Şimdi Ara

İphone 7 10.3 sonrası şebeke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 7 sahibiyim ios 10.3 sürümüne geçtim itunes tan temiz kurulum yapmama rağmen bazen 5-10 saniye kadar servis yok uyarısı alıyorum sonra şebeke tekrar geliyor vodafone kullanıyorum 10.2.1 de böyle bir sorun yaşamıyordum benimle aynı durumda olan var mı? Ve daha önceleride bu sorunu yaşayan çok arkadaş olmuştu ne gibi bir yol izledi bu arkadaşlar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylezof77 -- 29 Mart 2017; 19:22:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok sık olmasada bende de oluyor. İphone 7 plus. İos 10.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarbulut

Çok sık olmasada bende de oluyor. İphone 7 plus. İos 10.3

10.2.1 de var mıydı bu sorun kardeş sende

• Turkcelliyim daha önce hiç yaşamadım.

• Bende bu sorun aldığımdan beri var. 10.1 den geçtim 10.3 e. Zamanında 10.1 i sıfırdan kurmuştum. Bendeki sorun donanımsal zaten. 3g de çok şebeke gidiyor. Hücresel açık olmasa bile. 10.1 deyken 2g seçebiliyorum. Sıkıntı olmuyordu. Şimdi 10.3 ile hep 3 g de olunca sürekli kopuyor. En kısa sürede garantiye verecem. Sizde 10.2.1 de yoktu diyorsanız 10.3 ü temiz kurulum yapmayı deneyim. Yedekten yüklemeden

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

Bende bu sorun aldığımdan beri var. 10.1 den geçtim 10.3 e. Zamanında 10.1 i sıfırdan kurmuştum. Bendeki sorun donanımsal zaten. 3g de çok şebeke gidiyor. Hücresel açık olmasa bile. 10.1 deyken 2g seçebiliyorum. Sıkıntı olmuyordu. Şimdi 10.3 ile hep 3 g de olunca sürekli kopuyor. En kısa sürede garantiye verecem. Sizde 10.2.1 de yoktu diyorsanız 10.3 ü temiz kurulum yapmayı deneyim. Yedekten yüklemeden

Denedim yine oldu tekrar bi temiz kurulum yaptım bakalım ne olcak

• Yeni güncelleme sonrası her zaman 4g de kalmaya çalışıyor. 2 kademe bile çekim gücüyle 4g de kalmak için zorluyor. Bü sebeple hem şarj hemde şebeke sorunları çekeceğiz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

Yeni güncelleme sonrası her zaman 4g de kalmaya çalışıyor. 2 kademe bile çekim gücüyle 4g de kalmak için zorluyor. Bü sebeple hem şarj hemde şebeke sorunları çekeceğiz sanırım.

O zaman sorun bana has değil iyi çekmeyen yerlerde herkesde benzer sorunlar oluyor ilginç,

• Mesela en son yazımı yazdıktan sonra bi noktada tek nokta kaldı ama sayfada filan dondu kaldı. Sonra baz istasyonu değişince devam etti yüklemeye ve sinyal seviyesi yükseldi

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

Mesela en son yazımı yazdıktan sonra bi noktada tek nokta kaldı ama sayfada filan dondu kaldı. Sonra baz istasyonu değişince devam etti yüklemeye ve sinyal seviyesi yükseldi

Sizde de 10.2.1 de böyle bir sorun yok muydu

• 10.3 ile operatör güncellemesi yaptılar 2G'yi kaldırdılar ondan kaynaklanıyor

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Hocam bende turkcell kullanıcıyım ve hat güncellemesi(2g/3g/LTE kendi belirlediği güncelleme) geldiğinden beri telefonun kamerasının altı ve 3cm altı facetime snapchat ve telefon konuşmalarında aşırı ısınma yapıyor sizde de bu sorun mevcut mu acaba? 5dk da aşırı bi ısı oluşuyor. Apple destek ile bağlandı ve telefonda hata bulamadı acaba hat kaynaklı mı diye merak ediyorum. NOT:youtube da 1 saat video izliyorum o kadar ısınmıyor

• RazorEmmi kullanıcısına yanıt
    Bende elmanın tam orta üst tarafında ısı oluşuyor fazla kurcalayınca hocam youtubede falan braz artıyor sıcaklık.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Bende de elmanın sol üst kısmında oluyor. Facetime snapchat ve aramalarda test ettiniz mi ısınma oluyor mu ?

• merhaba, iphone 7 256gb kullanıcısıyım cihazı yeni aldım ilk aldığımda ios 10.1 yüklüydü ve sanki şarjı daha iyi gidiyordu gibi geldi (psikolojikte olabilir) bir kaç gündür ios 10.3 kullanıyorum 10.1 de hücresel veride 2g 3g 4g seçenekleri vardı telefon boşta çalışırken ben genelde 2g de tutarım hem daha az radyasyon yayıyor hem şarjı uzun gidiyor hemde anlık wtsapp mail gibi bildirimlerden haberdar olabiliyordum fakat, yeni ios 10.3 sürümünde sadece 4g var hücresel seçeneklerinde apple niye böyle bir saçmalık yaptı sizce ios 10.3.2 de hücresel 2g 3g 4g seçenekleri olacakmı beklemeye değermi yoksa cihaza sıfırdan ios 10.2.1 mi kurmalıyım ?
  • 10.3.1 yayinalndi..

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

10.3.1 yayinalndi..

güncelledinizmi hücresel veri seçenekleri varmı ?
  • dost..:) kullanıcısına yanıt
    Bende cihaz yok hocam 1 aydie cihazsizimm:))

• 10.3.1 e güncelledim malesef hücresele 2g özelliği gelmemiş sadece lte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost..:) -- 3 Nisan 2017; 23:13:43 >
  • ben telefonu aldığımdan berli bu sıkıntı var (ip7) türktelekom hattım ama işyerinde 6s, 6s plus da var onlarda türktelekom ve turkcell olan var hepsinde aynı sıkıntı.

ben artık sıkıntının operatörlerde değil ios 10da olduğunu düşünüyorum.

bu telefonu aldığımdan beri aradım telin kapalıydı diyen bir sürü kişi oldu.

işlemci a10 füsyon ama telefon çekmiyor :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.