Şimdi Ara

The Collected(???)Koleksiyoncu 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gelişmeler oldukça güncellenecektir...
    https://m.imdb.com/title/tt10245722/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 20 Temmuz 2021; 21:1:59 >

• beklemedeyiz hocam
  • Umarım düzelir durumlar da en azından 3. Filmi sinemada izleyebiliriz.
  • Şunun önceki filmlerini defalarca duyup bir kez bile izlemeye yeltenmedim ama önceki açtığın konu ve devam filmini de görünce izleyesim geldi.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    İzledikten sonra yorumlarını diğer konuya bekliyorum.Aşırı bir beklentin olmasın kendi türünde sıkmayan güzel bir film izleyeceksin...
  • İzledikten sonra yazarım ancak şimdilik bazı önceliği olan filmler var. Aradan onları çıkardıktan sonra bakacağım. Aslında hiç beklentim yok, umarım beğenirim. Zaten ilk film sarmazsa diğerlerine bulaşmam.
  • Yerimizi alalım o vakit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Şunun önceki filmlerini defalarca duyup bir kez bile izlemeye yeltenmedim ama önceki açtığın konu ve devam filmini de görünce izleyesim geldi.
    sen her yerdesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

sen her yerdesin

Alıntıları Göster
    Ben de olmasam foruma yazan yok. Sinema bölümü olmuş mezarlık, eskilerden kim kaldı? Kıymetimi bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Temmuz 2020; 15:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ben de olmasam foruma yazan yok. Sinema bölümü olmuş mezarlık, eskilerden kim kaldı? Kıymetimi bilin.

Alıntıları Göster
    seni seviyorum kralkadim dostum buralar ölü olmuş gömen yok

• Bu film hakkındaki son haberleri makalemde anlattım.https://enestalha.com/koleksiyoncu-3-ne-zaman-cikacak/
  • LiveStorm-TR kullanıcısına yanıt
    Bu makale işini yanlış anlamışsın.1 paragraf bilgi var o da yarım yamalak diğer kısımlar kopyala yapıştır aynı safsata.Diğer konularında böyleyse anca spam yalan haber sayfası olursun benden uyarması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Bu makale işini yanlış anlamışsın.1 paragraf bilgi var o da yarım yamalak diğer kısımlar kopyala yapıştır aynı safsata.Diğer konularında böyleyse anca spam yalan haber sayfası olursun benden uyarması...

Öncelikle, senin uyarına ihtiyacım yok.

Diğer her şey aynı safsata demişsin. Demek ki en güncel haber buymuş. Senin sürekli aynı şeyleri okuman, diğer herkesin de okuduğu anlamına gelmiyor. Yalan bilgi yazacak olsam vizyon tarihi 2023 der bunu pazarlar daha çok ilgi çekerim. Burada yazanların hepsi yabancı haber sitelerinde yazıyor, Türkçe sitelerde yok ya da çok az var. Vay be, bilgileri Türkçe olarak toparlamakla ne büyük bir hata etmişim. Bilgilendirdiğin için sağ ol üstad.

Aktif olarak 6, bu blogda 4.5 yıldır içerik girişi yapıyorum. Sence neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemeyecek durumda mıyımdır?

• Filmle ilgili hemen hemen her şeyi unuttuk yeminle. Konu hortlatılmasa 3. filmin konusunu olduğunu da hatırlamayacaktım. Bu meret gelmeyecek galiba.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.