Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar o twit hesabindan 5.0.1 e gecebiliyorken gecin yazilmis.Sanirim jb yakin a5 cihazlara
  • İlk mesajada ekledim arkadaşlar
  • ah geohot birakmayaydi bu isleri cok rahat ederdik...hem yazilimdan anlayan kodlarla calisan hemde elektronik bilgisi olan bi vatandasdi kendisi aletin cigerini sokup masaya doker bulurdu bi yol a5 bootrom acigi lazim yoksa senede 1 goruruz yada gormeyiz :)
  • yani şimdi ne yapalım? benim ipad 2 4.3.5 versiyonda. 5.0.1e mi çıkarayım?
  • eleman sıtesınde uzunca bır acıklama yapmıs...
    ınceleyın bakalım

http://pod2g-ios.blogspot.com/
  • takipteyiz bakalim
  • 4S için JB'yi 5.0.1 için çıkarmasalar iyi olacaktı ya, adamlar şansınız varken 5.0.1 geçiş yapın demiş, yakın zamanda çıkacak sanırım, 5.1'e gelse daha iyi olurdu, 5.0.1 pil sorunu var hala.
  • Şimdi napıyoruz 5.0 dan 5.0.1 e mi geçiyoruz birisi bilgi verebilir mi.
  • Çabuk güncelleyin vs tarzı haberler çıktıysa tamam 1 ay sonra gelicek bekle bekle bi hal olduk yahu
  • 5.0 dan 5.0.1 e aletlerden mi geçelim 40 mb olarak yoksa pc den mi geçelim 700 küsür mb ? ikisi de aynı olay mı? aletten geçersek formatlamaz di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empyrium

5.0 dan 5.0.1 e aletlerden mi geçelim 40 mb olarak yoksa pc den mi geçelim 700 küsür mb ? ikisi de aynı olay mı? aletten geçersek formatlamaz di mi?

Millet yazmış 5.0.1 daha avantajlı olur diye . Bir babayiğit çıkıpta kardeş 5.0.1 geç daha iyi olur yada dur geçme diye bişey yazmıyor ya . Paylaşımcı olalım ahali
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

quote:

5.0 dan 5.0.1 e aletlerden mi geçelim 40 mb olarak yoksa pc den mi geçelim 700 küsür mb ? ikisi de aynı olay mı? aletten geçersek formatlamaz di mi?

Millet yazmış 5.0.1 daha avantajlı olur diye . Bir babayiğit çıkıpta kardeş 5.0.1 geç daha iyi olur yada dur geçme diye bişey yazmıyor ya . Paylaşımcı olalım ahali

5.0.1 İyi Olur Geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alitech Electronic

quote:

Orijinalden alıntı: :S

quote:

5.0.1 İyi Olur Geç.

Eyvallah teşekkür ederim.

• shsh kaydı almayı unutmayın 5.0.1 de arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

shsh kaydı almayı unutmayın 5.0.1 de arkadaşlar.

O is nasil oluyor. Shsh alinmiyor diye biliyorum yada ben alamadim 4s te

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

shsh kaydı almayı unutmayın 5.0.1 de arkadaşlar.

O is nasil oluyor. Shsh alinmiyor diye biliyorum yada ben alamadim 4s te

@Offchu!
    Desteklemeye başladı mı Tinyumbrealla

@CCaGDaSS
    http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/
    En güncel sürümü yükleyip deneyin isterseniz bi sonucu paylaşırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 3 Ocak 2012; 12:44:13 >

• Gecenlerde denemistim almamisti sonradan bir surum daha ciktiysa o aliyorsa bilemicem ama hic sanmiyorum, aksam denerim yine de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

Gecenlerde denemistim almamisti sonradan bir surum daha ciktiysa o aliyorsa bilemicem ama hic sanmiyorum, aksam denerim yine de

Alıyor şu anda.
  • quote:

benim soruma da cevap alabilir miyim şurda a5 kardeşiyiz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.