A

Binbaşı
26 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam arkadaşlar,

şifresiz instagram takipçi edinmek isterseniz panelimize bekleriz. sevgi ve esenlikle kalın.
www.bedavaturktakipci.com
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya takipçi sayısı sitenizin satış kanalınızın adeta kaderi haline geldi. Ne kadar fazla takipçi artık o kadar ilgi kaynağı ve itibar demek oluyor. Satışlarınızın artması daha geniş kitlelere ulaşmak için özellikle instagram şifresiz takipçi sahip olmak oldukça önemli. Linkini paylaştığım panelden güvenli ve şifresiz takipçiye sahip olabilirsiniz.
http://www.bedavaturktakipci.com
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya takipçi sayısı sitenizin satış kanalınızın adeta kaderi hale geldi. Ne kadar fazla takipçi artık o kadar ilgi kaynağı ve itibar demek oluyor. Satışlarınızın artması daha geniş kitlelere ulaşmak için özellikle instagram şifresiz takipçi sahip olmak oldukça önemli. Linkini paylaştığım panelden güvenli ve şifresiz takipçiye sahip olabilirsiniz.
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya artık markalaşma adına son derece önem teşkil ediyor. Artık sosyal medya mecralarında görünmeden iş yapmak oldukça zorlaştı. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sahibi olmayı istiyorsanız instagram şifresiz takipçi sayfamıza bekleriz.

İyi çalışmalar,
Merhaba arkadaşlar,

Siz değerli forum üyelerine kaynak niteliğinde detaylı bir rehber hazırladım. Cihazlarını root yapmak isteyen bu işlemleri ilk kez yapacak arkadaşlar için hazırlanmış oldukça detaylı ve kolay anlaşılır bir rehber oldu. Sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi forumlar.
https://www.technokaptan.com/galaxy-s8-root-yapma-rehberi/
Merhaba arkadaşlar,

Apple iOS 10.3 güncellemesi ile 30 senelik dosyalama sistemini (HFS) değiştirdi. Konu hakkında 2 gün emek harcayıp kendim hazırladığım detaylı makalemi sizinle paylaşmak istiyorum. Devrim kelimesini kullanmaktan pek hoşlanmıyorum ama gerçekten devrim niteliğinde bu yazılımsal güncelleme hakkında herşeyi öğrenmek istiyorsanız buyurun link hemen altta. Keyifli okumalar.
https://www.technokaptan.com/apfs-nedir-apfs-hakkinda-hersey/
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 15 günümü alan Türk sitelerinde şimdiye kadar görmediğiniz derecede detaylı rehberleri bloğumda bulabilirsiniz. Özellikle root'lu ve bootloader kilidi açık HTC M9'u olup tamamen stock roma dönmek isteyenler için harika kaynak rehberlerehttp://www.technokaptan.com/category/rehberler/htc/ buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.
Merhaba Arkadaşlar,

Bloğumda yazdığım en iyi akıllı telefon kamera listesini sizler için hazırladım. En güncel listeye göre düşüncelerinizi konu altında toplayabilirsiniz. Konuyla ilgili paylaşımım buyrun buradanhttp://www.technokaptan.com/en-iyi-akilli-telefon-kamera-siralamasi/ erişebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.
Merhaba Arkadaşlar,

Bu ve bunun gibi daha birçok detaylı rehberden faydalanmak istiyorsanız bloğuma beklerim.

http://www.technokaptan.com/android-7-0-guncellemesi-indirme/

Teşekkürler.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 1.201
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.230
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 1.675 (Bu ay: 200)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.194 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Anasayfa Haberleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.