Şimdi Ara

iOs 5.0.1 iPhone 4S ve iPad 2 JB Çıktı! Windows YENİ versiyon yayınlandı. (Tek tuşla JB) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.603
Cevap
10
Favori
88.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf jailbreak yuzunden 4 e yonelesim geliyor 4S yerine..
  • Heycanli bekleyis surmekte.
  • Bi haber varmi jb den 4S icin
  • daha bekleriz acelemiz yokmuş gibime geliyor
  • cok uzun surcek gibi
  • yan bastık desenize babacullalar
  • 5.0.1 jailbrak var diye 4s e geçtim meğersem 4 içinmiş şimdi 4s yatıyor kenarda 4 ü kullanıyorum

4s için jb çıkmadığını farketseydim almazdım sıfır iphone 4s beyaz 16 gb

çaktırmadanda reklam yaptım satıyorum bu arada 1750 lira
  • Geciken Jb nin bana zarari simdilik 100 tl :) Her gecen gun artiyor :)
    Bu gidisle ihtiyacim kalmayacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 2 Ocak 2012; 21:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

Geciken Jb nin bana zarari simdilik 100 tl :) Her gecen gun artiyor :)

Pod2 g noel tatilini ayın 7 sine kadar topladığı bağışlarla kutlayacak .Bağış paraları bitsin İp4S için ikinci parti bağışlar başlar bu arada İOS5.1 fınalde cıkar İOS5.1 de uygulanır....Tabi bu bir varsayım..Ama şu varki İphone ilk cıktığından bu yana hep Jb de cıktı bunada çıkacaktır..
  • Beyaz ipad2 m le beraber takipteyiz :)
  • iPhone 4'e JB yaptık. Sırada 4S var . Hele buna da bir JB gelirse var ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad2 ye ozel cydia tweakleri,installous appleri var mi acaba arkadaslar.varsa nerden ogrenebilirizmbunlari? Iphone4 e de jb yaptim..merak ediyorum ip4 ve ipad2 icin ayni tweakleri mi yapacagim yine sonuc olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009
    Pod2 g noel tatilini ayın 7 sine kadar topladığı bağışlarla kutlayacak .Bağış paraları bitsin İp4S için ikinci parti bağışlar başlar bu arada İOS5.1 fınalde cıkar İOS5.1 de uygulanır....Tabi bu bir varsayım..Ama şu varki İphone ilk cıktığından bu yana hep Jb de cıktı bunada çıkacaktır..

ohoooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

iPhone 4'e JB yaptık. Sırada 4S var . Hele buna da bir JB gelirse var ya.

Aynı hisleri paylaşıyorum. Kardeşiminde kendimin de iP4'e JB yapabildim sonunda fakat 4s istiyorum! :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

iPhone 4'e JB yaptık. Sırada 4S var . Hele buna da bir JB gelirse var ya.

Aynı hisleri paylaşıyorum. Kardeşiminde kendimin de iP4'e JB yapabildim sonunda fakat 4s istiyorum! :(

İnşallah yakın zamanda gelir . Yüklenecek bir çok oyun , program var
    Bu arada arkadaşlar bir şey sormak istiyorum . Benim telefonum şu an iOS 5 sürümünde . JB beklemekteyim . Acaba JB 5.0.1'e mi çıkacak ?
    Eğer JB 5.0.1'e çıkacaksa yeni bir güncelleme vs çıkmadan hemen güncelleyeyim.

• Bendeki ipad'e zamaninda JB yapmistim ama İpad icin dogru duzgun uygulama bulamadım. İphone icin olabilir ama.
  • quote:

quote:

Bağışlar için birşey diyemeyiz arkadaşlar, yine bu konuda da sırf bağış için yapıyorlar, bilerek bekletiyorlar falan derken millet pat diye çıktı JB, sonuçta bu adamlar gönüllü çalışıyor, bağış yapanlarda gönüllü yapıyor yani alan memnun veren memnun.
    DH den bile kaç kişi para gönderdi bu adamlara. Bağış konusu ne zaman dillense paranın olduğu her ortamda olduğu gibi tartışmalar çıkabiliyor, o yüzden fazla dillendirmeye gerek yok bence bu konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

Bağışlar için birşey diyemeyiz arkadaşlar, yine bu konuda da sırf bağış için yapıyorlar, bilerek bekletiyorlar falan derken millet pat diye çıktı JB, sonuçta bu adamlar gönüllü çalışıyor, bağış yapanlarda gönüllü yapıyor yani alan memnun veren memnun.
    DH den bile kaç kişi para gönderdi bu adamlara. Bağış konusu ne zaman dillense paranın olduğu her ortamda olduğu gibi tartışmalar çıkabiliyor, o yüzden fazla dillendirmeye gerek yok bence bu konuyu

Bende bagiş yapanlardan bırıyım yaptıgım bagışıda gönullu yaptım buna bır şey demıyorum.Hatırlarsanız bu hacker ıpad2 ve ip4s ım yok olsa hemen başlayacağım dedı vede ondan sonra bağışlar akmaya başladı hakkıda tabıkı buna sözumuz yok evet bagış paraları bıtsın ıkıncı dalga başlayacak bende bunu gundeme getırdım.İP4S cıkartsında yenıden yapalım Bağış...

• Az kaldi gibi geliyor bana da
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.