Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asdjasdjhasgjhdsadas şaka mı la bu Apple?

Bu ne ya 2649 TL? Eh tabi yine peynir ekmek gibi satılacak, Apple işini iyi biliyor. Onların yerinde olsam bir sonraki modeli 3000 TL üzerinde sokardım Türkiye'ye, sonra da arkama yaslanıp sessiz kahkahalara boğulurdum.

Adi Apple.
  • beyler dipnot olarak abd fiyatlarını hesaplarken vergiyi unutmayın..949 dolarlık 128gb 6+ a ortalama 70-90 dolar civarı vergı eklenecek.. 150-200 tl fazla yapar sızın hesaplarınızdan...

(son 2 yılda vergı sıstemı degısmedıyse abd de satıslar bu sekılde oluyor)değiştiyse düzeltin.....
  • 128GB iPhone Plus - 3249TL

Bu nedir ya 2 bin oldu 3 hadi hayırlısı...

• Parası olan alacak degermi değmez tabi ama zengin ler bir şekilde para harcamali

• çok güzel söylemişsiniz doyumsuz olan bizleriz, insanız ve nefsimiz her zaman daha fazlasını ister malesef.. Operatörler konusunda tam bir şey söyleyemeyeceğim :) Çünkü aldıktan sonra faturaya ek ücret veriliyor sanırım ve telefonunuzu başka hatla kullanamıyorsunuz yani lock telefon dedikleri modeller onlar.. Ülkemizde en büyük gelir kaynaği telefon, yakıt ve araçlardan alınan vergiler böyle bir gelir kaynaklarnın azaltılacağını düşünmüyorum.. O yüzden telefon ve araba alırken 3 kez düşünmekte fayda var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

şunu anlamıyorum

insanların bu telefona geçmeme nedenleri şöyleydi;

ekran büyüklüğü
    bataryası
    çözünürlüğü
    nfc eksikliği (inanmıyorum ama laf atmak için de olsa bunu söylemişlerdi)

ekran küçük dediler -> 4.7" ve 5.5" olarak iki farklı telefon tanıttılar.

batarya az dediler, 5s ten daha iyi olmaz dediler -> tüm kullanım sürelerinin 5s ten daha iyi olacağını gördük.
    üstüne üstlük iPhone 6+ ın 2900 mah batarya ile geleceğini gördük. ki bu 2k ekranlı g3 ten veya note 4 ten daha fazla pili gideceği anlamına geliyor. (ekran çözünürlüğü ve işletim sistemi stabilitesini unutmayın.)

iPhone daha hd ye geçmedi dediler -> iPhone 6 hd den iyi ve 6 plus Full HD çözünürlük ile geldi.

NFC yok dediler -> geldi + paypal ödeme sistemi vs. yine kendine has özellikler ile geldi ve de bunun apple watch ile kullanılabileceğini de gördük.

yav epıl bi tane saat çıkaramadı çağın gerisinde vs.. -> apple watch

nitekim siz hala konuşmaya devam edin

Blutooth ile diğer ceplere dosya paylaşımı geldi mi?
    Bir bilgisayara direk usb kabloyu takınca dosyalara erişim ve dosya transferi özelliği geldi mi?
    Yoksa hala elalemin bilgisayarına itunes saçmalığını kurdurtmaya dayatıyor mu?

Bana bunlarla gel günlük kullanımda en çok ve en sık yaşadığım iki sorun bu.
    Sizin gibi fanboyların abartması ve yağlaması yüzünden gidip z1'imi satıp i5s aldım nisan ayından beri illallah ettirdi beni.
    Bırakın boş lafları insanları kandırmayı. Ya da siz apple çalışanı ya da taşeronusunuz bu işten bir menfaatiniz var insanları yanlış yönlendirip iphone aldırtmaya çalışıyorsunuz.

İnşallah i5s'i de satıcam bu ay yerine z2 ya da g3 alıcam kişiselleştirme ve özgürlüğü yaşıcam.

jb ile bunlar hallediliyo sanırım da asıl olay fiyatı hocam. daha doğrusu bu fiyat segmentteki telefonların bu ülkede satılması. bir telefona bu fiyatlar nasıl verilir aklım almıyore. 1100tllik G2'nin yapamadığı neyi yapıyor mesela bu G3?

• Apple lansmanı benim için hayal kırıklığı oldu. Yön gösteren bir firmayken, rakiplerinin peşinden koşan ama yetişemeyen duruma geldiler gibi....

Diyor Mesut Çevik :)

Doğru da söylüyor açıkcası....

• 3bin küsür lira fiyatla satılan cihazı nasıl almayı düşünebiliyorsunuz arkadaşlar?
    biz ne zaman o kadar zengin bi ülke olduk? üretmeden şuursuzca tüketmek...
    o paraları veripte sanki hakkını vereceksiniz cihazın, bir çok özelliği kullanmayacak ortalama bi kullanıcı. sırf size dayatılan trendleri yakalamak uğruna yazık değil mi bu verilen paralara?

ara eleman ülkesi olmaktan kurtulamayız bu şekilde. sonumuz hayrolsun.
  • lan bu fiyatlar ne :D hahahhaah milletimizin bittiği gündür bu. herkes plus almak için para biriktirecek piyasadan sıcak para çekilecek birkaç ay esnaf hazırlıklı olsun :D iPhone4 ten sonra iPhone6plus geçerim diyordum ama bu paraları verirsem vicdan azabı duyarım. bence insanlar note4 e yönelecek. Apple fiyat konusunda strateji hatası yaptı bu sefer.

• o değilde direk 32 gb dan başlasa daha mantıklı değil mi acaba anlayamadım gitti

• Beyler 17sine kadar Amerikadayim. Amerikada ne zaman cikacagini bu mesaji alintilayip yazabilirmisiniz? İnternetim cok yavas arastiramiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika sim free fiyatlarını bilen var mı 2 model içinde
  • Ben bankaciyim. Eminim bir suru kredi basvurusu gelecek bize de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

şunu anlamıyorum

insanların bu telefona geçmeme nedenleri şöyleydi;

ekran büyüklüğü
    bataryası
    çözünürlüğü
    nfc eksikliği (inanmıyorum ama laf atmak için de olsa bunu söylemişlerdi)

ekran küçük dediler -> 4.7" ve 5.5" olarak iki farklı telefon tanıttılar.

batarya az dediler, 5s ten daha iyi olmaz dediler -> tüm kullanım sürelerinin 5s ten daha iyi olacağını gördük.
    üstüne üstlük iPhone 6+ ın 2900 mah batarya ile geleceğini gördük. ki bu 2k ekranlı g3 ten veya note 4 ten daha fazla pili gideceği anlamına geliyor. (ekran çözünürlüğü ve işletim sistemi stabilitesini unutmayın.)

iPhone daha hd ye geçmedi dediler -> iPhone 6 hd den iyi ve 6 plus Full HD çözünürlük ile geldi.

NFC yok dediler -> geldi + paypal ödeme sistemi vs. yine kendine has özellikler ile geldi ve de bunun apple watch ile kullanılabileceğini de gördük.

yav epıl bi tane saat çıkaramadı çağın gerisinde vs.. -> apple watch

nitekim siz hala konuşmaya devam edin

Şunu hiçbir zaman unutma hayatta kim başarılı olmuşsa hep eleştirilmiştir bu ülke insanı için en üst seviyedir bu söz ..

• Basın basın paraları İPHONE'a bi daha mı geleceksiniz dünyaya.
    Bankalar iphone kredisi dağıtmaya başlasın, şenlikler başlasın. Adam nefes bile almaz İphone alabilmek için, öyle gösteriş meraklıları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Şu 16gb plus'ı 2650tl gördükçe bütün Amerika'yı sevgiyle anıyorum. Bune be şakamı araba fiyatına telefonmu olur.

Yanlış yeri sevgiyle anıyorsun. Bu fiyatların içerisindeki ÖTV KDV ler apple tarafından eklenmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Troll King

Hayalindeki Kızı Bul uygulaması güzelmiş.
  • 16GB iPhone Plus - 2649TL
    32GB Samsung Galaxy Note 4 2299TL

Note 4'e nazaran hiç bir üstünlüğü olmayan bu cihazı, nasıl pohpohlayıp Note 4 almaktan caydıracaklar merak ediyorum. S-Pen bile Note 4 için başlı başına bir satın alma nedeni.

İphone 6 Plus 8, Note 4 16 MP.
    İphone 6 Plus 2, Note 4 3 GB.
    iphone 6 Plus Full HD, Note 4 QHD (2K)
    İphone 6 Plus Full HD çekim, Note 4 4K çekim.

Ve hala Bluetooth ile veri aktarımına izin vermiyor. Android kullanan birisine fotoğraf gönderemiyoruz. İlla Whatsapp'mı kullanacağız yani? Ne gerek var o zaman Bluetooth'a? Niye koyuyorsun hala? Bir arkadaş yazmış. İ5s'e geçtim. PC'ye bağlayıp veri aktaramıyorum. İlla İtunes gerekiyor diye. Telefonun günlük kullanım rahatlığı Android kadar başarılı değil.

Plastik plastik diyordunuz adamlar metal de yaptı Note 4'ü.

Note 4 alırım keyfime bakarım. 350 lirada cebimde kalır.

Cihaz kötü demiyorum. Ama 2.650TL verilecek bir cihaz değil. Kaldı ki bu peşin fiyat. Kontratlı alırken 300-350TL daha koy üstüne. Birde 16GB için bu. 64GB alsan kontratlı 3.500TL olacak neredeyse. O paraya araba alıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 10 Eylül 2014; 1:20:33 >

• herkes pahalı diyor ama bizim ülkemizde böyle insanlar oldukça bu adamlar 3000 tl'den bile satsalar kapış kapış gider... Gerçekten durumu iyi olup da aylık 5000-10000 +++ geliri olan insan için asla lafım yok ama durumu olmadığı halde orasını burasını yırtıpda sırf gösteriş için alan insanlara gerçekten acıyorum..

Hala telefonla adam olunduğunu statü sahibi olunduğunu sanan insanlar oldukça ne apple aç kalır ne samsung ne bir başkası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

16GB iPhone Plus - 2649TL
    32GB Samsung Galaxy Note 4 2299TL

Note 4'e nazaran hiç bir üstünlüğü olmayan bu cihazı, nasıl pohpohlayıp Note 4 almaktan caydıracaklar merak ediyorum. S-Pen bile Note 4 için başlı başına bir satın alma nedeni.

İphone 6 Plus 8, Note 4 16 MP.
    İphone 6 Plus 2, Note 4 3 GB.
    iphone 6 Plus Full HD, Note 4 QHD (2K)
    İphone 6 Plus Full HD çekim, Note 4 4K çekim.

Ve hala Bluetooth ile veri aktarımına izin vermiyor. Android kullanan birisine fotoğraf gönderemiyoruz. İlla Whatsapp'mı kullanacağız yani? Ne gerek var o zaman Bluetooth'a? Niye koyuyorsun hala? Bir arkadaş yazmış. İ5s'e geçtim. PC'ye bağlayıp veri aktaramıyorum. İlla İtunes gerekiyor diye. Telefonun günlük kullanım rahatlığı Android kadar başarılı değil.

Plastik plastik diyordunuz adamlar metal de yaptı Note 4'ü.

Note 4 alırım keyfime bakarım. 350 lirada cebimde kalır.

Cihaz kötü demiyorum. Ama 2.650TL verilecek bir cihaz değil. Kaldı ki bu peşin fiyat. Kontratlı alırken 300-350TL daha koy üstüne. Birde 16GB için bu. 64GB alsan kontratlı 3.500TL olacak neredeyse. O paraya araba alıyorsun.

+1905

Sadece Apple masada daha karizma duruyor.... Ülkemizde de bu yönüyle alan binlerce kişi var...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.