Ayrıca yarın gece 12 ye kadar indirim var. 59 liraya gelecek. Axes kart var ise 6 taksit bile yaptırabilirsiniz :) indirim kodu: SpigenLove

Anladım hocam bu kılıfında köşeleri çok küt sanki Şu kılıfa ne dersiniz koruma anlamında ve de malzeme kalitesi tabikide

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma,PR-2131.html

Hafif ve orta şiddetli düşmelerde, çiziklerde korur telefonu hocam. Yalnız yumuşak silikon malzeme kullanılmış. Sararma ihtimali fazla :)

Yumuşak silikonsa 10 liradan satılan kılıflardan pek farkı olmaz sanki Diğer kılıfın arkası cam demişsiniz, o da parmak izi bırakmaz mı?

Aynen hocam o kadar para vermeye gerek yok yumuşak kılıf için :)

Evet parmak izi bırakıyor ama en azından hem daha korunaklı hem de sararma yok Ayrıca görsel olarakta cihazı bozmuyor. Sanki sadece bumper takmışsınız gibi duruyor.

hocam bu kılıfla crystal hybrid arasındaki fark nedir ben crystal hybrid aldım ama farkı hala anlamadım

Hocam Crystal Hybrid çok kalın ve arka koruma kısmı yumuşak işlemeli silikondan oluşuyor. Bu silikon ilerde sararma yapabilir. Ayrıca kalın olduğu içinde ağırdır.

Ultra Hybrid ise ince ve arka koruma kısmı sert plastikten üretilmiş. Sert plastikten üretildiği için sararma yapmaz ayrıca ince olduğu için hafif olur.

• Telefonlarımı 5 kere düşürüp kıran biri olarak fikirlerimi yazayım. Bu kılıfların %90'ı işe yaramıyor. Sadece 6S plus varken kullandığım cüzdan tipi kılıflar gerçek bir koruma sağlıyor. Bu nedenle 7 Plus için yine cüzdan tipi kılıf aldım. Türkiye'de suni deriden üretilen rezil kılıflar bulunduğu için Amazon'dan orjinal Pierre Cardin marka cüzden tipi deri kılıf satın aldım. Ürün henüz gelmedi ama gelince buraya fotoğrafını koyacağım.

İncelemek isteyenler için:

https://www.amazon.com/gp/product/B01M1E4KUW/
  • fairfight94 kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran jelatin mi yoksa temperli cam mı? Birde nereden temin edebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.