Yarbay
17 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar
Suan router(kablo ile modeme bagli) olarak tplink 740n kullaniyorum. 5ghz f/p router tavsiyesi istiyorum. Onerilere acigim.
Merhabalar, is icin kullanilacak, dvi ya da hdmi dan baglayabilirim. Ekstra bir beklentimiz yok. Maks 700₺ ye kadar cikabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaslar
Gunluk isler icin ofis bilgisayari toplayacagim.
Butce 2000-2500 arasi olacak.
Ekran karti onboard kullanilicak.
Monitor, klavye, mouse olmayacak.
Tavsiyelerinizi bekliyorum
Merhaba
Skynet internet kullanmayi dusunuyorum, anten ile veri alisverisi yapiliyor, btk nin karari ile akn kalkacak ancak kendilerinin sundugu paketlerde akn li teklifler var, hizi en uygun paketi alip yeni yilda sinirsiza gecis yaparlar mi? Fikriniz var mi?
Merhaba
Eski bir laptopuma ssd takmayı düşünüyorum. Kapasitesi önemli değil, tavsiyelerinizi alabilir miyim
Merhaba arkadaslar
Iphone 7 kullaniyorum
Aldigimdan beri bataryam 362 cycle( döngü) olmus. Programlar %13.3 kayip oldugunu gosteriyor. Normal mi sizce ?
Merhaba
Sagemcom dt hy6100 kutusunu kullaniyorum. Yakin zamanda 4k 55" televizyon aldim. 4k kutuyu arastirdim ancak henuz 4k yayin olmadigi icin pek onerilmemis gibi. Daha iyi goruntu kalitesi icin hangi kutuya gecmemi onerirsiniz?
Arkadaşlar merhaba
13 senelik pioneer 55 ya da 54" lik plazma kullanıyorum. Miladı dolmaya başladı.
Yakın zamanda 55" veya birazcık daha büyüğü ile değiştirmeyi düşünüyorum. 5-7bin tl arası bütçem mevcut.
Önceliğim uzun senelerce götürücek bir tv olması, ardından görüntü kalitesi gelebilir. 5+1 ses sistemine bağlayıp kullanacağım, şuan wd tv hd media player kullanıyorum. Önereceğiniz tv'ye direk usb bağlayıp filmlerimi izlemek istiyorum.
Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz değerlidir. Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba
superonline fiber kullanıyorum, 100mbit'lik paketine sahibim, son 4-5 gündür 0.35mbps download 5.0mbps upload hızı alıyorum, ara ara kopmalar oluyor gidip geliyor falan.. Bu sorunu nasıl çözebilirim? sorunun hatta olduğunu nedense düşünmüyorum, 3,5 senedir sorunsuz kullanıyordum.. 253s modem mevcut, acaba modem ömrünü mü tamamladı? önerilerinizi bekliyorum
Arkadaşlar merhaba
Kasa kesinlikle inventustan toplanıcak, 3 5 in hesabını yapmayıp hizmet satın alınmak isteniyor, herhangi bir garanti durumunda inventusun asla mağdur etmediğini biliyoruz.
Oyun oynanmayacak bu sebeple işlemcinin ekran kartı kullanılıcak

İşlemci: Intel G4560
Anakart: h110m olucak ancak b150 kafamı karıştırmıyor değil.
h110m olarak
msi h110m pro vd (vga+dvi)
msi h110m pro vh (vga+hdmi)
msi h110m pro d (dvi)
üçü arasında kaldım, tek farklı görüntü çıkışları mı? başka bir fark varsa lütfen söyleyin, aralarında fiyat olarak çok az fark var.
kafamı karıştıran b150 modeli aşağıdakihttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7743

Ram: 8gb olucak ama inventustan hangi ram'i seçmeliyim bilmiyorum. 1-2 sene sonra 16gb a upgrade edilmesi gerekecek bu sebepten direk 16gb alınıcak(en önemli kararsız kaldığım kısım!!)
Kasa: Çalışma ortamı 30+ olacağı için zalman z3 plus alınacak. Soğutma önemli.
Power: Kararsızım, uzun ömürlü olması önemli, sıcaklıktan dolayı 3-4 senede, bir psu bozuluyor.
Ssd: Samsung evo 850 alınıcak, 5 sene garantisi olması ve çalışma ortamının sıcak olması sebebi ile garanti önemli olduğundan başka bir model düşünülmüyor.

Bu akşam-yarın sipariş geçilcek lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Şimdiden çok teşekkürler. !
Hakkında
Meslek: Muhendis
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.888
İkinci El Bölümü Mesajları: 208
Konularının görüntülenme sayısı: 209.242 (Bu ay: 562)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 52 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.