Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EinsteininTorunu

Geçen sene iPhone 5S 32GB Apple Store TR üzerinden 2,300 TL küsüre almıştım. Pişşman değilim şuan gideri var hala 5S'in

bir 3 sene daha gideri var.
  • kimse yazmamış ama türkiyede vergi yükünü anlamak için olaylara biraz da şirket mantığıyla bakmanız gerekiyor. Örneğin 16GB iphone 6'yı apple store tr'den 2255 TL'ye havale ile alıp şirkete fatura aldığımda telefon bana 1911TL + KDV ye geliyor.KDV'nin tamamnın kullanabiliyorsunuz çünkü. 1911TL'ye buradan almak varken de ABD'den bile almazsınız garantisi 1 yıl olarak ,kayıtla falan uğraşarak. aradaki fark çok azalıyor çünkü. ama birey olarak alınca iş değişiyor.
  • Şu an param olsa adam gibi satarım 5s i 1300 e uğraşamadan basarım 1300 daha alırım ama olmuyor..

o kadar aç varken bunları düşünüyoruz kapitalizmin gözü kör olsun.
  • usta telefon süper adamlar malzemeden çalmıyor ama fiyattanda düşmüyorlar 3200TL telefon mu alor
  • Almayarak tepkinizi koyabilirsiniz, alin ama hemen almayin bence. Bu telefon piyasasinin fiyat bakimindan suyu cikti. Gittikce cikis fiyati artiyor, fiyat dusene kadar yeni model cikiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

quote:

quote:

64 GB versiyonu (iPhone 6 dan bahsediyorum) 5s modeline göre ucuzlamış olan telefondur.

Bakınız:
    64 GB iPhone 5s: 2749 tl idi bu yıl,

yeni çıkan modele bakalım

64 GB iPhone 6 2649 tl

sadece 16gb olan versiyonuna bakıp ürün pahalılanmış diyenlere duyurulur

;)

aha boyle adamlar oldugu surece turkiye'de iphone 5000tl'ye de satilir.

böyle dandroid fanları oldukça iphone un alternatifi olan android telefonlar iphone dan pahalı 5000 e satılır asıl ;)

one m8 , z2 tr fiyatlarını ne çabuk unuttunuz ey fanboylar ;)

mal oglu mal..sen once gecen sene satilan 5s 16gb fiyatlarini ogren.64gb'i oraya senin gibi sazanlar atlasin diye koymus zaten.a.b.d'de degismeyen cihazin turkiye fiyati artinca neresi ucuzluyor.

fiyatları bilmeyen bir fanboy daha

iPhone 5s 2149 tl ye satıldı. havale ile 2000 küsür lira oluyordu.

lütfen fiyatlara bakın da bunu 2400 e satılan m8 le karşılaştırın.

+cahlliğe daha fazla katlanamıyorum ve

/>

• Fiyatlardan sikayet etmenin anlami yok. Zira fiyatlari ureticiler degil tuketiciler belirler. Yani bu fiyatlari belirleyrn bizleriz. O yuzden Apple'a Samsung'a Sony'e vs saydirmak anlamsiz. Talep arttikca fiyatlar da artacaktir. Ve ben Apple'in herhangi bir ceyrekte bir onceki yilin ayni ceyregine gore daha az sattigi bir ceyrek bilmiyorum. Su fiyatlar ile bile Apple "Ben bugunden 2014 sonuna kadar 75 milyon iPhon satacagim." diye bir hedef koyabiliyor ise suc bizdedir. Apple da veya baska bir ureticide degil.

• ben birtek şeyi merak ediyorum 128gb 6 plus 499 dolar dendı bu nasıl bır gumruk nasıl bır vergıdirki 3249tl bu aradaki 2000tl nedir...

• Tamam Türkiye'nin vergi politikasını eleştiriyoruz eyvallah doğru.Fakat eşdeğer telefonları 1700-1900 lira arasında bir fiyata rahatlıkla alınabiliyor.Şu rakamlardan sonra kimse Apple'ı savunmasın.3300 liradan bahsediliyor.Şaka gibi rakamlar bunlar.El insaf...

• o değilde tanıtım yaparken 16 gb tan sonra 64 gb ye geçince salondakiler nasılda alkışladı :D İşte pazaarlamak böyle bişey Helal olsun apple soy bizimkileri :D
  • mrhylmz kullanıcısına yanıt
    o 499 dolar operatör ile alınan fiyat. kontratsız 949 dolat fiyata satılıyor burdan girip incelebilirisiniz. apple store usa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

64 GB versiyonu (iPhone 6 dan bahsediyorum) 5s modeline göre ucuzlamış olan telefondur.

Bakınız:
    64 GB iPhone 5s: 2749 tl idi bu yıl,

yeni çıkan modele bakalım

64 GB iPhone 6 2649 tl

sadece 16gb olan versiyonuna bakıp ürün pahalılanmış diyenlere duyurulur

;)

aha boyle adamlar oldugu surece turkiye'de iphone 5000tl'ye de satilir.

böyle dandroid fanları oldukça iphone un alternatifi olan android telefonlar iphone dan pahalı 5000 e satılır asıl ;)

one m8 , z2 tr fiyatlarını ne çabuk unuttunuz ey fanboylar ;)

mal oglu mal..sen once gecen sene satilan 5s 16gb fiyatlarini ogren.64gb'i oraya senin gibi sazanlar atlasin diye koymus zaten.a.b.d'de degismeyen cihazin turkiye fiyati artinca neresi ucuzluyor.

fiyatları bilmeyen bir fanboy daha

iPhone 5s 2149 tl ye satıldı. havale ile 2000 küsür lira oluyordu.

lütfen fiyatlara bakın da bunu 2400 e satılan m8 le karşılaştırın.

+cahlliğe daha fazla katlanamıyorum ve

/>

sen trollemek icinmi burdasin birader..kendi agzinla soyluyosun..2149 tl olan 5s 16gb neden iphone6 16gb 2349tl sen bana onu izah edermisin?(amerika fiyatlari ikisinin de ayni)vergimi artti?kurmu degisti?izah et bana.madem cok biliyosun.m8'de o kadar etmez ayrica.sen bana nasil ucuzladi onu izah et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assasin34 -- 10 Eylül 2014; 0:33:48 >

• kafama silah daya yine almam watch duzgun birsey olsaydi belki 5s derdim ama yetti apple

• quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

quote:

Orijinalden alıntı: bthnbynkln

Plus cidden 2650 TL mi

Hemde nakit fiyatı malesef. Havale fiyatı demek nakit fiyatı demek değil mi?

nakit dışında bir seçenek yok türkiye'de zaten taksit kalktıktan sonra.

kredi kartı tek çekim yapılırsa bu fiyat olacak.

havale-eft yapılırsa diğerleri gibi bir miktar düşer diye tahmin ediyorum. (50-100 lira)
  • Fiyatlar aşırı. Yurtdışı 16GB iP6+ pasaport kayıt ücreti dahil 1700 taş çatlasın 1800. Ne olacak bu vergilerin hali belli değil. Artık 2 sene sonra 5000'e gelir fiyatlar
  • Bu kadar para vereceginizenote 4 alın vallaha değmez buna verilen paralar. Bu fiyat ne böyle. Iphonelar kolay ucuzlamaz diğer telefonlar gibi. Ucuzlamasını beklemekte yalnış olur. Üstelik bu kadar pahalı yapan vergi değil emin olun.

• şunu anlamıyorum

insanların bu telefona geçmeme nedenleri şöyleydi;

ekran büyüklüğü
    bataryası
    çözünürlüğü
    nfc eksikliği (inanmıyorum ama laf atmak için de olsa bunu söylemişlerdi)

ekran küçük dediler -> 4.7" ve 5.5" olarak iki farklı telefon tanıttılar.

batarya az dediler, 5s ten daha iyi olmaz dediler -> tüm kullanım sürelerinin 5s ten daha iyi olacağını gördük.
    üstüne üstlük iPhone 6+ ın 2900 mah batarya ile geleceğini gördük. ki bu 2k ekranlı g3 ten veya note 4 ten daha fazla pili gideceği anlamına geliyor. (ekran çözünürlüğü ve işletim sistemi stabilitesini unutmayın.)

iPhone daha hd ye geçmedi dediler -> iPhone 6 hd den iyi ve 6 plus Full HD çözünürlük ile geldi.

NFC yok dediler -> geldi + paypal ödeme sistemi vs. yine kendine has özellikler ile geldi ve de bunun apple watch ile kullanılabileceğini de gördük.

yav epıl bi tane saat çıkaramadı çağın gerisinde vs.. -> apple watch

nitekim siz hala konuşmaya devam edin

• Ben hayatımda böyle bir saçma pazarlama yöntemi görmedim. 32 gb neden yok?
    32 gb az diye yoksa 16 gb niye var? 16 gb varsa 32 gb neden yok? Böyle bir sonsuz döngü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her tarafından bakıyorum bu fiyatlar çok komik. yani nerden bakarsan bak bu telefona bu para verilmez gerçi hiçbir telefona verilmez.bu telefonun teknolojileri yenilik içermiyor.adı sanı duyulmamış çin malı telefonlarda da var bu çoğu özellik.şimdi diyeceksiniz sistemi satbil yerim sistemini yaa laptop fiyatına telefon alıyosunuz.illa bu kadar bayılacaksam gider lenovo vibe z2 pro alırım taş gibi.elma kafa 1 gb ram liginde oynasın (Bu zamana kadar hiç apple ürünü almadım bundan sonrada almam çokta memnunum almadığıma fakat 4s 5s kullanmışlığım var takılmalık)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diplomalıamele

ADAMLAR 802.11 AC Yİ YENİ BİR ŞEYMİŞ GİBİ TANITTILAR LAN ,HELE NFC OLAYINA GİRMİYORUM :D :D :D

"The iPhone 6 Plus will play games in higher resolution than next generation consoles. Think about that for a minute."
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.