Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.212
Cevap
15
Favori
32.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 713
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • arasira (45 mesaj) Erasmus78 (43 mesaj) bboy 2pac (15 mesaj) cemalptekin (13 mesaj) ibrahimhd (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (296 mesaj) Tablet (47 mesaj) (4 mesaj) Mini (54 mesaj) (114 mesaj) (21 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26745 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Apple'ın dağıtım sıralamasında ülkemizi ikinci dalga ülkeler arasına alması ve Apple Türkiye'yi doğrudan ABD merkeze bağlaması meyvelerini verdi ve yeni iPhone modelleri için gecikmeyeceiz.

26 Eylül itibariyle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ülkemizde satışa sunulacak. Apple Store TR üzerinde belirlenen fiyatlar şöyle sıralanıyor:

16GB iPhone 6 - 2349TL

64GB iPhone 6 - 2649TL

128GB iPhone 6 - 2949TL

16GB iPhone 6 Plus - 2649TL

64GB iPhone 6 Plus - 2949TL

128GB iPhone 6 Plus - 3249TL

Bu fiyatlara taksit yapılmadığını hatırlatalım. Bu bakımdan ülkemiz tüketicilerinin banka kredisi veya operatör kampanyalarına yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Haliyle de toplam maliyeti yukarıdaki seviyelerin çok üzerine çıkacaktır.

iPhone 6 modelinde 4.7 inçlik 1334x750 piksel çözünürlükte ekran, A8 işlemci, M8 yardımcı işlemci, iOS 8 işletim sistemi, 8MP çözünürlükte yeni nesil iSight kamera şeklinde özellikler mevcut. 

iPhone 6 Plus modelinde ise 5.5 inçlik 1920x1080 piksel çözünürlükte ekran, A8 işlemci, M8 yardımcı işlemci, iOS 8 işletim sistemi, 8MP çözünürlükte yeni nesil iSight kamera şeklinde özellikler bulunuyor.

|
    |

• Emekli Yönetici
    28294 Mesaj
    Önsipariş henüz verilemiyor maalesef. Vatan Bilgisayar, Teknosa vb gibi firmalarla uğraşmamak için önsiparişler açıldığı anda vermek lazım.

http://store.apple.com/tr/buy-iphone/iphone6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 9 Eylül 2014; 22:55:50 >
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Yarbay
    8237 Mesaj
    Htc şimdi bunlardan görüp 3500'e falan çeker fiyatı, iyice uçtu bu telefoncular.
  • Yarbay
    13815 Mesaj
    fiyatlar çok fazla 32gb seçeneğide silindikten sonra insanın 16gb alasıda gelmez, ben almıycam bu sefer 4s devam

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    6543 Mesaj
    Verilmez o kadar. Abarttilar iyicene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2847 Mesaj
    İncelemerde 2si1 de veya mobilitede m8 fiyatına göre fiyat performans cihazı olarak tanınıyordu 5 s

6+ ile Htc nin rekoru kırıldı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    "Bu fiyatlara taksit yapılmadığını hatırlatalım"
    Eskiden ülkem insanı "Ev - araba kredisi ödüyorum, durumum yok." bahanesiyle borç verirken temkinli davranır, önündeki masraflardan kaçınırdı . Artık yeni bir dönem başladı; böylece "Abi valla iPhone 6 kredisi ödüyorum, durumum yok." diyecek.
  • Yarbay
    3031 Mesaj
    Havale fiyatı daha ucuz olur tahmini 2270 ₺ civarı olur Apple store gelmeden önce Turkcell / Vatan benzeri yerlere 5s'in 2199 ₺'ye geldiğini düşünürsek pek bir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: GencayA

32GB neden kaldırılmış? Destan yazdı Apple bugün resmen.

64gb modeli yüksek fiyattan satmak için. Klasik küresel sömürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 9 Eylül 2014; 23:02:06 >
  • Yarbay
    3649 Mesaj
    fiyatlar coşmuş durumda ama güzel telefon
    |
    |
  • Yarbay
    4735 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: General.

Şu 16gb plus'ı 2650tl gördükçe bütün Amerika'yı sevgiyle anıyorum. Bune be şakamı araba fiyatına telefonmu olur.

O fiyata gider m8 alırım hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Fiyatı arttırıp abarttıkları yok. iPhone 5 ve 5s de bu fiyattan girmişti. Dikkat ederim arttırdıkları diyorum. Yani fiyat normal değil yine de. Cihaz pahalı ama geçen seneye göre fiyat değişmedi sadece. Apple için gayet normal bir durum. 6 ve 6 Plus arasındaki fiyat farkı da beklendiği gibi bence. Kısacası sevindirmedi ama şaşırtmadı da.

Bence asıl olay watch da. iPhone da yine radikal bir yenilik yok. Apple Watch baya güzel gözüküyor. tabi pil süresinden hiç bahsetmediler, en önemli konu bu bence. Bir de Türkiye satış fiyatı açıklanaydı iyiydi.
  • Yarbay
    13003 Mesaj
    16 lık kaldırıp 32 lik konulsa ve bu fiyattan satılsa daha mantıklı olurdu.

Bu fiyatlara alacak olan var mıdır acaba
    quote:

Orijinalden alıntı: hksdejavu

Fiyatı arttırıp abarttıkları yok. iPhone 5 ve 5s de bu fiyattan girmişti. Dikkat ederim arttırdıkları diyorum. Yani fiyat normal değil yine de. Cihaz pahalı ama geçen seneye göre fiyat değişmedi sadece. Apple için gayet normal bir durum. 6 ve 6 Plus arasındaki fiyat farkı da beklendiği gibi bence. Kısacası sevindirmedi ama şaşırtmadı da.

Bence asıl olay watch da. iPhone da yine radikal bir yenilik yok. Apple Watch baya güzel gözüküyor. tabi pil süresinden hiç bahsetmediler, en önemli konu bu bence. Bir de Türkiye satış fiyatı açıklanaydı iyiydi.

5S 2150'den girdi, 5 zamanında Apple Store yoktu.

II. Abdülhamid
    Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.