Şimdi Ara

İPhone 4S İOS 6' da Whatsapp çalıştırmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuan iphone 4s ios 9 final kullanıyorum.
    Ama artık en basit olayda bile çok kasmaya başladı mesela whatsapp ta safaride internette gezerken vs falan.
    Ve kasması şarjının çok çabuk bitmesinden dolayı ios 6 ya geçmeye karar verdim. İos 5 de olur yani.

İmzalar kapalı ama jailbreak ile falan kurulum oluyormuş.
    Ve asıl sorun uygulamaların ios 6 desteğinin olmaması.

En önemli uygulama whatsapp ios 6 desteği yok e şimdi ben bunu kullanamazmıyım bir yolu tekniği var mı açmanın. Sadece WP değil youtube bir kaç oyunda aynı şekilde sorun var ios6 desteği yok bu uygulamaları ios 6 da çalıştırabilir miyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 4s için 6.1 imzaları açık jailbreak falan gerek yok. İos 6 da whatsapp hiçbirşekilde kullanamazsınız, 6.1e düşürdükten sonra wifi yoluyla ios 8e yükseltin. En makul kullanım durumu bu olur sanırım sizin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

4s için 6.1 imzaları açık jailbreak falan gerek yok. İos 6 da whatsapp hiçbirşekilde kullanamazsınız, 6.1e düşürdükten sonra wifi yoluyla ios 8e yükseltin. En makul kullanım durumu bu olur sanırım sizin için.

Hocam işte sorun ios 6 ya düşürmek değil 6'da whatsapp çalıştırmak. Ama hocam yine jailbreak ile vs falan yine sanki yapılıyorduya çünkü bir baktım da internetten dediğim gibi adamlar yapmış yani kararsızım denesem mi bilmiyorum ama işte nasıl çalıştırırım.

• O yapılan videoların hepsi eski yada yalan, whatsapp ana serverindan engelledi ios 6 da çalışma işini.

Dediğim gibi en makulu 6a düşürüp ios8 e yüksekltmek olur sizin için. İos 6 gibi hızlı olmaz belki ama en azından ios9 dan çok daha iyi olur kullanım açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

O yapılan videoların hepsi eski yada yalan, whatsapp ana serverindan engelledi ios 6 da çalışma işini.

Dediğim gibi en makulu 6a düşürüp ios8 e yüksekltmek olur sizin için. İos 6 gibi hızlı olmaz belki ama en azından ios9 dan çok daha iyi olur kullanım açısından

Evet o zaman hocam aynen. Teşekkür ederim.

• Merhabalar
    Ben dün az bilgime rağmen bahsettiğiniz şeyi yaptım
    iphone 4S telefonuma ios 6.1.3 yükledim. Evet telefon hızlandı ama whatsapp çalışmıyor
    Daha kötüsü artık telefonum ios 9'a da dönmüyor
    İnternetteki her yolu denedim olmadı. Soru:
    1- ios 9'a dönebilir miyim? (jailbreak filan anlamıyorum)
    2- olmazsa en azından whatsapp++ gibi bir program yükleyebilir miyim?
    Şimdiden teşekkürler
  • ugur_lucky U kullanıcısına yanıt
    İnternetten iPhone 4S (telefonunuz ile uyumlu olan) IOS 9 sürümünü indirip iTunes ile güncellersiniz.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar Iphone 4s'te Whatsapp açılmıyor diye üzülmeyin. Whatsapp kullanamıyorsan alternatif bir uygulama olan WhatsApp Business'i indirin ve aynı olarak kullanmaya başlayın. Değişen hiçbirşey yok. Sadece eski olan paylaşımlar geri gelmiyor onun haricinde herşey aynı gruplar vs. otomatik tanımlanıyor.
  • Bayyavuz B kullanıcısına yanıt
    İos 6 da çalışmıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet yine emin emin konuşup yanlı bilgilendirmiş. Öncelikle cihaz jailbreaklı olmalı. Daha sonra ifile fe appcake i yükle internetten ios 6 ya desteği kesen sürüm tarini bul bir önceki sürümü appcake den yükle. Daha sonra ifile dan cihazın kodlarına giriyorsun ve ios sürümü kısmını değiştiriyorsun. İos 8 yap mesela(Kodu bul 6’yı sil 8 yaz) Otomatik tarihi kapatıyorsun ve tarihi o güne alıp whatsapp giriyorsun hesabı hallettikten sonra whatssaptan çık. ifile gir whatsapp kodlarını değiştir ve sürüm numarasını silip son sürüm numarasını yaz. Daha sonra cihazı böyle sorunsuz kullanabilirsin. Aynısını iphone 4’de ios 7 için bizzat yaptım.

• şöyle bir önerim olacak whatsapp webi cihaz üzerinden açabilirsek diğer cihazda sürekli açık olursa ne bileyim meşakkatli ama çalışacak bir yöntem
  • Ban yemiş eleman :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Troll diye düşünmüş olabilirler
    Bir an gtx1050 diyor bir an atheon 200ge bir an iphone x felan diyor.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Usenmediniz profiline mi baktiniz

Sınırsız yiyenlerin hepsine bakıyorum.
    1000 mesajında faydalı olup 1 mesajında sıkıntı çıkarana sınırsız atıyorlar.
    Bence mantıksız bir hamle oluyor.

Yo ben şimdiye kadar 2-3 kere sansürlü kufur ettim sadece bir harf görünüyor 1 hafta banliyorlar sınırsız yemedim

İşte zaten çoğunluğa öyle yapıyorlar.
    Ekşide mühendis mur diye bakın.

Mühendis murat amazon konusuyla patlayan degil mi m?

Patlatılanların bilançosu daha ağır

• NicoRosberg N kullanıcısına yanıt
    Ios6ya ait eski Whatsapp sürümlerini çalıştırabilirsin belki.
    Youtube de arayarak bulabilirsin. Old versiyon app ios yazarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 5 Haziran 2019; 20:52:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.