Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Avengers: Endgame (2019)

14 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 9 Mobil Kullanıcı  ( 9 Mobil Cihaz  )
4.650
Cevap
54
Favori
209.154
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2171 Mesaj
      27 Eylül 2014 14:15:15 Konu Sahibi

Infinity War 4 Mayıs 2018'de, Endgame ise 3 Mayıs 2019'da sinema ekranlarına gelecek. Bu iki filmde Avengers'ın Thanos'a karşı vereceği savaş konu alınacak. Thanos gibi korkunç ve oldukça güçlü bir karakter karşısında Avengers'ın vereceği savaş da muhtemelen görsel bir şölen halini alacak.

Marvel Stüdyoları'nın başkanı Kevin Feige, "Nick Fury, Tony Stark'ın evine girip de ona daha büyük bir evrene ait olduğunu söylediğinden bu yana planlarımız var. Avengers: Infinity War, şu ana kadar başlattığımız her şeyin zirve noktası olacak." diye konuştu.

Marvel'ın diğer filmleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak ve bu filmi izlemeden önce sinematik evrende şu ana kadar yaşananları öğrenmek amacıyla izlemeniz gereken filmleri öğrenmek için Marvel Filmleri başlığımıza bakabilirsiniz.

Tüm Marvel filmleri için:http://forum.donanimhaber.com/m_91885060/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 14 Mart 2019; 20:5:30 >

3
      |
      |

The purpose of life is to end.

• Yüzbaşı
      651 Mesaj
      27 Eylül 2014 15:34:46

Allaaaaahhhhh aman sabahlar olmasın. Olsun olsun. Gözlerimiz bayram eder.
      |
      |
      Bahsedilenler: MARVEL

• Yarbay
      12257 Mesaj
      28 Eylül 2014 00:54:05
      quote:

Orijinalden alıntı: son zamanlarda her filme,seriye part 1 - 2 - 3 ve 3d saçmalığını eklemeye çalışanların allah belasını versin.sözde 3d film yapıyorlar 150 dk'lık filmin 15 dk'sı 3d'lik gerisi fos,sırf daha çok para almak için filmin afişide 3d ibaresini yapıştırıyorlar. yalan haber çıkmasını bekliyorum Alıntıları Göster
      The Avengers 3 şu an için Marvel'ın en büyük projesi gerçi The Avengers'in kesilen sahnelerinde Civil War da başlangıç alt yapısı hazırlanıyor gibiydi ama onun hakkında daha pek bir şey bilmiyoruz. The Avengers 2 bile aslında 3'e hazırlık o yüzden böyle büyük bir projeyi iki filme bölmeleri eğer dolu dolu olacak ve ilki gibi ikide bir espri de olmayacaksa mantıklı.
      |
      |

STEAM ID

ORIGIN:Bandoper

uPlay: Bandoper32

PSN:bandoper

• Binbaşı
      1639 Mesaj
      28 Eylül 2014 01:00:19
      quote:

Orijinalden alıntı: 2K The Avengers 3 şu an için Marvel'ın en büyük projesi gerçi The Avengers'in kesilen sahnelerinde Civil War da başlangıç alt yapısı hazırlanıyor gibiydi ama onun hakkında daha pek bir şey bilmiyoruz. The Avengers 2 bile aslında 3'e hazırlık o yüzden böyle büyük bir projeyi iki filme bölmeleri eğer dolu dolu olacak ve ilki gibi ikide bir espri de olmayacaksa mantıklı. Alıntıları Göster
      part 1 ve 2 olacaksa hiç yapmasınlar . dün olarak 3 çıksın ve tadında bıraksınlar
      |
      |

Zonguldak
    • Binbaşı
      1171 Mesaj
      15 Ekim 2014 19:11:35
      quote:

Orijinalden alıntı: İblis Holmes part 1 ve 2 olacaksa hiç yapmasınlar . dün olarak 3 çıksın ve tadında bıraksınlar Alıntıları Göster
      |
      |

• Yüzbaşı
      374 Mesaj
      15 Ekim 2014 21:56:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark Alıntıları Göster
      |
      |

Born to Avenge..
    • Binbaşı
      1326 Mesaj
      16 Ekim 2014 19:09:13
      quote:

Orijinalden alıntı: SteveRogers Alıntıları Göster
      iç savaşa 3.filmden sonra yer verecekler gibi.bu da thanos'un 3. filminde basit bir şekilde harcanması demek oluyor.böyle olacaksa hiç bulaştırmasınlar thanos!u.

• Binbaşı
      1638 Mesaj
      16 Ekim 2014 22:33:14
      quote:

Orijinalden alıntı: double minded iç savaşa 3.filmden sonra yer verecekler gibi.bu da thanos'un 3. filminde basit bir şekilde harcanması demek oluyor.böyle olacaksa hiç bulaştırmasınlar thanos!u. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: double minded

iç savaşa 3.filmden sonra yer verecekler gibi.bu da thanos'un 3. filminde basit bir şekilde harcanması demek oluyor.böyle olacaksa hiç bulaştırmasınlar thanos!u.

Hocam 3.filmin Civil War olacağı söyleniyor, eğer haberiniz varsa gelen duyumlara göre Captain America 3'te Iron Man başrol karakteri olacak ve Steve Rogers ile ters düşüp Civil War'ın temellerinin atılacağı söyleniyor.Eğer söylenenler doğruysa Avengers 3 Civil War'ı konu alırsa ve Captain America 3'te baş düşman Iron Man olursa bu durumda Thanos ve Red Skull'a ne olacak merak ediyorum.

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

• Yarbay
      8794 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Thanos

16 Ekim 2014 23:28:25

Bence Civil War, Avengers 3'te Thanos'un gelmesiyle sonra erecek ve Avengers, Thanos'a karşı tekrar birleşecek.
      |
      |
      Three Dimensions kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1638 Mesaj
      17 Ekim 2014 20:42:06
      quote:

Orijinalden alıntı: sinmeister Bence Civil War, Avengers 3'te Thanos'un gelmesiyle sonra erecek ve Avengers, Thanos'a karşı tekrar birleşecek. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Bence Civil War, Avengers 3'te Thanos'un gelmesiyle sonra erecek ve Avengers, Thanos'a karşı tekrar birleşecek.

Yok hocam Civil War Cpt.America 3 ile gösterilip bir daha değinilmeyecek bir konu değil ki dediğin gibi olsun.Başlı başına bi olay, Dedikodular doğru çıkarsa Cpt.America 3 ile başlar artık hangi film ile son bulur bilinmez.Zaten Winter Soldier'da Bucky ve "Kalkan" olay örgüsü ile anlaşılıyordu konunun Civil War'a geleceği.Hatta Sony'nin bile Spider-Man'ın haklarını Avengers için verebileceği konuşuluyor ki bu dedikodu da Civil War'ın baya ciddi olduğu yönünde.

Ama Guardians of Galaxy ekibinin Avengers için yaptığı açıklamalar ve Thanos'da kafamı kurcalıyor.
      |
      |

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

• Yarbay
      2201 Mesaj
      17 Ekim 2014 21:55:35
      quote:

Orijinalden alıntı: sinmeister Bence Civil War, Avengers 3'te Thanos'un gelmesiyle sonra erecek ve Avengers, Thanos'a karşı tekrar birleşecek. Alıntıları Göster
      quote:

Abi bana şöyle geliyo. Şimdi Civil War'ın sonunda Steve ölecek. Ama Thanos'a karşı Steve'in olmaması komik olur. O yüzden hikayenin sonunu değiştirebilirler. Zaten Civil War'ın yeni ÇRsi de çıkıyo. Bi de Civil War bir filme sığacak bir şey mi? Bu da konuyu şuraya getiriyo. 3. Avengers filmine taşabilir mevzu. Zaten Cap 3 te Avengers filmi gibi olacak, ya da ismi geçen Iron Man 4 filmi var orda da devam edebilirler..

• Yüzbaşı
      909 Mesaj
      17 Ekim 2014 22:29:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Death52
      quote:

Abi bana şöyle geliyo. Şimdi Civil War'ın sonunda Steve ölecek. Ama Thanos'a karşı Steve'in olmaması komik olur. O yüzden hikayenin sonunu değiştirebilirler. Zaten Civil War'ın yeni ÇRsi de çıkıyo. Bi de Civil War bir filme sığacak bir şey mi? Bu da konuyu şuraya getiriyo. 3. Avengers filmine taşabilir mevzu. Zaten Cap 3 te Avengers filmi gibi olacak, ya da ismi geçen Iron Man 4 filmi var orda da devam edebilirler..
      Alıntıları Göster
      quote:

quote:

Captain America 3, Chris Evans'ın son filmi.

• Yarbay
      2201 Mesaj
      17 Ekim 2014 22:33:14
      quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar
      quote:

quote:

Captain America 3, Chris Evans'ın son filmi. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

quote:

quote:

Benim bildigim kadariyla 6 filmlik anlasmasi var, yani Avengers 3... Ha o da yetmez yazdigim şeyler için ama zamanla uzatmaz mi? Uzatabilir.. RDJ'ı gorduk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death52 -- 17 Ekim 2014; 22:33:37 >

• Yarbay
      13706 Mesaj
      17 Ekim 2014 22:46:42
      Thanos hotu yuda gostersinler bari de sonra reboot mu yapacaklar ne yapacaklarsa yapsinlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      909 Mesaj
      17 Ekim 2014 23:46:42
      quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bildigim kadariyla 6 filmlik anlasmasi var, yani Avengers 3... Ha o da yetmez yazdigim şeyler için ama zamanla uzatmaz mi? Uzatabilir.. RDJ'ı gorduk... Alıntıları Göster
      quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bildigim kadariyla 6 filmlik anlasmasi var, yani Avengers 3... Ha o da yetmez yazdigim şeyler için ama zamanla uzatmaz mi? Uzatabilir.. RDJ'ı gorduk...

http://geekstra.com/film-dizi/film/steve-rogers-icin-cap-3-son/

Buradaki habere dayanarak söylemiştim.Gerçi evet sözleşmesini de uzatabilir.RDJ'nin o kadar açıklamasından sonra ben beklemiyordum.RDJ yaptıysa Chris de yapabilir.
      |
      |

• Teğmen
      165 Mesaj
      18 Ekim 2014 01:08:08
      Arkadaşlar cap3' e sığmaz diyosunuz da şu an cap3'le Avengers 3 arasında 4-5 film var. Thor'u ve Guardians'ı saymazsak Ant Man, Dr. Strange filmleri dünyada şehir hayatının içinde geçecek ve Ciwil War'u asıl işleyecek olan Agents of Shield var daha. Yani Marvel İnfinity Gauntlet hikayesini arka planda ilerletirken ana hikaye olarak Ciwil War'u rahatça 4 filme yayabilir.

Pardon yanlış düşündüm. Capt. America genelde aşamaların son filmi olur ama yine de Agents of Shield var. O dizi daha çoook parlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turin---thesamet -- 18 Ekim 2014; 1:09:48 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      18 Ekim 2014 05:12:52
      quote:

Orijinalden alıntı: turin---thesamet Arkadaşlar cap3' e sığmaz diyosunuz da şu an cap3'le Avengers 3 arasında 4-5 film var. Thor'u ve Guardians'ı saymazsak Ant Man, Dr. Strange filmleri dünyada şehir hayatının içinde geçecek ve Ciwil War'u asıl işleyecek olan Agents of Shield var daha. Yani Marvel İnfinity Gauntlet hikayesini arka planda ilerletirken ana hikaye olarak Ciwil War'u rahatça 4 filme yayabilir.

Pardon yanlış düşündüm. Capt. America genelde aşamaların son filmi olur ama yine de Agents of Shield var. O dizi daha çoook parlayacak
      Part 1-2 saçmalığını yapmasınlar yeter
      |
      |

Dare to Zlatan

• Yarbay
      6567 Mesaj
      18 Ekim 2014 23:59:51
      İç savaş ın en önemli anı spider-man in maske çıkarışı, telif hakkı sony de olacak, bahsettikleri söylentiden öteye geçmez anlaşmazlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      19 Ekim 2014 22:43:27
      quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal İç savaş ın en önemli anı spider-man in maske çıkarışı, telif hakkı sony de olacak, bahsettikleri söylentiden öteye geçmez anlaşmazlarsa.
      Avengers 10 un konusunun açılmasını merakla bekliyorum.Daha ikincisi çıkmamış The Avengers 4 diye konu açılıyor.

• Yarbay
      5036 Mesaj
      20 Ekim 2014 07:33:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley Avengers 10 un konusunun açılmasını merakla bekliyorum.Daha ikincisi çıkmamış The Avengers 4 diye konu açılıyor. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Avengers 10 un konusunun açılmasını merakla bekliyorum.Daha ikincisi çıkmamış The Avengers 4 diye konu açılıyor.

Duyurulan bir filmin konusunun açılması çok normal değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Satılık Köpek
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.