Şimdi Ara

Interstellar (2014) | Yıldızlararası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.729
Cevap
48
Favori
185.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hans Zimmer To Score Christopher Nolan’s INTERSTELLAR

“I wrote something…and I’m writing that. So, yes, we have started.

Hans Zimmer beklendiği gibi müzikleri yapacak.
    Yazmaya başlamış bile
    http://collider.com/hans-zimmer-interstellar/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bu tarz filmler herzaman tutar hele birde basinda Nolan kardesler varsa
  • Inception'da rüyaların katmanlarına sokmuştu bizi Nolan. Sanırım bu filmlede uzayın katmanlarına gireceğiz. Denizden babam çıksa yerim deriz ya aynen öyle Nolan çeksin de biz izleriz. Belki bu sefer hakettiği oscarları alır Nolan.
  • acayip başarılı bir adam Nolan , adamın boşu yok
  • Ben bu filmi izlemiştim. İsmide.mesajdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hardy'de dahil olursa şaşırmam
  • bilim kurgu olsunda çamurdan olsun.
  • Bu filmden tek korkum; Christopher Nolan'ın üstün başarılı filmlerinden sonra, Nolan'ın adını kullanmaya çalışmak istemeleri. Sonuçta Man Of Stell için de, Nolan'ın Batman'deki performansından rant sağlamak açısından, Christopher Nolan'a yapımcı ve senaristlik koltuğuna geçmesi adına baskı yapıldığını düşünüyorum. Umarım Christopher Nolan kaliteli ve özgün filmlerine para olayı karışmaksızın devam eder.
  • Inception kadar büyük bir proje olacakmı bilemiyorum Inception için hala oturup tartışmak mümkün bu derece efsane bir film daha çıkartabilirmi Nolan göreceğiz konu uygun aslinda detaylari merak ediyorum ayrica bu filmin etkisi geçmeden 1 ay sonra The Hobbit'in son filmi olacak 2014 ün sonu uzak tarih ama bombalar bizi bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Solucan delikleri + paralel evrenler + Nolan kardeşler =

Solucan delikleri + paralel evrenler + Nolan kardeşler + Hans Zimmmeeer =

• bilim kurgu filmleri her türlü izlenir
  • nolan kardeşler büyük şirketlerin hırsına kurban gidecek gibi görünüyorlar.bu film nolanın tarzı değil hele kardeşinin hiç değil.batman 3'ü bu yüzden batırdılar.mesela inception nolanın uzun zamandan beri kurguladığı seneryodu.inception cristopher'ın batman 2 jonathanın tarzını ortaya çıkarıyor.ama bu filmler onlara göre değil.tarantinonun sevdiğim tarzı sevdiği şeyi yapması bu tarzı ortaya çıkarır.tarzda hiçbir zaman monotonluğa uğramaz.o yüzden endişeliyim.başarılı olurlar ama umarım istediğim türden olur bu.
  • The Dark Knight Rises'ın neresini batırdılar sorması ayıp?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fffttt

nolan kardeşler büyük şirketlerin hırsına kurban gidecek gibi görünüyorlar.bu film nolanın tarzı değil hele kardeşinin hiç değil.batman 3'ü bu yüzden batırdılar.mesela inception nolanın uzun zamandan beri kurguladığı seneryodu.inception cristopher'ın batman 2 jonathanın tarzını ortaya çıkarıyor.ama bu filmler onlara göre değil.tarantinonun sevdiğim tarzı sevdiği şeyi yapması bu tarzı ortaya çıkarır.tarzda hiçbir zaman monotonluğa uğramaz.o yüzden endişeliyim.başarılı olurlar ama umarım istediğim türden olur bu.

Bu filmin neresi onlara göre değil ben hiç anlamadım?

• mesela kara şovalye modern felsefe- mantık ve teknik uyumudur.yada inception da mantık baskındır.şöleki rüyada ölürsen uyanmassın ama adam bunu ölebi mantık içersinde veriyorki sen bilginin tutarlığının baskısıyla gerçekliğini önemsemiyorsun.rüyadaki katmanlarındaki zaman olayı gibi.yada ikilemlerin çok kullanılması.işte bunların hepsi bu adamların tarzının özünü oluşturuyor.ancak burdaki bilim kurgu filmi konu olarak kolayca sınırlanamayacak biçimde.işin içine dünya evren girdimi iş değişir.isim yapmak önemli değil onu korumak mesele.bu şirketler her projeyi şimdi önlerine götürecek.bu tür filmler yapı olarak farklıdır zaten.öte yandan batman 3 nolan kardeşlerin tarzını batırdıklarının resmi.umarım yanılırım.
  • Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    kara şövalye yükseliyor kara şövalyeye göre tam bi hüsran.benim en sevdiğim filmdir kendileri belkide ondan bu tepkim.ama 2 deki felsefenin onda biri 3 te yok.filmide anlatmak istemiyorum ama mesela ideal şehir için kahraman mı gerekli yoksa şehir bireyleri yeterlimi yada yasal olanı gerçekleştirmek için yasal olmak yeterlimi yada çarpık zamanlarda insan dürüst kalabilirmi yada şans her zaman ahlaklı tarafsız olanmıdır yada insanlar en zayıf anında kötülüğemi yoksa iyliğemi meyillidir.bunlara benzer felsefi yön göster 3 te bende filmi tekrardan izlim.
  • İlk olarak, yazılarında virgül falan kullanırsan daha iyi olur. Böyle çok karmaşık oluyor yazdığın yazılar. Neyse ana konuya gelelim, " ideal şehir için kahraman mı gerekli yoksa şehir bireyleri yeterlimi yada yasal olanı gerçekleştirmek için yasal olmak yeterlimi yada çarpık zamanlarda insan dürüst kalabilirmi yada şans her zaman ahlaklı tarafsız olanmıdır yada insanlar en zayıf anında kötülüğemi yoksa iyliğemi meyillidir" sen her filmde bunu mu arıyorsun? Böyle bir düşünce yoksa filmde o film fiyasko mu olmak zorunda? Filme IMDb'de 600,000'den fazla kişi ortalama 8.6 puan vermiş, film dünya çapında 1 milyar dolardan fazla hasılat yapmış, bu film nasıl fiyasko oluyor? Üstüne de senin dediğin o kriterlerden zaten filmde yeterince varken. Nolan'ın tarzı değil diyorsun, adamın bütün seri boyunca anlatmaya çalıştığı şeyler tavan yapıyor filmde, Batman'in simge olması, kendini şehre adaması falan. İlk iki filmi beğenmesen, onlara da fiyasko desen anlayacağım da, bütün duyguların, mesajların tavan yaptığı film nasıl fiyasko oluyor onu anlayamadım.

• Heisenberg61 kullanıcısına yanıt
    güzel kardeşim kendini adamak dediğin marvelın bütün kahramanlarında var.ancak neredeyse hepsi içi boş filmlerdir.kara şovalyeyi istediği kadar 3 te bütünleştirsin ki bu bütün serilerde olması gerekendir(konu bağlantısı olmayanlar hariç) avantaj sağlamaz.ha batman 1 ardından 3 ardından 2nin kalitesi gelseydi kabul ancak bu adam zirveden aşşağı oynadı.ayrıca batman 3 ün başarısını 2 ye borçlu,yoksa kim takardı.mesela batman 2 deki gibi adım adım ilerleyen,olaylarla bağlantılı modern zaman felsefesine benzer kaç tane film gösterebilirsin?elbetteki bu başarının ardından insan daha iyisini bekler, en azından bu seri için.ayrıca ben kriter olarak buna benzer dedim,sen her filmde bunlarımı arıyorsun diye soruyorsun.öte yandan istediği kadar hasılat yapsın yada oy alsın-ki puan olarak the dark knigth ın altında- bu filmin fiyasko olmadığını göstermez.tek alındığında güzel film ama seri içinde hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fffttt

güzel kardeşim kendini adamak dediğin marvelın bütün kahramanlarında var.ancak neredeyse hepsi içi boş filmlerdir.kara şovalyeyi istediği kadar 3 te bütünleştirsin ki bu bütün serilerde olması gerekendir(konu bağlantısı olmayanlar hariç) avantaj sağlamaz.ha batman 1 ardından 3 ardından 2nin kalitesi gelseydi kabul ancak bu adam zirveden aşşağı oynadı.ayrıca batman 3 ün başarısını 2 ye borçlu,yoksa kim takardı.mesela batman 2 deki gibi adım adım ilerleyen,olaylarla bağlantılı modern zaman felsefesine benzer kaç tane film gösterebilirsin?elbetteki bu başarının ardından insan daha iyisini bekler, en azından bu seri için.ayrıca ben kriter olarak buna benzer dedim,sen her filmde bunlarımı arıyorsun diye soruyorsun.öte yandan istediği kadar hasılat yapsın yada oy alsın-ki puan olarak the dark knigth ın altında- bu filmin fiyasko olmadığını göstermez.tek alındığında güzel film ama seri içinde hayır.

İyide fiyasko olması senin fikrin. Bunun farkındasın dimi. Sen öyle düşünüyosun diye o şekilde olmak zorunda değil. Bana göre de Rises filmi derinliği, atmosferi ve mesajıyla serinin en iyisi. İyi kavramı herkese göre değişir sana göre kötü olabilir belki ama bana göre 3. film serinin en iyisi. Fiyasko demekten vazgeç istersen de kendini komik duruma düşürüyorsun.

• sencer kardeş iftardan sonra güleceğim yoktu tşkler.risesin ne derinliği var da ben göremedim söyle tekrardan izlim feyzim artsın.atmosfer dediğin her marvelde var mesaj dersen hollywood bunun üstüne kurulu.bence sen the dark knight ı anlamamışsın ki the dark knight ,görece olacak biraz ,ama top 250 de ilk sırayı alabilecek bi filmdir.yok efendim şöyle güzel, böyle derin yok kardeşim yok harbiden bişi yok.üstelik rises konu olarak güzel film çıkarmaya müsaitken.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.