Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android veya windows phone işletim sistemli telefon fiyatlarına bakınca bana normal geldi. Bu arada apple store tr sayesinde de artık çok daha çabuk ulaşılabilecek olunması bu yıl çok iyi olmuş. Ayrıca ülkemizdeki fiyat yüksekliğinden bahsediliyor ama diğer ülkeler ile kur ve vergiler koyulduğunda fiyatında anormal bir fark yok türkiye pazarında. (diğer firmalar gibi yapmamışlar dışarda ucuz olup bizim ülkede saçma bir fiyat politikası üretmemişler)
  • Apple'ın yaptığı soykırımdır.bu fiyatlar özenti ve tüketim toplumuna bilerek pompalanıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

64 GB versiyonu (iPhone 6 dan bahsediyorum) 5s modeline göre ucuzlamış olan telefondur.

Bakınız:
    64 GB iPhone 5s: 2749 tl idi bu yıl,

yeni çıkan modele bakalım

64 GB iPhone 6 2649 tl

sadece 16gb olan versiyonuna bakıp ürün pahalılanmış diyenlere duyurulur

;)

aha boyle adamlar oldugu surece turkiye'de iphone 5000tl'ye de satilir.
  • apple online store bakıma girmiş. inşallah fiyatları düzeltiyorlardır
  • türkiyede telefon 3bin lira abdde 900dolara araba alıyorlar.(forumda bi konuda gmrmüştüm)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

Arkadaşlar iPhone 6Plusla,iPhone 6'nın incelikleri aynı mı?

iPhone 6 => 6,9 mm - iPhone 6 Plus => 7,1 mm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

64 GB versiyonu (iPhone 6 dan bahsediyorum) 5s modeline göre ucuzlamış olan telefondur.

Bakınız:
    64 GB iPhone 5s: 2749 tl idi bu yıl,

yeni çıkan modele bakalım

64 GB iPhone 6 2649 tl

sadece 16gb olan versiyonuna bakıp ürün pahalılanmış diyenlere duyurulur

;)

aha boyle adamlar oldugu surece turkiye'de iphone 5000tl'ye de satilir.

böyle dandroid fanları oldukça iphone un alternatifi olan android telefonlar iphone dan pahalı 5000 e satılır asıl ;)

one m8 , z2 tr fiyatlarını ne çabuk unuttunuz ey fanboylar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

Apple'ın yaptığı soykırımdır.bu fiyatlar özenti ve tüketim toplumuna bilerek pompalanıyor...

kesinlikle katiliyorum..yaziktir gunahtir.adamlar gecen sene 5s 16gb'i 2149tl'den satiyolardi.iphone6'nin 16gb'i degismedigi halde turkiye;de daha da pahaliya satiliyor.resmen somuruyolar.
  • bedavaymış iki kamyon kiraladım storun önene yolluyorum.....
  • Apple beni şaşırtmadı, şaşırtmasını bekliyordum. Sd cart desteği, süper fotoğraf performansı gibi

Pahalı vs. diyeceğiz, bi bakacağız herkesin eline ıphone plus.

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

Günün sorusu : 399$ + a = 2949TL ise a kaçtır ?

a=
    iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı
  • Yine satar. Hatta artık taksit olmadığı için belli bir kesim alamayacak olması diğerlerini sevindirir. Böylece sosyal statü de bir level daha atlarlar.
  • Ghent kullanıcısına yanıt
    gerçekten pazarlama stratejisi.. Ve amerikada ki birçok özellikten faydalanamıcaz(apple pay gibi). üstüne amerikada aynı fiyattan çıkıyor bizde niye 200 tl fazla :D iphone plus 64 gb düşünüyordum ancak fiyatı 3000 tl gerçekten değer mi alırken iyi düşünüp karar vermek lazım tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Yine satar. Hatta artık taksit olmadığı için belli bir kesim alamayacak olması diğerlerini sevindirir. Böylece sosyal statü de bir level daha atlarlar.

çakmaları daha çok satar sosyal statü yerle bir olur bence..
  • Turkcell 24 ay kontratlı olarak kaç paraya satacak çok merak ediyorum. 128 6 Plus u 5000 TL den falan satar herhalde artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppio -- 10 Eylül 2014; 0:22:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 128gb telefon için çok gereksiz bir boyut.Telefon için daha fazla geliştirme yapabilirlerdi işte laf olsun diye hafıza boyutlarında oynamaları hiç olmamış.Milleti yönlendirmiş oldular olan bu.
  • 16 GB lık akıllı telefon olur mu? Asıl soru bu olmalı bence, ayrıca Apple ın 32 lik versiyonu es geçmesi de 64 lüklerle kullanıcı kitlesini bir güzel yolmak istemesi, başka açıklaması yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

quote:

Orijinalden alıntı: diplomalıamele

ADAMLAR 802.11 AC Yİ YENİ BİR ŞEYMİŞ GİBİ TANITTILAR LAN ,HELE NFC OLAYINA GİRMİYORUM :D :D :D

Ya onu geçtim güç tuşunu sağa aldılar. Galaxy s3 çıktığında güç tuşu Sagdamı olur, 4.7 inclik cihazı neremize sokacaz konuşurken yüzümüz gözükmez nfc ne işe yarayacak vs. Dien çapsızlar şimdi oahhh yeahhhh diye orgazm oluyorlar hakikaten komedi. Bu yüzsüzlerin yüzü büyüdüki yüzleri bu büyük ekranı tellerle konuşurken görünecek baş parmaklarıda bi 10 cm uzadıki daha fazla tatmin olacaklar her yere ulaşacaklar telin hakikaten komedi ve rezillik. Daha kısa zaman önce dediklerini yutarak androide benzemeyi apple hedef seçmiş.

şu saatteki ve s5-note4 de ki sensörler için samsunga demediklerini bırakmadılar yok iphoneda uygulama daha iyisini yapıyo yok efendim ne gerek var falan filan ,o kunuda da resmen samsungun ayak izlerini takip ediyorlar

• Bizim ülkemiz de mal olmak nitelik istemiyor nasılsa...
    Sırf işletim sistemine bu kadar para verilmez.
    Apple'ın idealleri tükürdüğü yalamaktan ibaret!. Bakınız ekran boyutu, çakallıkta ayrı bir konu 32 GB olmasın millet 64 GB alsın.

• Biraz yuksek geldi fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.