Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Ben hayatımda böyle bir saçma pazarlama yöntemi görmedim. 32 gb neden yok?
    32 gb az diye yoksa 16 gb niye var? 16 gb varsa 32 gb neden yok? Böyle bir sonsuz döngü

16Gb - 32Gb - 64Gb - 128gb

Bu sayi dizisinden hangi rakami cikarirsak daha anlamli bir dizi olur?
  • Vestel neyinize yetmiyor :D

• Note serisi bir dönemi daha önde kapattı .

• iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

şunu anlamıyorum

insanların bu telefona geçmeme nedenleri şöyleydi;

ekran büyüklüğü
    bataryası
    çözünürlüğü
    nfc eksikliği (inanmıyorum ama laf atmak için de olsa bunu söylemişlerdi)

ekran küçük dediler -> 4.7" ve 5.5" olarak iki farklı telefon tanıttılar.

batarya az dediler, 5s ten daha iyi olmaz dediler -> tüm kullanım sürelerinin 5s ten daha iyi olacağını gördük.
    üstüne üstlük iPhone 6+ ın 2900 mah batarya ile geleceğini gördük. ki bu 2k ekranlı g3 ten veya note 4 ten daha fazla pili gideceği anlamına geliyor. (ekran çözünürlüğü ve işletim sistemi stabilitesini unutmayın.)

iPhone daha hd ye geçmedi dediler -> iPhone 6 hd den iyi ve 6 plus Full HD çözünürlük ile geldi.

NFC yok dediler -> geldi + paypal ödeme sistemi vs. yine kendine has özellikler ile geldi ve de bunun apple watch ile kullanılabileceğini de gördük.

yav epıl bi tane saat çıkaramadı çağın gerisinde vs.. -> apple watch

nitekim siz hala konuşmaya devam edin

Blutooth ile diğer ceplere dosya paylaşımı geldi mi?
    Bir bilgisayara direk usb kabloyu takınca dosyalara erişim ve dosya transferi özelliği geldi mi?
    Yoksa hala elalemin bilgisayarına itunes saçmalığını kurdurtmaya dayatıyor mu?

Bana bunlarla gel günlük kullanımda en çok ve en sık yaşadığım iki sorun bu.
    Sizin gibi fanboyların abartması ve yağlaması yüzünden gidip z1'imi satıp i5s aldım nisan ayından beri illallah ettirdi beni.
    Bırakın boş lafları insanları kandırmayı. Ya da siz apple çalışanı ya da taşeronusunuz bu işten bir menfaatiniz var insanları yanlış yönlendirip iphone aldırtmaya çalışıyorsunuz.

İnşallah i5s'i de satıcam bu ay yerine z2 ya da g3 alıcam kişiselleştirme ve özgürlüğü yaşıcam.

• 16 gb iPhone 6 alırım 26sında.. Diğeri çok büyük..

10 numara telefon olmuş.
  • 949 dolarlık iPhone 6 Plus 128 GB'a 3249 TL fiyat veren zihniyetin ben... Bu fahiş vergilerden geçinen herkes inşallah sürüm sürüm sürünür, beter olur, beş parasız kalır, aç susuz kalarak acı içinde ölür geberir gider.
  • illa bişey plus almak istiyorsanız gidin oneplus one alın be kardeşim hemde 3 tane alırsın iphone fiyatına
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

16 lık kaldırıp 32 lik konulsa ve bu fiyattan satılsa daha mantıklı olurdu.

Bu fiyatlara alacak olan var mıdır acaba

Bir arkadaşım direk ilk gün alacak,adam 2010 dan beri iphone 4 kullanıyo artık değiştirecek.

Alacak arkadaşlara hayırlı olsun,valla benim telefona bu kadar para verebilecek gücüm yok.Gücü olan arkadaşlar buyursun alsın
  • 16 gb iPhone 6 alırım 26sında.. Diğeri çok büyük..

10 numara telefon olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bittik biz

• Legendary! L kullanıcısına yanıt
    ewet doğru soyluyosun ben ona dıkkat etmemıstım ozaman ben soyle sorayım orda kontratlı fıyatı yarıya duserken burda nasıl oluyorda yarısı kadar daha pahalanıyor..ama gercekten doyumsuz olan bızlerız ıphone kullanmadım androıd uzerınden konusucam s4 u satıp s5 aldım ne farkı var tabı bunu aldıktan sonra sordum kendıme ve gercekten pısmanım gercı s6 cıkınca onuda alıcaz:) saka bı yana olmayacak bırsey ama bı duzen gelmesı sart artık taksıtı yasaklıcaklarına baska bı cozum bulsunlar vergıler dusurulsun su turkcel dı avea dı vodafone du bunlara bırısı dur desın artık hersey basıbos ulkemızde..
  • ticari karta taksit olmaya başlamıs ama apple sitesinde gözükmüyo bi bilgisi olan varmı

• Uygun fiyata al bir dana.Besle büyüsün.Sat kurbanda al iki tane 128 gb lık iphone plus.Birini kendin kullan diğerini sat al bir dana daha :-) Apple sayesinde büyük baş hayvan bu sene para yapacak :-)

Edirne'den sevgilerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borukuzen -- 10 Eylül 2014; 0:54:48 >
  • sonunda steve amcaya taklayı attırdılar!

en iyi iphone değil, neyi iphone?
  • abicim sen başkalarının gazına gelip mi telefon alıyorsun ? kendin bakmamışsın gelmiş bi de laf ediyosun kendin düşün bir (!).
  • Vatan Bilgisayarın 4500 TL'sine yaklaşmış:) Operatörler yeni faturalı hatları kaktıracaklar.

• sonunda steve amcaya taklayı attırdılar
  • beyler dipnot olarak abd fiyatlarını hesaplarken vergiyi unutmayın..949 dolarlık 128gb 6+ a ortalama 70-90 dolar civarı vergı eklenecek.. 150-200 tl fazla yapar sızın hesaplarınızdan...

(son 2 yılda vergı sıstemı degısmedıyse abd de satıslar bu sekılde oluyor)değiştiyse düzeltin.....
  • Phablete bak araba var lan o paraya, note 3 hatta note 4 daha makul fiyatlarda.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.