Şimdi Ara

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ülkemiz fiyatları açıklandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
15
Favori
33.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkimore

Almayın Aldırmayın beyler. Üretim maliyeti Sony Z3 Samsung Note4 ve Htc m8 den çok daha düşük olan bu tele 3000 Tl ler verilmez. Verilirse gelecek sene 4000 bayılırsınız. Apple efendi artık yüzde 200 kar koymaya başladı büyük ekranı nfc yi güçtuşunu yana almayı yeni bir özellik gibi sunan rezil bir firma hiç yeni bir özellik yok hep arak özellikler

B fiyata bu telefon alınmaz da, bu kadar kristal,safir,metal,çelik,flex ekran vs. gibi şeylerle allahın plastik Note4 ünden veya Z3 ten nasıl düşük maliyeti oldugunu bana açıklayabilir misiniz? Biraz tutarlı yazsak? NFC'den büyük ekrandan başka ne gibi bir yenilik bekliyordunuz? Uçmasını, ütü yapmasını falan mı anlamadım ki. Apple bu işi oldukça başarılı yapıyor, deli gibi fiyat çekiyor ancak piyasanın en premium markası. Sadece reklam ve tanıtım giderleri bahsettiğiniz markalardan 10 kat fazladır. Adamların internet sitelerindeki sadelik,çekilen fotoğrafların detayları bile insana kalite hissini fazlasıyla veriyor.

Telefona bok atanları cidden anlamak zor. Adamlar yapmış işte, yine satışta rekor kıracak. En basit teknoloji ile en kaliteliyi sunuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghent -- 9 Eylül 2014; 23:56:31 >

• yakında ozel telefon kredisi çikarsa şaşirmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Cihaz çöp zaten de fiyatlar daha da beter rezil herifler...

windows phone kullanıyorsundur kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iktasatçı olarak şunu söyleyebilrim,biz 3.dünya ülkesiyiz.teknolojide rekabet etmemiz bile mümkün değil,düz mantıkla memur maaşı 1900 tl asgari ücret 850 tl ama herkesin elinde iphone.Kredi çek iphone al,para birktir iphone al,operatörlere düdüklen iphone al,senetle mal satan tefecilerden 2 katı ver iphone al,say say bitmez.İşte cari açık bu yüzden bitmez,micro ekonomik rahatlama bu yüzden gelmez...

• Bence bu rezalet kim ne dere desin, hem stil olarak çizgisinden kaymış durumda, hemde yeterince yenilikçi bir telefon olamamış.

Android kullanmayı becerebilsem düşünmem gider G3 falan alırım şu an.

-Android öğretecek arkadaş aranıyor :D

• ABD kontratlı fiyatları
    http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6
    1 Choose a model:

iPhone 6
    4.7-inch display
    From $199

iPhone 6 Plus
    5.5-inch display
    From $299

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5S i sevdirdi bu tasarım.

• Fiyatlar uçuk i6 kötü plus almak şart onuda almaya kalkarsan 2600 lira bayılacan.
  • ADAMLAR 802.11 AC Yİ YENİ BİR ŞEYMİŞ GİBİ TANITTILAR LAN ,HELE NFC OLAYINA GİRMİYORUM :D :D :D

• telefon fiyatlarındaki artışa bak yakında 3000tl sınır olur

• benim anlamadığım yurt dışında iphone 6 aynı fiyattan girdi iphone 6 plus 100 dolar fazladan girdi. O zaman bizde niye iphone 6 200 tl fazla fiyatla giriyor.. 2149 tl olması lazım diye düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Cihaz çöp zaten de fiyatlar daha da beter rezil herifler...

windows phone kullanıyorsundur kesin.

İyi tahmin Nokia Lumia 930 kullanıyorum.

• Ghent kullanıcısına yanıt
    Birader Note4 metal kasa çıkardı adamlar bir fiyat artışında eklemedi. Metal cihaz çıkarmanın çokda ekstra maliyeti yok zaten olsa tamamıyla metal hatta iphonenun metalinden daha kaliteli metal sunan htc cihazlarının 5000 Tlden satılması lazımdı. Note 4 de kullanılan ekrandan tut kameraya kadar iphonedan kaliteli kullanılan sensörleri Spen i vs saymıyorum bile apple note4 çapında tel sunsa İnan 5000 Tlden aşağı fiyat istemez. Hatta burada android cihazlarının üretim maliyetinin iphonelardan çok daha fazla olduğuna yönelik bir sürü haber yapıldı. Apple funları yeahhhh appleda ios var dedi. O hesap tenekeden cihaz yapmanın çokda maliyeti yok

• 16gb bu kadar para sd kart destegi bile yok ingiltere'de herkez suanda apple'la dalga geciyor en siki apple fanlari bile

• bunu dışında 16 gb kesinlikle yetmiyor.. 64 gb fiyatlarının maşallah ı var... Satış rakamları o kadar yüksekki milyonlarca satıyor tabi zam da kaçınılmaz :).....
  • Pahali.

Kullanmayacagim bir ton ozellik, fazladan para verecegim 32 GB hafiza, buyuk ekran, genis cerceveler, arka tasarimi, kamera cikintisi gibi nedenler almamam icin yeterli.

Bu kadar buyuk cihaz alacak olsam gider M7-M8 alirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkrap

Bence bu rezalet kim ne dere desin, hem stil olarak çizgisinden kaymış durumda, hemde yeterince yenilikçi bir telefon olamamış.

Android kullanmayı becerebilsem düşünmem gider G3 falan alırım şu an.

-Android öğretecek arkadaş aranıyor :D

Mi4 bekle yada ikinci elden mi4 al ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat niye bu kadar konuşuluyoki bişeyi beğendiysen fiyatını vericeksin hayat böyle paran yoksa elindekiyle yetinceksin.Sizin kafa şu bmw,mercedese o kadar para verilirmi bizim şahinde ayağımızı yerden kesiyo işte ANLAYAMAZSINIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

bunu dışında 16 gb kesinlikle yetmiyor.. 64 gb fiyatlarının maşallah ı var... Satış rakamları o kadar yüksekki milyonlarca satıyor tabi zam da kaçınılmaz :).....

İyi olmuş işte ya zengin fakir belli olur artık :D şaka bir yana saçma ancak bir o kadar da tilkice pazarlama statejisi.
  • ülkemiz bu apple pay ödeme sisteminin ne zaman geliceğide belli değil daha. Bilemiyorum bu kadar hevesle bekledikten sonra bunları görmek şaşırtıcı ....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.