Şimdi Ara

iPhone 5S kullanıcısıyım, Android'e geçme fikri baş gösterdi help!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sucuklu Pizza (11 mesaj) Honanım Daber (5 mesaj) Tunyukuk (2 mesaj) clopin (1 mesaj) donanımcı123 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (18 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> iPhone 5S kullanıcısıyım, Android'e geçme fikri baş gösterdi help!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İyi akşamlar sevgili arkadaşlar, geçtiğimiz sene kasım ayında aldım cihazımı, çok güzel iyi hoş, fakat yavaş yavaş bıkkınlık geliyor gibi. iOS 8 kurmayı düşünmüyorum çünkü cihazın sonu iP4 gibi olacak böyle böyle. Eskiden Android kullanırdım özgürlüğüne dair epey bilgim var. 5s satıp 6 almayı düşünüyordum ama gereksiz olduğunu fark ettim boşu boşuna gerek yok şimdi dedim. Jailbreak'e yöneldim. Cihazım 7.0.1 ile gelmişti kutuda, ben şu an 7.1.2'ye cihaz üzerinden güncelleme yaptım. Bazı kaynaklarda yedek alınıp temiz kurulumdan sonra jailbreak yapılmasından bahsetmiş.

Jailbreak ile yapmayı düşündüğüm şeyler kullanımı kolaylaştırmak amaçlı, yani BT dosya transferi, dosya yöneticisi, cihazımı bilgisayara bağladığım zaman fotoğrafları, müzikleri, videoları, dokümanları falan görmek istiyorum hiçbir program kullanmadan. İşte denetim merkezine 3G/2G Switch tarzında kullanıma yönelik şeyler yapmak istiyorum. Sizce ne yapayım. Cihazın OTA ile güncellendiğini belirttim. Ne şekilde yapayım ne önerirsiniz?

|
    |

• Yarbay
    8388 Mesaj
    Yardım zor... Geç kurtul bari... Olmadı.. Gene geçersin ==)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj
    Sakın gecme büyük ekran için geçtim note 2 ye iyi has güzelama bi iphone ddeğil... 6 plus ile tekrar ios tayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1881 Mesaj
    ben androidten geldim buraya geçme sakın
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Samsunga geçip leğen niyetine kullanıcaksan geç :):):D

• Yarbay
    8077 Mesaj
    geç
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    Androide geç ama samsung alma.
  • Yarbay
    12639 Mesaj
    Hazır fiyatı da düşmüşken bir S5 veya Z1 tavsiye ederim
  • Binbaşı
    1063 Mesaj
    Bence arkadaşlarında mutlaka android vardır bir süre dene ondan sonra geç

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir; Samsung asla almam.
    İki; alırsam G3, Z3, M8 Eye haricinde başka model almam.
    Üç; Android'e geçmeden Jailbreak ile bu olayı çözebilir miyim? Çünkü iOS stabilitesine hastayım.
    |
    |
  • Yarbay
    2728 Mesaj
    Dedigin seyler icin androide gecmeye degmez.Telefonu jailbreak yap hemen, cydia ya kalora nin reposunu ekle, activator ve air blue sharing(Bluetooth araci) ile istedigini yaparsin.
    Belli bir sure sonra temalarini degistirirsin, sikilmazsin hemen telefondan. Bende 5c var 7.1.2 yuklu ve Jb ile istegim gibi kullaniyorum.Hatta Fazla tweak kurmazsan, prtaik yollardan daha fazla performans elde edersin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    Jailbreak dediklerinin hepsini stabiliteyi bozmadan yapar. Hatta yazayım
    iFile : dosya yöneticisi
    Ccsettings kontrol merkezini ayarlama
    Winterboard temalar
    Airblue sharing blueetoothu her alanda kullanma.
    Bilgisayarda herşeyi görmeyi itoolsla yapabilirsin. Ala bir android gibi herhangi bir bilgisayarda itunes olmasa bile göreyim dersen. pwntunes yapıyor. 3 dolar fiyatı olan bi tweak.

Bunların dışında forumda tweak tanıtma konusu var. Kolay gelsin.

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yorumunuz için çok teşekkür ederim, programlara, tweaklere para vermek benim için sorun değil 10 dolar olsa da veririm JB yaptığım zaman crackli tweak kullanmayacağım zaten. Bakın benim istediğim şu, ben şarkılarımı belirli bir düzene göre ayarlarım, "Sanatçı İsmi - Şarkının Adı" şeklinde, bütün şarkılarım bilgisayarda bu şekildedir. İstediğim şey bu dosyaları telefona USB belleğe atıyormuşçasına atıp Müzik'e tıkladığımda listede görebilmektir. Yok iTunes senkronizasyon şuydu buydu sevmiyorum.
    |
    |
    Honanım Daber kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Hocam jailbreak ile airblue sharing ccsetting ve iTools kurdun mu dediklerini performans kaybı yaşamadan yapar androide de selam çakarsın

NOT: dün bi arkadaş telefonda ki zil sesimi beğendi göndermemi istedi kinayeli şekilde bende çaaat diye gönderdim Bluetooth ile ağzını hala toplayamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailEnes -- 21 Ekim 2014; 21:37:58 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

Yorumunuz için çok teşekkür ederim, programlara, tweaklere para vermek benim için sorun değil 10 dolar olsa da veririm JB yaptığım zaman crackli tweak kullanmayacağım zaten. Bakın benim istediğim şu, ben şarkılarımı belirli bir düzene göre ayarlarım, "Sanatçı İsmi - Şarkının Adı" şeklinde, bütün şarkılarım bilgisayarda bu şekildedir. İstediğim şey bu dosyaları telefona USB belleğe atıyormuşçasına atıp Müzik'e tıkladığımda listede görebilmektir. Yok iTunes senkronizasyon şuydu buydu sevmiyorum.

Bende aynı şekilde albüm kapakları vs tam olacak şekilde atıyorum. Ben itools ile atıyorum ama pwntunes tam dediğiniz şeyi yapıyor. Müzikçalara atar gibi ek program olmadan müzik atabilmenizi sağlıyor.

|
    |

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam çok teşekkürler, JB nasıl yapayım, temiz kurulum falan uğraşmadan Evasion ile tek seferde kurabilir miyim? Yoksa iTunes ile komple backup alıp öyle deneyim. Komple yedek alıp JB deneyeyim, elmada kalırsa DFU'ya geçer temiz kurulum, backup'ı geri kurup JB yaparım nasıl fikir?
  • Yarbay
    2933 Mesaj

Rahat insana batar

|
    |
    Sucuklu Pizza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5900 Mesaj
    Samsung alirsan pisman olursun iphone u arasin benim gibi lg alirsan iphonun yuzune bile bakmazsin

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Android e geçersen pişman olacaksın. Hele bide Samsung alırsan intihar edeceksin. Samsung dan uzak dur !!!
  • Binbaşı
    1628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

JB ile ilgili kurulum tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: ismailEnes
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.